Producten: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Regel 918: | Regel 918: | ||
| $0 | | $0 | ||
| $0 | | $0 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Brij.png|Brij|70 px]] | |||
| Brij | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Cake.png|Cake|70 px]] | |||
| Cake | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Composietschets.png|Compositietekening]] | | [[Bestand:Composietschets.png|Compositietekening]] | ||
Regel 928: | Regel 938: | ||
| $5 | | $5 | ||
| $10 | | $10 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Deeg.png|Deeg|70 px]] | |||
| Deeg | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Deel_van_een_bladzijde_(deel 1).png|Deel van een bladzijde (deel 1)]] | | [[Bestand:Deel_van_een_bladzijde_(deel 1).png|Deel van een bladzijde (deel 1)]] | ||
Regel 1.003: | Regel 1.018: | ||
| $25 | | $25 | ||
| $50 | | $50 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Gedroogde kabeljauw.png|Gedroogde kabeljauw|70 px]] | |||
| Gedroogde kabeljauw | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Gehakt.png|Gehakt|70 px]] | |||
| Gehakt | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Gekonfijte sinaasappel.png|Gekonfijte sinaasappels]] | | [[Bestand:Gekonfijte sinaasappel.png|Gekonfijte sinaasappels]] | ||
Regel 1.008: | Regel 1.033: | ||
| $5 | | $5 | ||
| $10 | | $10 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Gemarineerde biefstuk.png|Gemarineerde biefstuk|70 px]] | |||
| Gemarineerde biefstuk | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Glazen knikker.png|Glazen knikker]] | | [[Bestand:Glazen knikker.png|Glazen knikker]] | ||
Regel 1.271: | Regel 1.301: | ||
| [[Bestand:Snijplank.png|Snijplank|70 px]] | | [[Bestand:Snijplank.png|Snijplank|70 px]] | ||
| Snijplank | | Snijplank | ||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Sterkedrank.png|Sterkedrank|70 px]] | |||
| Sterkedrank | |||
| $50 | | $50 | ||
| $100 | | $100 | ||
Regel 1.343: | Regel 1.378: | ||
| $0 | | $0 | ||
| $1 | | $1 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Visbouillon.png|Visbouillon|70 px]] | |||
| Visbouillon | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Vlecht.png|Vlecht]] | | [[Bestand:Vlecht.png|Vlecht]] | ||
Regel 1.363: | Regel 1.403: | ||
| $0 | | $0 | ||
| $1 | | $1 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Wierook.png|Wierook|70 px]] | |||
| Wierook | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Wolf.png|Wolf|70 px]] | | [[Bestand:Wolf.png|Wolf|70 px]] |
Versie van 30 jun 2011 14:13
Producten kan je bij arbeiden vinden. Ook zijn er porducten die niet te vinden zijn en alleen verkrijgbaar zijn via opdrachten.
Producten heb je vaak nodig om opdracht mee af te sluiten.
Sommige producten zijn onderdeel van kledingsetjes. Er staat dan achter de naam het woord kledingset.
Hieronder vind je alle producten gesorteerd op alfabetische volgorde. Daaronder staan de Speciale producten.
Normale producten
Speciale producten
Opdracht producten (1)
Dit zijn producten die te verkrijgen zijn bij opdrachten en geen bonus hebben.
Opdracht producten (2)
Dit zijn producten met een bonus die te verkrijgen zijn bij opdrachten.