Fortwapens: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 32: | Regel 32: | ||
| $650 | | $650 | ||
| $2600 | | $2600 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Roestige haakbuks.PNG|left]] | |||
| Roestige haakbuks | |||
| 80-160 | |||
| 18 | |||
| $342 | |||
| $684 | |||
| $2736 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Kruisboog.PNG|left]] | |||
| Kruisboog | |||
| 90-150 | |||
| 20 | |||
| $377 | |||
| $754 | |||
| $3016 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Roestige buks.PNG|left]] | |||
| hoogwaardige boog | |||
| 1-256 | |||
| 20 | |||
| $387 | |||
| $774 | |||
| $3096 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:hoogwaardige boog.PNG|left]] | |||
| hoogwaardige boog | |||
| 100-188 | |||
| 13 | |||
| $637 | |||
| $1274 | |||
| $5096 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:hoogwaardige boog.PNG|left]] | |||
| Hoogwaardige kruisboog | |||
| 120-192 | |||
| 23 | |||
| $800 | |||
| $1600 | |||
| $6400 |
Versie van 18 jun 2010 15:27
Afbeelding: | naam: | schade: | level: | verkoop waarde: | inkoop waarde: | inkoop waarde extern |
---|---|---|---|---|---|---|
Vermolde boog | 50-130 | 5 | $200 | $400 | $1600 | |
vermolde kruisboog | 75-129 | 10 | $260 | $520 | $2080 | |
Boog | 70-150 | 10 | $325 | $650 | $2600 | |
Roestige haakbuks | 80-160 | 18 | $342 | $684 | $2736 | |
Kruisboog | 90-150 | 20 | $377 | $754 | $3016 | |
hoogwaardige boog | 1-256 | 20 | $387 | $774 | $3096 | |
hoogwaardige boog | 100-188 | 13 | $637 | $1274 | $5096 | |
Hoogwaardige kruisboog | 120-192 | 23 | $800 | $1600 | $6400 |