Lijst van alle arbeiden: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
k (Leones heeft pagina Lijst van alle arbeiden (nieuw) naar Lijst van alle arbeiden hernoemd) |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 256: | Regel 256: | ||
|96||[[Bestand:Als marshall werken.png]]||Als marshall werken||700||[[Bestand:Paardrijden.png|60px]][[Bestand:Schieten.png|60px]][[Bestand:Schieten.png|60px]][[Bestand:Vallen_opzetten.png|60px]][[Bestand:Imago.png|60px]]||[[Bestand:Doodvonnis.png]] | |96||[[Bestand:Als marshall werken.png]]||Als marshall werken||700||[[Bestand:Paardrijden.png|60px]][[Bestand:Schieten.png|60px]][[Bestand:Schieten.png|60px]][[Bestand:Vallen_opzetten.png|60px]][[Bestand:Imago.png|60px]]||[[Bestand:Doodvonnis.png]] | ||
|- | |- | ||
|97||[[Bestand:Bende uit elkaar drijven.png]]||Bende uit elkaar | |97||[[Bestand:Bende uit elkaar drijven.png]]||Bende uit elkaar drijven||725||[[Bestand:Weerstand.png|60px]][[Bestand:Stamina.png|60px]][[Bestand:Verschuilen.png|60px]][[Bestand:Leiderschap.png|60px]][[Bestand:Tactiek.png|60px]]||[[Bestand:Unknown.png]] | ||
|- | |- | ||
|98||[[Bestand:Bank overvallen.png]]||Bank overvallen||740||[[Bestand:Verschuilen.png|60px]][[Bestand:Verschuilen.png|60px]][[Bestand:Vallen_opzetten.png|60px]][[Bestand:Leiderschap.png|60px]][[Bestand:Trade.png|60px]]||[[Bestand:Drukplaat.png]] | |98||[[Bestand:Bank overvallen.png]]||Bank overvallen||740||[[Bestand:Verschuilen.png|60px]][[Bestand:Verschuilen.png|60px]][[Bestand:Vallen_opzetten.png|60px]][[Bestand:Leiderschap.png|60px]][[Bestand:Trade.png|60px]]||[[Bestand:Drukplaat.png]] | ||
Regel 264: | Regel 264: | ||
|100||[[Bestand:Bij Buffalo Bill optreden.png]]||Bij Buffalo Bill optreden||800||[[Bestand:Paardrijden.png|60px]][[Bestand:Schieten.png|60px]][[Bestand:Dierlijk_instinct.png|60px]][[Bestand:Imago.png|60px]][[Bestand:Imago.png|60px]]||[[Bestand:Roos.png]] | |100||[[Bestand:Bij Buffalo Bill optreden.png]]||Bij Buffalo Bill optreden||800||[[Bestand:Paardrijden.png|60px]][[Bestand:Schieten.png|60px]][[Bestand:Dierlijk_instinct.png|60px]][[Bestand:Imago.png|60px]][[Bestand:Imago.png|60px]]||[[Bestand:Roos.png]] | ||
|- | |- | ||
|101||[[Bestand:Trapper.png]]||Werken als een jager||810||[[Bestand:Zwemmen.png|60px]][[Bestand:Zwemmen.png|60px]][[Bestand:Vallen_opzetten.png|60px]][[Bestand:Met_dieren_omgaan.png|60px]][[Bestand:Met_dieren_omgaan.png|60px]]||[[Bestand:Pocket knife.png]] | |||
|- | |||
|102||[[Bestand:Play piano.png]]||Werken als een pianospeler||820||[[Bestand:Weerstand.png|60px]][[Bestand:Handvaardigheid.png|60px]][[Bestand:Handvaardigheid.png|60px]][[Bestand:Tactiek.png|60px]][[Bestand:Imago.png|60px]]||[[Bestand:Music sheet.png]] | |||
|- | |||
|103||[[Bestand:guide_greenhorns.png]]||Greemhorns rondleiden||830||[[Bestand:Slagkracht.png|60px]][[Bestand:Paardrijden.png|60px]][[Bestand:Vallen_opzetten.png|60px]][[Bestand:Leiderschap.png|60px]][[Bestand:Met_dieren_omgaan.png|60px]]||[[Bestand:milk.png]] | |||
|- | |||
|104||[[Bestand:construct_lazarett.png]]||Bouw van een veldhospitaal||840||[[Bestand:Bouwen.png|60px]][[Bestand:Bouwen.png|60px]][[Bestand:Stamina.png|60px]][[Bestand:Repareren.png|60px]][[Bestand:Tactiek.png|60px]]||[[Bestand:bandages.png]] | |||
|- | |||
|105||[[Bestand:Translator.png]]||Werken als een vertaler||850||[[Bestand:Weerstand.png|60px]][[Bestand:Reflex.png|60px]][[Bestand:Leiderschap.png|60px]][[Bestand:Tactiek.png|60px]][[Bestand:Imago.png|60px]]||[[Bestand:Dictionary.png]] | |||
|- | |||
|106||[[Bestand:Arm wrestling.png]]||Armworstelen||860||[[Bestand:Weerstand.png|60px]][[Bestand:Stamina.png|60px]][[Bestand:Stamina.png|60px]][[Bestand:Reflex.png|60px]][[Bestand:Handvaardigheid.png|60px]]||[[Bestand:Egg jar.png]] | |||
|- | |||
|107||[[Bestand:Harvest pepper.png]]||Pepers oogsten||870||[[Bestand:Slagkracht.png|60px]][[Bestand:Weerstand.png|60px]][[Bestand:Weerstand.png|60px]][[Bestand:Handvaardigheid.png|60px]][[Bestand:Tactiek.png|60px]]||[[Bestand:Green peppers.png]] | |||
|- | |||
|108||[[Bestand:grave_digger.png]]||Werken als een grafgraver||880||[[Bestand:Bouwen.png|60px]][[Bestand:Slagkracht.png|60px]][[Bestand:Stamina.png|60px]][[Bestand:Repareren.png|60px]][[Bestand:Repareren.png|60px]]||[[Bestand:skull.png]] | |||
|- | |||
|109||[[Bestand:Bodyguard.png]]||Werken als een bodyguard||890||[[Bestand:Slagkracht.png|60px]][[Bestand:Verschuilen.png|60px]][[Bestand:Schieten.png|60px]][[Bestand:Leiderschap.png|60px]][[Bestand:Imago.png|60px]]||[[Bestand:Perforated hat.png]] | |||
|- | |||
|110||[[Bestand:melting_bullets.png]]||Kogels smelten||900||[[Bestand:Reflex.png|60px]][[Bestand:Reflex.png|60px]][[Bestand:Handvaardigheid.png|60px]][[Bestand:Repareren.png|60px]][[Bestand:Tactiek.png|60px]]||[[Bestand:large_caliber_bullets.png]] | |||
|- | |||
|111||[[Bestand:Track big game.png]]||Jacht op groot wild||910||[[Bestand:Paardrijden.png|60px]][[Bestand:Verschuilen.png|60px]][[Bestand:Verschuilen.png|60px]][[Bestand:Met_dieren_omgaan.png|60px]][[Bestand:Met_dieren_omgaan.png|60px]]||[[Bestand:Antlers.png]] | |||
|- | |||
|112||[[Bestand:Embassador.png]]||Werken als een ambassadeur||920||[[Bestand:Vallen_opzetten.png|60px]][[Bestand:Vallen_opzetten.png|60px]][[Bestand:Trade.png|60px]][[Bestand:Trade.png|60px]][[Bestand:Imago.png|60px]]||[[Bestand:Public documents.png]] | |||
|- | |||
|113||[[Bestand:plan_reservat.png]]||Reservaatopzichter||930||[[Bestand:Bouwen.png|60px]][[Bestand:Bouwen.png|60px]][[Bestand:Paardrijden.png|60px]][[Bestand:Leiderschap.png|60px]][[Bestand:Trade.png|60px]]||[[Bestand:ceremonial_staff.png]] | |||
|- | |||
|114||[[Bestand:colonialize_areas.png]]||Koloniseren van nieuwe gebieden||940||[[Bestand:Bouwen.png|60px]][[Bestand:Bouwen.png|60px]][[Bestand:Zwemmen.png|60px]][[Bestand:Zwemmen.png|60px]][[Bestand:Vallen_opzetten.png|60px]]||[[Bestand:border_stone.png]] | |||
|- | |||
|115||[[Bestand:Gunslinger.png]]||Werken als een revolverheld||950||[[Bestand:Paardrijden.png|60px]][[Bestand:Verschuilen.png|60px]][[Bestand:Schieten.png|60px]][[Bestand:Schieten.png|60px]][[Bestand:Imago.png|60px]]||[[Bestand:Bullet casings.png]] | |||
|- | |||
|116||[[Bestand:Loge.png]]||Werken voor een loge||960||[[Bestand:Paardrijden.png|60px]][[Bestand:Verschuilen.png|60px]][[Bestand:Vallen_opzetten.png|60px]][[Bestand:Tactiek.png|60px]][[Bestand:Trade.png|60px]]||[[Bestand:Signet ring.png]] | |||
|- | |||
|117||[[Bestand:Stage performer.png]]||Werken als een podiumtijger||970||[[Bestand:Reflex.png|60px]][[Bestand:Verschuilen.png|60px]][[Bestand:Schieten.png|60px]][[Bestand:Leiderschap.png|60px]][[Bestand:Imago.png|60px]]||[[Bestand:Big panties.png]] | |||
|- | |||
|118||[[Bestand:peace_officer.png]]||Werken als vredestichter||980||[[Bestand:Slagkracht.png|60px]][[Bestand:Paardrijden.png|60px]][[Bestand:Schieten.png|60px]][[Bestand:Tactiek.png|60px]][[Bestand:Imago.png|60px]]||[[Bestand:white_gloves.png]] | |||
|- | |||
|119||[[Bestand:preacher.png]]||Werken als dominee||990||[[Bestand:Weerstand.png|60px]][[Bestand:Stamina.png|60px]][[Bestand:Verschuilen.png|60px]][[Bestand:Leiderschap.png|60px]][[Bestand:Trade.png|60px]]||[[Bestand:dogma.png]] | |||
|- | |||
|120||[[Bestand:build_settlement.png]]||Bouwen van een nederzetting||1000||[[Bestand:Bouwen.png|60px]][[Bestand:Bouwen.png|60px]][[Bestand:Handvaardigheid.png|60px]][[Bestand:Repareren.png|60px]][[Bestand:Repareren.png|60px]]||[[Bestand:tongs.png]] | |||
|- | |||
|121||[[Bestand:Recruit_soldiers.png]]||Soldaten rekruteren||1010||[[Bestand:Weerstand.png|60px]][[Bestand:Stamina.png|60px]][[Bestand:Paardrijden.png|60px]][[Bestand:Leiderschap.png|60px]][[Bestand:Tactiek.png|60px]]||[[Bestand:Emblem.png]] | |||
|- | |||
|122||[[Bestand:order_troops.png]]||Organiseer troepen||1020||[[Bestand:Reflex.png|60px]][[Bestand:Vallen_opzetten.png|60px]][[Bestand:Vallen_opzetten.png|60px]][[Bestand:Leiderschap.png|60px]][[Bestand:Trade.png|60px]]||[[Bestand:Drill_trumpet.png]] | |||
|- | |||
|123||[[Bestand:Hunt aligators.png]]||Alligators jagen||1030||[[Bestand:Verschuilen.png|60px]][[Bestand:Zwemmen.png|60px]][[Bestand:Zwemmen.png|60px]][[Bestand:Zwemmen.png|60px]][[Bestand:Met_dieren_omgaan.png|60px]]||[[Bestand:Crocodile skin.png]] | |||
|- | |||
|124||[[Bestand:Destille alkohol.png]]||Alcohol destilleren||1040||[[Bestand:Reflex.png|60px]][[Bestand:Handvaardigheid.png|60px]][[Bestand:Repareren.png|60px]][[Bestand:Tactiek.png|60px]][[Bestand:Trade.png|60px]]||[[Bestand:Vodka.png]] | |||
|- | |||
|125||[[Bestand:trading_office.png]]||Leid een handelskantoor||1050||[[Bestand:Stamina.png|60px]][[Bestand:Schieten.png|60px]][[Bestand:Trade.png|60px]][[Bestand:Trade.png|60px]][[Bestand:Trade.png|60px]]||[[Bestand:Travelbag.png]] | |||
|- | |||
|126||[[Bestand:Craft dynamite.png]]||Handwerk dynamiet||1060||[[Bestand:Reflex.png|60px]][[Bestand:Reflex.png|60px]][[Bestand:Verschuilen.png|60px]][[Bestand:Handvaardigheid.png|60px]][[Bestand:Handvaardigheid.png|60px]]||[[Bestand:Blasting machine.png]] | |||
|- | |||
|127||[[Bestand:lead_expedition.png]]||Leid een expeditie||1070||[[Bestand:Weerstand.png|60px]][[Bestand:Paardrijden.png|60px]][[Bestand:Zwemmen.png|60px]][[Bestand:Zwemmen.png|60px]][[Bestand:Met_dieren_omgaan.png|60px]]||[[Bestand:record.png]] | |||
|- | |||
|128||[[Bestand:work_wells_fargo.png]]||Werk voor Wells Fargo||1080||[[Bestand:Paardrijden.png|60px]][[Bestand:Zwemmen.png|60px]][[Bestand:Repareren.png|60px]][[Bestand:Met_dieren_omgaan.png|60px]][[Bestand:Met_dieren_omgaan.png|60px]]||[[Bestand:horse_reins.png]] | |||
|- | |||
|129||[[Bestand:Work pinkerton agent.png]]||Werken als Pinkerton Agent||1090||[[Bestand:Slagkracht.png|60px]][[Bestand:Slagkracht.png|60px]][[Bestand:Verschuilen.png|60px]][[Bestand:Schieten.png|60px]][[Bestand:Imago.png|60px]]||[[Bestand:Pinkerton emblem.png]] | |||
|- | |||
|130||[[Bestand:explore_west.png]]||The West ontdekken||1100||[[Bestand:Stamina.png|60px]][[Bestand:Zwemmen.png|60px]][[Bestand:Vallen_opzetten.png|60px]][[Bestand:Trade.png|60px]][[Bestand:Met_dieren_omgaan.png|60px]]||[[Bestand:sextant.png]] | |||
|- | |||
|} |