Producten: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
Regel 994: | Regel 994: | ||
| $5 | | $5 | ||
| $10 | | $10 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Een stukje steenkool.png|Een stukje steenkool]] | |||
| Een stukje steenkool | |||
| $1 | |||
| $2 | |||
|} | |} | ||
Versie van 30 nov 2010 19:23
Producten kan je bij arbeiden vinden. Ook zijn er porducten die niet te vinden zijn en alleen verkrijgbaar zijn via opdrachten.
Producten heb je vaak nodig om opdracht mee af te sluiten.
Sommige producten zijn onderdeel van kledingsetjes. Er staat dan achter de naam het woord kledingset.
Hieronder vind je alle producten gesorteerd op alfabetische volgorde. Daaronder staan de Speciale producten.
Normale producten
Speciale producten
Opdracht producten
Speciale te vinden producten
Afbeelding: | Naam: | Verkoop waarde: | Inkoop waarde: |
---|---|---|---|
Kuierstok | $1400 | $2800 | |
Nachtemmer | $375 | $750 | |
Kudrams parasol | $1400 | $2800 |