Producten: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Regel 21: | Regel 21: | ||
! Verkoop waarde: | ! Verkoop waarde: | ||
! Inkoop waarde: | ! Inkoop waarde: | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Aardappel.png|Aardappel]] | |||
| Aardappel | |||
| [[Bestand:Aardappelen oogsten.png|Aardappelen oogsten]] | |||
| 75% | |||
| $2 | |||
| $4 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Adelaarsveer.png|Adelaarsveer]] | |||
| Adelaarsveer | |||
| [[Bestand:Adelaarsveren verzamelen.png|Adelaarsveren verzamelen]] | |||
| 20% | |||
| $17 | |||
| $34 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Aztekengoud.png|Aztekengoud]] | | [[Bestand:Aztekengoud.png|Aztekengoud]] | ||
Regel 48: | Regel 62: | ||
[[Bestand:Dammen verwijderen.png|Dammen verwijderen]] | [[Bestand:Dammen verwijderen.png|Dammen verwijderen]] | ||
| 17% | | 17% | ||
5% | 5% | ||
Regel 70: | Regel 80: | ||
| $12 | | $12 | ||
| $24 | | $24 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Blauwe bessen.png|70 px|Blauwe bessen]] | |||
| Blauwe bessen | |||
| [[Bestand:Blauwe bessen plukken.png|Blauwe bessen oogsten]] | |||
| 65% | |||
| $7 | |||
| $14 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Bonen.png|Bonen]] | | [[Bestand:Bonen.png|Bonen]] | ||
Regel 105: | Regel 122: | ||
| $60 | | $60 | ||
| $120 | | $120 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Doodsvonnis.png|70 px|Doodvonnis]] | |||
| Doodvonnis | |||
| [[Bestand:Als marshall werken.png|Als marshall werken]] | |||
| 1% | |||
| $2 | |||
| $4 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Draadklos.png|Draadklos]] | | [[Bestand:Draadklos.png|Draadklos]] | ||
Regel 112: | Regel 136: | ||
| $17 | | $17 | ||
| $34 | | $34 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Drukplaat.png|70 px|Drukplaat]] | |||
| Drukplaat | |||
| [[Bestand:Bank overvallen.png|Bank overvallen]] | |||
| 1% | |||
| $75 | |||
| $150 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Dynamiet.png|Dynamiet]] | | [[Bestand:Dynamiet.png|Dynamiet]] | ||
Regel 190: | Regel 221: | ||
| $72 | | $72 | ||
| $144 | | $144 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Goudstof.png|Goudstof]] | |||
| Goudstof | |||
| [[Bestand:Goud zeven.png|Goud zeven]] | |||
| 1% | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Graan.png|Graan]] | | [[Bestand:Graan.png|Graan]] | ||
Regel 232: | Regel 270: | ||
| $15 | | $15 | ||
| $30 | | $30 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Hooi.png|Hooi|70 px]] | |||
| Hooi | |||
| [[Bestand:Dieren voederen.png|Dieren voederen]] | |||
| 50% | |||
| $2 | |||
| $4 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Houten kruis.png|Houten kruis|70 px]] | |||
| Houten kruis | |||
| [[Bestand:Missiehuis bouwen.png|Missiehuis bouwen]] | |||
| 3% | |||
| $1 | |||
| $2 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Houten pinnetje.png|Houten pinnetje]] | | [[Bestand:Houten pinnetje.png|Houten pinnetje]] | ||
Regel 247: | Regel 299: | ||
[[Bestand:Bos_rooien.png|Bos_rooien]] | [[Bestand:Bos_rooien.png|Bos_rooien]] | ||
| 25% | | 25% | ||
30% | 30% | ||
65% | 65% | ||
Regel 268: | Regel 312: | ||
| $22 | | $22 | ||
| $44 | | $44 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Huwelijksakte.png|Huwelijksakte|70 px]] | |||
| Huwelijksakte | |||
| [[Bestand:Huwelijkszwendelaar.png|Huwelijkszwendelaar]] | |||
| 2% | |||
| $1 | |||
| $2 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Ijzeren staaf.png|IJzeren staaf]] | | [[Bestand:Ijzeren staaf.png|IJzeren staaf]] | ||
Regel 310: | Regel 361: | ||
| $11 | | $11 | ||
| $22 | | $22 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Krabbenvlees.png|70 px|Krabvlees]] | |||
| Krabvlees | |||
| [[Bestand:Krabben vangen.png|Krabben vangen]] | |||
| 10% | |||
| $6 | |||
| $12 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Krant.png|Krant]] | | [[Bestand:Krant.png|Krant]] | ||
Regel 316: | Regel 374: | ||
[[Bestand:Kranten_verkopen.png|Kranten verkopen]] | [[Bestand:Kranten_verkopen.png|Kranten verkopen]] | ||
| 60% | | 60% | ||
40% | 40% | ||
| $3 | | $3 | ||
| $6 | | $6 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Krijt.png|70 px|Krijt]] | |||
| Krijgt | |||
| [[Bestand:Les geven.png|Les geven]] | |||
| 25% | |||
| $1 | |||
| $2 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Kruik.png|Kruik]] | | [[Bestand:Kruik.png|Kruik]] | ||
Regel 352: | Regel 413: | ||
| $8 | | $8 | ||
| $16 | | $16 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Lood.png|70 px|Lood]] | |||
| Lood | |||
| [[Bestand:Lood ontginnen.png|Lood ontginnen]] | |||
| 30% | |||
| $13 | |||
| $27 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Lotusbloem.png|70 px|Lotusbloem]] | |||
| Lotusbloem | |||
| [[Bestand:Lotusbloemen verzamelen.png|Lotusbloemen verzamelen]] | |||
| 15% | |||
| $22 | |||
| $44 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Maïs.png|Maïs]] | | [[Bestand:Maïs.png|Maïs]] | ||
Regel 381: | Regel 456: | ||
| $16 | | $16 | ||
| $32 | | $32 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Metalen chip.png|Metalen chip|70 px]] | |||
| Metalen chip | |||
| [[Bestand:Casino bouwen.png|Casino bouwen]] | |||
| 10% | |||
| $25 | |||
| $50 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Munitie.png|Munitie]] | | [[Bestand:Munitie.png|Munitie]] | ||
Regel 409: | Regel 491: | ||
| $16 | | $16 | ||
| $32 | | $32 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Pitten.png|70 px|Pitten]] | |||
| Pitten | |||
| [[Bestand:Bomen planten.png|Bomen planten]] | |||
| 30% | |||
| $1 | |||
| / | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Plakkaat.png|Plakkaat]] | | [[Bestand:Plakkaat.png|Plakkaat]] | ||
Regel 423: | Regel 512: | ||
| $16 | | $16 | ||
| $32 | | $32 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Poemavacht.png|70 px|Poemavacht]] | |||
| Poemavacht | |||
| [[Bestand:Op poema's jagen.png|Op poema's jagen]] | |||
| 20% | |||
| $27 | |||
| $54 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Pokerspel.png|Pokerspel]] | |||
| Pokerspel | |||
| [[Bestand:Als gokker door het land trekken.png|Als gokker door het land trekken]] | |||
| 25% | |||
| $75 | |||
| $150 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Pompoen.png|70 px|Pompoen]] | |||
| Pompoen | |||
| [[Bestand:Pompoenen oogsten.png|Pompoenen oogsten]] | |||
| 60% | |||
| $12 | |||
| $24 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Posthoorn.png|Posthoorn]] | | [[Bestand:Posthoorn.png|Posthoorn]] | ||
Regel 452: | Regel 562: | ||
| $80 | | $80 | ||
| $160 | | $160 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Rodeotrofee.png|Rodeotrofee]] | |||
| Rodeotrofee | |||
| [[Bestand:Rodeo organiseren.png|Rodeo organiseren]] | |||
| 5% | |||
| $37 | |||
| $75 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Roos.png|70 px|Roos]] | |||
| Roos | |||
| [[Bestand:Bij Buffalo Bill optreden.png|Bij Buffalo Bill optreden]] | |||
| 5% | |||
| $5 | |||
| $10 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Alcohol.png|Rum]] | |||
| Rum | |||
| [[Bestand:Alcohol transporteren.png|Alcohol transporteren]] | |||
| 50% | |||
| $3 | |||
| $7 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Salpeterzuur.png|70 px|Salpeterzuur]] | |||
| Salpeterzuur | |||
| [[Bestand:Salpeter ontginnen.png|Salpeterzuur ontginnen]] | |||
| 35% | |||
| $6 | |||
| $12 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Schaaf.png|Schaaf]] | | [[Bestand:Schaaf.png|Schaaf]] | ||
Regel 472: | Regel 610: | ||
[[Bestand:Graven_delven.png|Graven delven]] | [[Bestand:Graven_delven.png|Graven delven]] | ||
| 6% | | 6% | ||
8% | 8% | ||
Regel 487: | Regel 621: | ||
| $170 | | $170 | ||
| $340 | | $340 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Sheriffster.png|70 px|Sheriffster]] | |||
| Sheriffster | |||
| [[Bestand:Als sheriff werken.png|Als sheriff werken]] | |||
| 50% | |||
| $25 | |||
| $50 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Sigaren.png|Sigaren]] | | [[Bestand:Sigaren.png|Sigaren]] | ||
Regel 494: | Regel 635: | ||
| $12 | | $12 | ||
| $24 | | $24 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Sigaretten.png|70 px|Sigaretten]] | |||
| Sigaretten | |||
| [[Bestand:Paarden overbrengen.png|Paarden overbrengen]] | |||
| 10% | |||
| $1 | |||
| $2 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Sikkel.png|Sikkel]] | | [[Bestand:Sikkel.png|Sikkel]] | ||
Regel 508: | Regel 656: | ||
| $4 | | $4 | ||
| $8 | | $8 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Slangenhuid.png|Slangenhuid|70 px]] | |||
| Slangenhuid | |||
| [[Bestand:Op ratelslangen jagen.png|Op ratelslangen jagen]] | |||
| 15% | |||
| $13 | |||
| $26 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Smokkelwaren.png|Smokkelwaren]] | | [[Bestand:Smokkelwaren.png|Smokkelwaren]] | ||
Regel 514: | Regel 669: | ||
[[Bestand:Smokkelen.png|Smokkelen]] | [[Bestand:Smokkelen.png|Smokkelen]] | ||
| 5% | | 5% | ||
22% | 22% | ||
| $55 | | $55 | ||
| $110 | | $110 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Sok.png|70 px|Sok]] | |||
| Sok | |||
| [[Bestand:Sokken stoppen.png|Sokken stoppen]] | |||
| 75% | |||
| / | |||
| / | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Spijkers.png|Spijkers]] | | [[Bestand:Spijkers.png|Spijkers]] | ||
Regel 614: | Regel 772: | ||
| $16 | | $16 | ||
| $32 | | $32 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Vredesbloem.png|70 px|Vredesbloem]] | |||
| Vredesbloem | |||
| [[Bestand:Slaven bevrijden.png|Slaven bevrijden]] | |||
| 5% | |||
| $1 | |||
| / | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Vredespijp.png|Vredespijp]] | | [[Bestand:Vredespijp.png|Vredespijp]] | ||
Regel 692: | Regel 857: | ||
| $100 | | $100 | ||
| $200 | | $200 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Zwavelgesteente.png|70 px|Zwavelgesteente]] | |||
| Zwavelgesteente | |||
| [[Bestand:Zwavel ontginnen.png|Zwavel ontginnen]] | |||
| 10% | |||
| $12 | |||
| $24 | |||
|} | |} | ||
Versie van 14 feb 2011 19:33
Producten kan je bij arbeiden vinden. Ook zijn er porducten die niet te vinden zijn en alleen verkrijgbaar zijn via opdrachten.
Producten heb je vaak nodig om opdracht mee af te sluiten.
Sommige producten zijn onderdeel van kledingsetjes. Er staat dan achter de naam het woord kledingset.
Hieronder vind je alle producten gesorteerd op alfabetische volgorde. Daaronder staan de Speciale producten.