Drama Queens: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| style="width: 100%; height: 100%" border="1" background-color:#CD853F;" cellpadding="10" cellspacing="0" |- align="center" ! Werkgever ! Titel ! Toegang ! Verei...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 49: | Regel 49: | ||
(30 minuten) | (30 minuten) | ||
| 18 xp | | 18 xp | ||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Mimi.jpg|Mimi|90 px]] | |||
| Mimi - Belastend bewijsmateriaal | |||
| Niets | |||
| [[Bestand:Krant.png|Krant|70 px]] | |||
| 22 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Mimi.jpg|Mimi|90 px]] | |||
| Mimi - Belastend bewijsmateriaal | |||
| Niets | |||
| Waterput boren | |||
(30 minuten) | |||
| 20 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Lili.jpg|Lili|90 px]] | |||
| Lili - Een hardnekkige Amnesie | |||
| Niets | |||
| Paarden beslaan | |||
(30 minuten) | |||
| 29 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Lili.jpg|Lili|90 px]] | |||
| Lili - Een hardnekkige Amnesie | |||
| Niets | |||
| Aardappelen oogsten | |||
(30 minuten) | |||
| 31 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Lili.jpg|Lili|90 px]] | |||
| Lili - Een hardnekkige Amnesie | |||
| Niets | |||
| Beverjacht | |||
(30 minuten) | |||
| 30 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Henry.png|Henry|90 px]] | |||
| Kiki - De getuige, een dode man en zijn liefde. | |||
| Niets | |||
| Sluit de opdracht ''De getuige, een dode man en zijn liefde'' af. | |||
| 40 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Getuige bij het oude fort.png|Getuige bij het oude fort|90 px]] | |||
| Kiki - De getuige, een dode man en zijn liefde. | |||
| Niets | |||
| Ga naar 'Getuige bij het oude fort' | |||
$500 | |||
| 38 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Getuige bij het oude fort.png|Getuige bij het oude fort|90 px]] | |||
| Kiki - De getuige, een dode man en zijn liefde. | |||
| Niets | |||
| [[Bestand:Schep.png|Schep|70 px]] | |||
| 42 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Getuige bij het oude fort.png|Getuige bij het oude fort|90 px]] | |||
| Kiki - De getuige, een dode man en zijn liefde. | |||
| Niets | |||
| [[Bestand:Plattegrond.png|Plattegrond|70 px]] | |||
| 37 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Getuige bij het oude fort.png|Getuige bij het oude fort|90 px]] | |||
| Kiki - De getuige, een dode man en zijn liefde. | |||
| Niets | |||
| [[Bestand:Stoffelijk overschot.png|Stoffelijk overschot|70 px]] | |||
Graven delven | |||
(30 minuten) | |||
| 43 xp | |||
|} | |} |
Versie van 14 nov 2013 10:07
Werkgever | Titel | Toegang | Vereiste | Beloning |
---|---|---|---|---|
Kiki - Een onsuccesvolle zoektocht |
|
5x | 8 xp | |
Kiki - Een onsuccesvolle zoektocht | Niets | Affiches ophangen
(10 keer) |
12 xp | |
Kiki - Een onsuccesvolle zoektocht | Niets | $500 | 10 xp | |
Kiki - Een onsuccesvolle zoektocht | Niets | Goud zeven
(30 minuten) |
7 xp | |
Kiki - Een onsuccesvolle zoektocht | Niets | Fort bewaken
(1 uur) |
13 xp | |
Mimi - Belastend bewijsmateriaal | Niets | Sinaasappelen plukken
(30 minuten) |
18 xp | |
Mimi - Belastend bewijsmateriaal | Niets | 22 xp | ||
Mimi - Belastend bewijsmateriaal | Niets | Waterput boren
(30 minuten) |
20 xp | |
Lili - Een hardnekkige Amnesie | Niets | Paarden beslaan
(30 minuten) |
29 xp | |
Lili - Een hardnekkige Amnesie | Niets | Aardappelen oogsten
(30 minuten) |
31 xp | |
Lili - Een hardnekkige Amnesie | Niets | Beverjacht
(30 minuten) |
30 xp | |
Kiki - De getuige, een dode man en zijn liefde. | Niets | Sluit de opdracht De getuige, een dode man en zijn liefde af. | 40 xp | |
Kiki - De getuige, een dode man en zijn liefde. | Niets | Ga naar 'Getuige bij het oude fort'
$500 |
38 xp | |
Kiki - De getuige, een dode man en zijn liefde. | Niets | 42 xp | ||
Kiki - De getuige, een dode man en zijn liefde. | Niets | 37 xp | ||
Kiki - De getuige, een dode man en zijn liefde. | Niets |
Graven delven (30 minuten) |
43 xp |