Drama Queens: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 118: | Regel 118: | ||
(30 minuten) | (30 minuten) | ||
| 43 xp | | 43 xp | ||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Kiki2.jpg|Kiki|90 px]] | |||
| Kiki - De getuige, een dode man en zijn liefde. | |||
| Niets | |||
| [[Bestand:Stoffelijk overschot.png|Stoffelijk overschot|70 px]] | |||
| 40 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Kiki2.jpg|Kiki|90 px]] | |||
| Kiki - De getuige, een dode man en zijn liefde. | |||
| Niets | |||
| Lijkkisten timmeren | |||
(1 uur) | |||
| 41 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Kiki2.jpg|Kiki|90 px]] | |||
| Kiki - De getuige, een dode man en zijn liefde. | |||
| Niets | |||
| Overwin '''Kiki''' | |||
| [[Bestand:Soapserie overhemd.png|Soapserie overhemd|70 px]] | |||
100 xp | |||
$500 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:John.png|John|90 px]] | |||
| Mimi - Tweeling | |||
| Niets | |||
| Kolonistentocht beschermen | |||
(30 minuten | |||
| 70 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Mimi2.jpg|Mimi|90 px]] | |||
| Mimi - Tweeling | |||
| Niets | |||
| Sluit de opdracht ''Mimi - Tweeling'' af. | |||
| 72 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Bandietenschuilplaats.png|Bandietenschuilplaats|90 px]] | |||
| Mimi - Tweeling | |||
| 08:00 - 12:00 | |||
| Ga naar Bandietenschuilplaats | |||
| [[Bestand:Geboorteakte2.png|Geboorteakte|70 px]] | |||
74 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:John.png|John|90 px]] | |||
| Mimi - Tweeling | |||
| Niets | |||
| [[Bestand:Geboorteakte2.png|Geboorteakte|70 px]] | |||
| 73 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:John.png|John|90 px]] | |||
| Mimi - Tweeling | |||
| Niets | |||
| Gevangenis bewaken | |||
(30 minuten) | |||
| 75 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Mimi2.jpg|Mimi|90 px]] | |||
| Mimi - Tweeling | |||
| Niets | |||
| 5x[[Bestand:Dynamiet.png|Dynamiet|70 px]] | |||
| 73 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Lili2.jpg|Lili|90 px]] | |||
| Lili - een plotseling idee | |||
| Niets | |||
| [[Bestand:Tickets voor de show.png|Tickets voor de show|70 px]] | |||
Ponyexpress | |||
(30 minuten) | |||
| 73 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Lili2.jpg|Lili|90 px]] | |||
| Lili - een plotseling idee | |||
| Niets | |||
| [[Bestand:Elixer.png|Elixer|70 px]] | |||
| 71 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Lili2.jpg|Lili|90 px]] | |||
| Lili - een plotseling idee | |||
| Niets | |||
| [[Bestand:Zangboek.png|Zangboek|70 px]] | |||
| 69 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Lili2.jpg|Lili|90 px]] | |||
| Lili - een plotseling idee | |||
| Niets | |||
| 5x[[Bestand:Adelaarsveer.png|Adelaarsveer|70 px]] | |||
[[Bestand:Tandencollier.png|Tandencollier|70 px]] | |||
| 77 xp | |||
|} | |} |
Versie van 14 nov 2013 10:24
Werkgever | Titel | Toegang | Vereiste | Beloning |
---|---|---|---|---|
Kiki - Een onsuccesvolle zoektocht |
|
5x | 8 xp | |
Kiki - Een onsuccesvolle zoektocht | Niets | Affiches ophangen
(10 keer) |
12 xp | |
Kiki - Een onsuccesvolle zoektocht | Niets | $500 | 10 xp | |
Kiki - Een onsuccesvolle zoektocht | Niets | Goud zeven
(30 minuten) |
7 xp | |
Kiki - Een onsuccesvolle zoektocht | Niets | Fort bewaken
(1 uur) |
13 xp | |
Mimi - Belastend bewijsmateriaal | Niets | Sinaasappelen plukken
(30 minuten) |
18 xp | |
Mimi - Belastend bewijsmateriaal | Niets | 22 xp | ||
Mimi - Belastend bewijsmateriaal | Niets | Waterput boren
(30 minuten) |
20 xp | |
Lili - Een hardnekkige Amnesie | Niets | Paarden beslaan
(30 minuten) |
29 xp | |
Lili - Een hardnekkige Amnesie | Niets | Aardappelen oogsten
(30 minuten) |
31 xp | |
Lili - Een hardnekkige Amnesie | Niets | Beverjacht
(30 minuten) |
30 xp | |
Kiki - De getuige, een dode man en zijn liefde. | Niets | Sluit de opdracht De getuige, een dode man en zijn liefde af. | 40 xp | |
Kiki - De getuige, een dode man en zijn liefde. | Niets | Ga naar 'Getuige bij het oude fort'
$500 |
38 xp | |
Kiki - De getuige, een dode man en zijn liefde. | Niets | 42 xp | ||
Kiki - De getuige, een dode man en zijn liefde. | Niets | 37 xp | ||
Kiki - De getuige, een dode man en zijn liefde. | Niets |
Graven delven (30 minuten) |
43 xp | |
Kiki - De getuige, een dode man en zijn liefde. | Niets | 40 xp | ||
Kiki - De getuige, een dode man en zijn liefde. | Niets | Lijkkisten timmeren
(1 uur) |
41 xp | |
Kiki - De getuige, een dode man en zijn liefde. | Niets | Overwin Kiki |
100 xp $500 | |
Mimi - Tweeling | Niets | Kolonistentocht beschermen
(30 minuten |
70 xp | |
Mimi - Tweeling | Niets | Sluit de opdracht Mimi - Tweeling af. | 72 xp | |
Mimi - Tweeling | 08:00 - 12:00 | Ga naar Bandietenschuilplaats |
74 xp | |
Mimi - Tweeling | Niets | 73 xp | ||
Mimi - Tweeling | Niets | Gevangenis bewaken
(30 minuten) |
75 xp | |
Mimi - Tweeling | Niets | 5x | 73 xp | |
Lili - een plotseling idee | Niets |
Ponyexpress (30 minuten) |
73 xp | |
Lili - een plotseling idee | Niets | 71 xp | ||
Lili - een plotseling idee | Niets | 69 xp | ||
Lili - een plotseling idee | Niets | 5x | 77 xp |