Duelwapens: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Regel 300: | Regel 300: | ||
| $610 | | $610 | ||
| $1220 | | $1220 | ||
|} | |||
== Geweermaker level 7 == | |||
{| style="width: 100%; height: 100%" border="1" | |||
|- align="center" | |||
! Afbeelding: | |||
! Naam: | |||
! Schade: | |||
! Level: | |||
! Bonussen | |||
! Verkoop waarde: | |||
! Inkoop waarde: | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Roestig floret.png|Roestig floret]] | |||
| Roestig floret | |||
| 18-32 | |||
| 32 | |||
| +2 tactiek | |||
| $365 | |||
| $730 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Floret.png|Floret]] | |||
| Floret | |||
| 24-44 | |||
| 35 | |||
| +2 tactiek | |||
| $567 | |||
| $1134 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Scherp floret.png|Scherp floret]] | |||
| Scherp floret | |||
| 30-54 | |||
| 38 | |||
| +3 tactiek | |||
| $827 | |||
| $1654 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Roestige deringer.png|Roestige deringer]] | |||
| Roestige deringer | |||
| 18-32 | |||
| 32 | |||
| +2 reflex | |||
| $365 | |||
| $730 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Deringer.png|Deringer]] | |||
| Deringer | |||
| 29-45 | |||
| 35 | |||
| +2 reflex | |||
| $640 | |||
| $1280 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Hoogwaardige deringer.png|Hoogwaardige deringer]] | |||
| Hoogwaardige deringer | |||
| 30-54 | |||
| 38 | |||
| +3 reflex | |||
| $827 | |||
| $1654 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Agressief zuur.png|Agressief zuur]] | |||
| Agressief zuur | |||
| 4-80 | |||
| 42 | |||
| +2 imago | |||
| $750 | |||
| $1500 | |||
|} | |||
== Geweermaker level 8 == | |||
{| style="width: 100%; height: 100%" border="1" | |||
|- align="center" | |||
! Afbeelding: | |||
! Naam: | |||
! Schade: | |||
! Level: | |||
! Bonussen | |||
! Verkoop waarde: | |||
! Inkoop waarde: | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Roestige bundelrevolver.png|Roestige bundelrevolver]] | |||
| Roestige bundelrevolver | |||
| 13-47 | |||
| 37 | |||
| +2 uitwijken | |||
| $470 | |||
| $940 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Bundelrevolver.png|Bundelrevolver]] | |||
| Bundelrevolver | |||
| 23-57 | |||
| 40 | |||
| +2 uitwijken | |||
| $720 | |||
| $1440 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Hoogwaardige bundelrevolver.png|Hoogwaardige bundelrevolver]] | |||
| Hoogwaardige bundelrevolver | |||
| 27-73 | |||
| 43 | |||
| +3 uitwijken | |||
| $1075 | |||
| $2150 | |||
|} | |||
== Geweermaker level 9 == | |||
{| style="width: 100%; height: 100%" border="1" | |||
|- align="center" | |||
! Afbeelding: | |||
! Naam: | |||
! Schade: | |||
! Level: | |||
! Bonussen | |||
! Verkoop waarde: | |||
! Inkoop waarde: | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Roestige machete.png|Roestige machete]] | |||
| Roestige machete | |||
| 5-55 | |||
| 37 | |||
| +2 weerstand | |||
| $470 | |||
| $940 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Machete.png|Machete]] | |||
| Machete | |||
| 10-70 | |||
| 40 | |||
| +3 weerstand | |||
| $780 | |||
| $1560 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Scherpe machete.png|Scherpe machete]] | |||
| Scherpe machete | |||
| 15-85 | |||
| 43 | |||
| +3 weerstand | |||
| $1075 | |||
| $2150 | |||
|} | |||
== Geweermaker level 10 == | |||
{| style="width: 100%; height: 100%" border="1" | |||
|- align="center" | |||
! Afbeelding: | |||
! Naam: | |||
! Schade: | |||
! Level: | |||
! Bonussen | |||
! Verkoop waarde: | |||
! Inkoop waarde: | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Roestig conquistadorenzwaard.png|Roestig conquistadorenzwaard]] | |||
| Roestig conquistadorenzwaard | |||
| 37-49 | |||
| 47 | |||
| +3 reflex | |||
| $855 | |||
| $1710 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Conquistadorenzwaard.png|Conquistadorenzwaard]] | |||
| Conquistadorenzwaard | |||
| 48-60 | |||
| 50 | |||
| +4 reflex | |||
| $1280 | |||
| $2560 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Scherp conquistadorenzwaard.png|Scherp conquistadorenzwaard]] | |||
| Scherp conquistadorenzwaard | |||
| 54-74 | |||
| 53 | |||
| +5 reflex | |||
| $1685 | |||
| $3370 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Roestige revolver No 1.png|Roestige revolver No 1]] | |||
| Roestige revolver No 1 | |||
| 38-46 | |||
| 47 | |||
| +3 schieten | |||
| $825 | |||
| $1650 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Revolver No 1.png|Revolver No 1]] | |||
| Revolver No 1 | |||
| 49-57 | |||
| 50 | |||
| +3 schieten | |||
| $1175 | |||
| $2350 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Hoogwaardige revolver No 1.png|Hoogwaardige revolver No 1]] | |||
| Hoogwaardige revolver No 1 | |||
| 60-66 | |||
| 53 | |||
| +4 schieten | |||
| $1590 | |||
| $3180 | |||
|} | |||
== Geweermaker level 11 == | |||
{| style="width: 100%; height: 100%" border="1" | |||
|- align="center" | |||
! Afbeelding: | |||
! Naam: | |||
! Schade: | |||
! Level: | |||
! Bonussen | |||
! Verkoop waarde: | |||
! Inkoop waarde: | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Roestige leger revolver.png|Roestige leger revolver]] | |||
| Roestige leger revolver | |||
| 41-59 | |||
| 52 | |||
| +3 weerstand | |||
| $1075 | |||
| $2150 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Leger revolver.png|Leger revolver]] | |||
| Leger revolver | |||
| 49-71 | |||
| 55 | |||
| +4 weerstand | |||
| $1475 | |||
| $2950 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Hoogwaardige leger revolver.png|Hoogwaardige leger revolver]] | |||
| Hoogwaardige leger revolver | |||
| 63-79 | |||
| 58 | |||
| +5 weerstand | |||
| $1970 | |||
| $3940 | |||
|} | |||
== Geweermaker level 12 == | |||
{| style="width: 100%; height: 100%" border="1" | |||
|- align="center" | |||
! Afbeelding: | |||
! Naam: | |||
! Schade: | |||
! Level: | |||
! Bonussen | |||
! Verkoop waarde: | |||
! Inkoop waarde: | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Versleten tomahawk.png|Versleten tomahawk]] | |||
| Versleten tomahawk | |||
| 43-71 | |||
| 57 | |||
| +3 uitwijken | |||
+2 verschuilen | |||
| $1450 | |||
| $2900 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Tomahawk.png|Tomahawk]] | |||
| Tomahawk | |||
| 50-88 | |||
| 60 | |||
| +3 uitwijken | |||
+3 verschuilen | |||
| $1900 | |||
| $3800 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Scherpe tomahawk.png|Scherpe tomahawk]] | |||
| Scherpe tomahawk | |||
| 65-95 | |||
| 63 | |||
| +3 uitwijken | |||
+3 verschuilen | |||
| $2450 | |||
| $4900 | |||
|} | |||
== Geweermaker level 13 == | |||
{| style="width: 100%; height: 100%" border="1" | |||
|- align="center" | |||
! Afbeelding: | |||
! Naam: | |||
! Schade: | |||
! Level: | |||
! Bonussen | |||
! Verkoop waarde: | |||
! Inkoop waarde: | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Roestig houthakkersbijl.png|Roestig houthakkersbijl]] | |||
| Roestig houthakkersbijl | |||
| 20-112 | |||
| 62 | |||
| +4 slagkracht | |||
| $1700 | |||
| $3400 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Houthakkersbijl.png|Houthakkersbijl]] | |||
| Houthakkersbijl | |||
| 25-127 | |||
| 65 | |||
| +5 slagkracht | |||
| $2200 | |||
| $4400 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Scherp houthakkersbijl.png|Scherp houthakkersbijl]] | |||
| Scherp houthakkersbijl | |||
| 30-144 | |||
| 68 | |||
| +6 slagkracht | |||
| $2800 | |||
| $5600 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Roestige peacemaker.png|Roestige peacemaker]] | |||
| Roestige peacemaker | |||
| 40-85 | |||
| 62 | |||
| +4 imago | |||
| $1690 | |||
| $3380 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Peacemaker.png|Peacemaker]] | |||
| Peacemaker | |||
| 55-99 | |||
| 65 | |||
| +5 imago | |||
| $2285 | |||
| $4570 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Hoogwaardige peacemaker.png|Hoogwaardige peacemaker]] | |||
| Hoogwaardige peacemaker | |||
| 60-112 | |||
| 68 | |||
| +6 imago | |||
| $2700 | |||
| $5400 | |||
|} | |||
== Geweermaker level 14 == | |||
{| style="width: 100%; height: 100%" border="1" | |||
|- align="center" | |||
! Afbeelding: | |||
! Naam: | |||
! Schade: | |||
! Level: | |||
! Bonussen | |||
! Verkoop waarde: | |||
! Inkoop waarde: | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Roestig cavaleriesabel.png|Roestig cavaleriesabel]] | |||
| Roestig cavaleriesabel | |||
| 64-84 | |||
| 67 | |||
| +5 tactiek | |||
| $2100 | |||
| $4200 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Cavaleriesabel.png|Cavaleriesabel]] | |||
| Cavaleriesabel | |||
| 75-93 | |||
| 70 | |||
| +6 tactiek | |||
| $2615 | |||
| $5230 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Scherp cavaleriesabel.png|Scherp cavaleriesabel]] | |||
| Scherp cavaleriesabel | |||
| 85-105 | |||
| 73 | |||
| +6 tactiek | |||
| $3175 | |||
| $6350 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Roestige schofield.png|Roestige schofield]] | |||
| Roestige schofield | |||
| 60-90 | |||
| 67 | |||
| +5 tactiek | |||
| $2125 | |||
| $4250 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Schofield.png|Schofield]] | |||
| Schofield | |||
| 69-99 | |||
| 70 | |||
| +6 tactiek | |||
| $2615 | |||
| $5230 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Hoogwaardige schofield.png|Hoogwaardige schofield]] | |||
| Hoogwaardige schofield | |||
| 79-111 | |||
| 73 | |||
| +7 tactiek | |||
| $3200 | |||
| $6400 | |||
|} | |||
== Geweermaker level 15 == | |||
{| style="width: 100%; height: 100%" border="1" | |||
|- align="center" | |||
! Afbeelding: | |||
! Naam: | |||
! Schade: | |||
! Level: | |||
! Bonussen | |||
! Verkoop waarde: | |||
! Inkoop waarde: | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Roestige buntline.png|Roestige buntline]] | |||
| Roestige buntline | |||
| 77-91 | |||
| 72 | |||
| +7 reflex | |||
| $2687 | |||
| $5374 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Buntline.png|Buntline]] | |||
| Buntline | |||
| 87-99 | |||
| 75 | |||
| +7 reflex | |||
| $3125 | |||
| $6250 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Hoogwaardige buntline.png|Hoogwaardige buntline]] | |||
| Hoogwaardige buntline | |||
| 89-115 | |||
| 78 | |||
| +7 reflex | |||
| $3625 | |||
| $7250 | |||
|} | |} |
Versie van 3 jul 2010 13:35
Duelwapens kun je kopen in de geweermaker. Ook zijn er duelwapens die niet te koop zijn en alleen verkrijgbaar door ze te vinden bij arbeiden of via opdrachten. Duelwapens geven soms bonussen op vaardigheden of attributen. Ze kunnen alleen maar gebruikt worden in duels.
Sommige duelwapens behoren bij een kledingset. Bij de naam zal dan ook kledingsetje staan.
Hieronder vind je alle duelwapens gesorteerd op het level waarin ze in de geweermaker verschijnen. Daaronder staan de speciale duelwapens.
Geweermaker level 1
Geweermaker level 2
Geweermaker level 3
Afbeelding: | Naam: | Schade: | Level: | Bonussen | Verkoop waarde: | Inkoop waarde: |
---|---|---|---|---|---|---|
Roestig scheermes | 7-11 | 12 | / | $32 | $64 | |
Scheermes | 11-15 | 15 | / | $73 | $146 | |
Scherp scheermes | 14-20 | 18 | +1 mikken | $177 | $354 |
Geweermaker level 4
Geweermaker level 5
Geweermaker level 6
Afbeelding: | Naam: | Schade: | Level: | Bonussen | Verkoop waarde: | Inkoop waarde: |
---|---|---|---|---|---|---|
Roestig bowiemes | 16-24 | 27 | +1 imago | $225 | $450 | |
Bowiemes | 22-34 | 30 | +2 imago | $425 | $850 | |
Scherp bowiemes | 32-40 | 33 | +2 imago | $610 | $1220 |