Duelwapens: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
Regel 748: | Regel 748: | ||
= Speciale duelwapens = | = Speciale duelwapens = | ||
== Opdracht duelwapens == | |||
{| style="width: 100%; height: 100%" border="1" | |||
|- align="center" | |||
! Afbeelding: | |||
! Naam: | |||
! Schade: | |||
! Level: | |||
! Bonussen: | |||
! Verkoop waarde: | |||
! Inkoop waarde: | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Schroevendraaier.png|Schroevendraaier]] | |||
| Schroevendraaier ([[Karakter]] Arbeider) | |||
| 4-14 | |||
| 10 | |||
| +1 handvaardigheid | |||
| $57 | |||
| $114 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Trompet.png|Trompet]] | |||
| Trompet ([[Karakter]] Soldaat]]) | |||
| 7-14 | |||
| 20 | |||
| +6 charisma | |||
| $600 | |||
| $1200 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Steeksleutels.png|Steeksleutel]] | |||
| Steeksleutel ([[Karakter]] Arbeider) | |||
| 20-24 | |||
| 21 | |||
| +2 bouwen | |||
| $314 | |||
| $628 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Zweep.png|Zweep]] | |||
| Zweep ([[Karakter]] Avonturier) | |||
| 30-46 | |||
| 30 | |||
| +5 reflex | |||
| $297 | |||
| $594 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Breekijzer.png|Breekijzer]] | |||
| Breekijzer ([[Karakter]] Arbeider) | |||
| 30-46 | |||
| 36 | |||
| +3 repareren | |||
| $797 | |||
| $1594 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Boemerang.png|Boemerang]] | |||
| Boemerang ([[Karakter]] Duellant) | |||
| 1-17 | |||
| 8 | |||
| 1 reflex | |||
| $63 | |||
| $126 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Werpmessen.png|Werpmessen]] | |||
| Werpmessen ([[Karakter]] Duellant) | |||
| 2-66 | |||
| 33 | |||
| +3 verschuilen | |||
| $576 | |||
| $1152 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Verkort hagelgeweer.png|Verkort hagelgeweer]] | |||
| Verkort hagelgeweer ([[Karakter]] Duellant) | |||
| 20-88 | |||
| 51 | |||
| +3 schieten | |||
+2 imago | |||
| $1470 | |||
| $2940 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Rotte eieren.png|Rotte eieren]] | |||
| Rotte eieren | |||
| 36-49 | |||
| 45 | |||
| / | |||
| $2500 | |||
| $5000 | |||
|} | |||
== Vindbare duelwapens == |
Versie van 3 jul 2010 19:38
Duelwapens kun je kopen in de geweermaker. Ook zijn er duelwapens die niet te koop zijn en alleen verkrijgbaar door ze te vinden bij arbeiden of via opdrachten. Duelwapens geven soms bonussen op vaardigheden of attributen. Ze kunnen alleen maar gebruikt worden in duels.
Sommige duelwapens behoren bij een kledingset. Bij de naam zal dan ook kledingsetje staan.
Hieronder vind je alle duelwapens gesorteerd op het level waarin ze in de geweermaker verschijnen. Daaronder staan de speciale duelwapens.
Normale duelwapens
Geweermaker level 1
Geweermaker level 2
Geweermaker level 3
Afbeelding: | Naam: | Schade: | Level: | Bonussen | Verkoop waarde: | Inkoop waarde: |
---|---|---|---|---|---|---|
Roestig scheermes | 7-11 | 12 | / | $32 | $64 | |
Scheermes | 11-15 | 15 | / | $73 | $146 | |
Scherp scheermes | 14-20 | 18 | +1 mikken | $177 | $354 |
Geweermaker level 4
Geweermaker level 5
Geweermaker level 6
Afbeelding: | Naam: | Schade: | Level: | Bonussen | Verkoop waarde: | Inkoop waarde: |
---|---|---|---|---|---|---|
Roestig bowiemes | 16-24 | 27 | +1 imago | $225 | $450 | |
Bowiemes | 22-34 | 30 | +2 imago | $425 | $850 | |
Scherp bowiemes | 32-40 | 33 | +2 imago | $610 | $1220 |
Geweermaker level 7
Geweermaker level 8
Geweermaker level 9
Geweermaker level 10
Geweermaker level 11
Geweermaker level 12
Geweermaker level 13
Geweermaker level 14
Geweermaker level 15
Speciale duelwapens
Opdracht duelwapens
Afbeelding: | Naam: | Schade: | Level: | Bonussen: | Verkoop waarde: | Inkoop waarde: |
---|---|---|---|---|---|---|
Schroevendraaier (Karakter Arbeider) | 4-14 | 10 | +1 handvaardigheid | $57 | $114 | |
Trompet (Karakter Soldaat]]) | 7-14 | 20 | +6 charisma | $600 | $1200 | |
Steeksleutel (Karakter Arbeider) | 20-24 | 21 | +2 bouwen | $314 | $628 | |
Zweep (Karakter Avonturier) | 30-46 | 30 | +5 reflex | $297 | $594 | |
Breekijzer (Karakter Arbeider) | 30-46 | 36 | +3 repareren | $797 | $1594 | |
Boemerang (Karakter Duellant) | 1-17 | 8 | 1 reflex | $63 | $126 | |
Werpmessen (Karakter Duellant) | 2-66 | 33 | +3 verschuilen | $576 | $1152 | |
Verkort hagelgeweer (Karakter Duellant) | 20-88 | 51 | +3 schieten
+2 imago |
$1470 | $2940 | |
Rotte eieren | 36-49 | 45 | / | $2500 | $5000 |