Duelwapens: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 37: | Regel 37: | ||
| $13 | | $13 | ||
| $26 | | $26 | ||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Gebroken whiskeyfles.png|Rode vodden]] | |||
| Gebroken whiskeyfles | |||
| | |||
/ | |||
| 3-13 | |||
| 7 | |||
| $20 | |||
| $40 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:knuppel.png|Rode vodden]] | |||
| Knuppel | |||
| | |||
/ | |||
| 6-12 | |||
| 10 | |||
| $21 | |||
| $42 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Roestig scheermes.png|Rode vodden]] | |||
| Roestig scheermes | |||
| | |||
/ | |||
| 7-11 | |||
| 12 | |||
| $32 | |||
| $64 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Knuppel met spijkers.png|Rode vodden]] | |||
| Knuppel met spijkers | |||
| | |||
/ | |||
| 8-16 | |||
| 13 | |||
| $62 | |||
| $124 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Scheermes.png|Rode vodden]] | |||
| Scheermes | |||
| | |||
/ | |||
| 11-15 | |||
| 15 | |||
| $73 | |||
| $146 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Roestige stootdolk.png|Rode vodden]] | |||
| Roestige stootdolk | |||
| | |||
/ | |||
| 7-17 | |||
| 17 | |||
| $61 | |||
| $122 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Scherp scheermes.png|Rode vodden]] | |||
| Scherp scheermes | |||
| | |||
+1 Mikken | |||
| 14-20 | |||
| 18 | |||
| $177 | |||
| $354 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Stootdolk.png|Rode vodden]] | |||
| Stootdolk | |||
| | |||
+1 Slagkracht | |||
| 12-23 | |||
| 20 | |||
| $192 | |||
| $1384 | |||
Versie van 30 jun 2010 10:09
Normale slagkracht wapens
Afbeelding: | naam: | bonussen: | schade: | level: | verkoop waarde: | inkoop waarde: |
---|---|---|---|---|---|---|
gebroken kruik |
/ |
1-7 | 2 | $8 | $16 | |
gebroken kruik |
/ |
2-10 | 5 | $13 | $26 | |
Vermolmde knuppel |
/ |
3-9 | 7 | $13 | $26 | |
Rode vodden | Gebroken whiskeyfles |
/ |
3-13 | 7 | $20 | $40 |
Knuppel |
/ |
6-12 | 10 | $21 | $42 | |
Roestig scheermes |
/ |
7-11 | 12 | $32 | $64 | |
Rode vodden | Knuppel met spijkers |
/ |
8-16 | 13 | $62 | $124 |
Scheermes |
/ |
11-15 | 15 | $73 | $146 | |
Roestige stootdolk |
/ |
7-17 | 17 | $61 | $122 | |
Scherp scheermes |
+1 Mikken |
14-20 | 18 | $177 | $354 | |
Stootdolk |
+1 Slagkracht |
12-23 | 20 | $192 | $1384
|