Fortwapens: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 104: | Regel 104: | ||
| $1350 | | $1350 | ||
| $5400 | | $5400 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:zorgt daniel...voor.png|left]] | |||
| Musket | |||
| 100-220 | |||
| 40 | |||
| $790 | |||
| $1580 | |||
| $6320 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:zorgt daniel...voor.png|left]] | |||
| Roestig hagelpistool | |||
| 1-242 | |||
| 40 | |||
| $800 | |||
| $1600 | |||
| $6400 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Hoogwaardige kruisboog.png|left]] | | [[Bestand:Hoogwaardige kruisboog.png|left]] | ||
Regel 111: | Regel 127: | ||
| $800 | | $800 | ||
| $1600 | | $1600 | ||
| $6400 | | $6400 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:zorgt daniel...voor.png|left]] | |||
| Roestig slaggeweer | |||
| 126-226 | |||
| 45 | |||
| $1000 | |||
| $2000 | |||
| $8000 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:zorgt daniel...voor.png|left]] | |||
| Jachtbuks | |||
| 135-225 | |||
| 50 | |||
| $1220 | |||
| $2440 | |||
| $9760 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Hoogwaardige haakbuks.png|left]] | | [[Bestand:Hoogwaardige haakbuks.png|left]] | ||
Regel 120: | Regel 152: | ||
| $2444 | | $2444 | ||
| $9776 | | $9776 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:zorgt daniel...voor.png|left]] | |||
| Beer | |||
| 0-1 | |||
| 45 | |||
| $1300 | |||
| $2600 | |||
| $10400 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:zorgt daniel...voor.png|left]] | |||
| Hoogwaardige buks | |||
| 1-360 | |||
| 38 | |||
| $1475 | |||
| $2950 | |||
| $11800 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:zorgt daniel...voor.png|left]] | |||
| Hoogwaardig musket | |||
| 126-266 | |||
| 43 | |||
| $1925 | |||
| $3850 | |||
| $15400 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:zorgt daniel...voor.png|left]] | |||
| Hoogwaardig jachtgeweer | |||
| 168-268 | |||
| 53 | |||
| $3150 | |||
| $6300 | |||
| $25200 | |||
'''opmerking;de beer en de Roestige voorlader zijn enkel te vinden ! de beer is een deel van een [[set]]''' |
Versie van 19 jun 2010 07:46
Afbeelding: | naam: | schade: | level: | verkoop waarde: | inkoop waarde: | inkoop waarde extern: |
---|---|---|---|---|---|---|
Vermolmde boog | 50-130 | 5 | $200 | $400 | $1600 | |
Vermolmde kruisboog | 75-129 | 10 | $260 | $520 | $2080 | |
Boog | 70-150 | 10 | $325 | $650 | $2600 | |
Roestige haakbuks | 80-160 | 18 | $342 | $684 | $2736 | |
Kruisboog | 90-150 | 20 | $377 | $754 | $3016 | |
Roestige buks | 1-256 | 20 | $387 | $774 | $3096 | |
Roestig musket | 83-193 | 25 | $460 | $920 | $3680 | |
Haakbuks | 90-190 | 30 | $535 | $1070 | $4280 | |
Hoogwaardige boog | 100-188 | 13 | $637 | $1274 | $5096 | |
Roestige voorlader | 145-155 | 30 | $740 | $1480 | $5920 | |
Buks | 1-300 | 35 | $650 | $1300 | $5200 | |
Roestig jachtgeweer | 120-192 | 35 | $675 | $1350 | $5400 | |
Musket | 100-220 | 40 | $790 | $1580 | $6320 | |
Roestig hagelpistool | 1-242 | 40 | $800 | $1600 | $6400 | |
Hoogwaardige kruisboog | 120-192 | 23 | $800 | $1600 | $6400 | |
Roestig slaggeweer | 126-226 | 45 | $1000 | $2000 | $8000 | |
Jachtbuks | 135-225 | 50 | $1220 | $2440 | $9760 | |
Hoogwaardige haakbuks | 112-232 | 33 | $1222 | $2444 | $9776 | |
Beer | 0-1 | 45 | $1300 | $2600 | $10400 | |
Hoogwaardige buks | 1-360 | 38 | $1475 | $2950 | $11800 | |
Hoogwaardig musket | 126-266 | 43 | $1925 | $3850 | $15400 | |
Hoogwaardig jachtgeweer | 168-268 | 53 | $3150 | $6300 | $25200
opmerking;de beer en de Roestige voorlader zijn enkel te vinden ! de beer is een deel van een set |