Fortwapens: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
(bekijk hier alle wapens, ze zijn gesorteerd op waarde) |
||
Regel 167: | Regel 167: | ||
| $1475 | | $1475 | ||
| $2950 | | $2950 | ||
| $11800 | | $11800 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:zorgt daniel...voor.png|left]] | |||
| Hagelpistool | |||
| 1-380 | |||
| 55 | |||
| $1500 | |||
| $3000 | |||
| $12000 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:zorgt daniel...voor.png|left]] | |||
| Roestige achterlader | |||
| 160-232 | |||
| 55 | |||
| $1575 | |||
| $3150 | |||
| $12600 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:zorgt daniel...voor.png|left]] | |||
| Slaggeweer | |||
| 150-250 | |||
| 60 | |||
| $1900 | |||
| $3800 | |||
| $15200 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:zorgt daniel...voor.png|left]] | | [[Bestand:zorgt daniel...voor.png|left]] | ||
Regel 176: | Regel 200: | ||
| $3850 | | $3850 | ||
| $15400 | | $15400 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:zorgt daniel...voor.png|left]] | |||
| Roestige Winchester | |||
| 160-252 | |||
| 60 | |||
| $1950 | |||
| $3900 | |||
| $15600 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:zorgt daniel...voor.png|left]] | |||
| Achterlader | |||
| 190-250 | |||
| 70 | |||
| $3000 | |||
| $6000 | |||
| $24000 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:zorgt daniel...voor.png|left]] | | [[Bestand:zorgt daniel...voor.png|left]] | ||
Regel 184: | Regel 224: | ||
| $6300 | | $6300 | ||
| $25200 | | $25200 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:zorgt daniel...voor.png|left]] | |||
| Hoogwaardig hagelpistool | |||
| 1-444 | |||
| 58 | |||
| $3500 | |||
| $7000 | |||
| $28000 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:zorgt daniel...voor.png|left]] | |||
| Winchester | |||
| 180-280 | |||
| 75 | |||
| $3800 | |||
| $7600 | |||
| $30400 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:zorgt daniel...voor.png|left]] | |||
| Hoogwaardig slaggeweer | |||
| 172-292 | |||
| 63 | |||
| $4400 | |||
| $8800 | |||
| $35200 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:zorgt daniel...voor.png|left]] | |||
| Hoogwaardige achterlader | |||
| 200-296 | |||
| 73 | |||
| $6300 | |||
| $12600 | |||
| $50400 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:zorgt daniel...voor.png|left]] | |||
| Hoogwaardige Winchester | |||
| 200-312 | |||
| 78 | |||
| $7700 | |||
| $15400 | |||
| $61600 |
Versie van 19 jun 2010 08:01
Afbeelding: | naam: | schade: | level: | verkoop waarde: | inkoop waarde: | inkoop waarde extern: |
---|---|---|---|---|---|---|
Vermolmde boog | 50-130 | 5 | $200 | $400 | $1600 | |
Vermolmde kruisboog | 75-129 | 10 | $260 | $520 | $2080 | |
Boog | 70-150 | 10 | $325 | $650 | $2600 | |
Roestige haakbuks | 80-160 | 18 | $342 | $684 | $2736 | |
Kruisboog | 90-150 | 20 | $377 | $754 | $3016 | |
Roestige buks | 1-256 | 20 | $387 | $774 | $3096 | |
Roestig musket | 83-193 | 25 | $460 | $920 | $3680 | |
Haakbuks | 90-190 | 30 | $535 | $1070 | $4280 | |
Hoogwaardige boog | 100-188 | 13 | $637 | $1274 | $5096 | |
Roestige voorlader | 145-155 | 30 | $740 | $1480 | $5920 | |
Buks | 1-300 | 35 | $650 | $1300 | $5200 | |
Roestig jachtgeweer | 120-192 | 35 | $675 | $1350 | $5400 | |
Musket | 100-220 | 40 | $790 | $1580 | $6320 | |
Roestig hagelpistool | 1-242 | 40 | $800 | $1600 | $6400 | |
Hoogwaardige kruisboog | 120-192 | 23 | $800 | $1600 | $6400 | |
Roestig slaggeweer | 126-226 | 45 | $1000 | $2000 | $8000 | |
Jachtbuks | 135-225 | 50 | $1220 | $2440 | $9760 | |
Hoogwaardige haakbuks | 112-232 | 33 | $1222 | $2444 | $9776 | |
Beer | 0-1 | 45 | $1300 | $2600 | $10400 | |
Hoogwaardige buks | 1-360 | 38 | $1475 | $2950 | $11800 | |
Hagelpistool | 1-380 | 55 | $1500 | $3000 | $12000 | |
Roestige achterlader | 160-232 | 55 | $1575 | $3150 | $12600 | |
Slaggeweer | 150-250 | 60 | $1900 | $3800 | $15200 | |
Hoogwaardig musket | 126-266 | 43 | $1925 | $3850 | $15400 | |
Roestige Winchester | 160-252 | 60 | $1950 | $3900 | $15600 | |
Achterlader | 190-250 | 70 | $3000 | $6000 | $24000 | |
Hoogwaardig jachtgeweer | 168-268 | 53 | $3150 | $6300 | $25200 | |
Hoogwaardig hagelpistool | 1-444 | 58 | $3500 | $7000 | $28000 | |
Winchester | 180-280 | 75 | $3800 | $7600 | $30400 | |
Hoogwaardig slaggeweer | 172-292 | 63 | $4400 | $8800 | $35200 | |
Hoogwaardige achterlader | 200-296 | 73 | $6300 | $12600 | $50400 | |
Hoogwaardige Winchester | 200-312 | 78 | $7700 | $15400 | $61600 |