Fortwapens: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 32: | Regel 32: | ||
| $650 | | $650 | ||
| $2600 | | $2600 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Hoogwaardige boog.png|left]] | |||
| Hoogwaardige boog | |||
| 100-188 | |||
| 13 | |||
| $637 | |||
| $1274 | |||
| $5096 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Roestige haakbuks.png|left]] | | [[Bestand:Roestige haakbuks.png|left]] | ||
Regel 55: | Regel 63: | ||
| $387 | | $387 | ||
| $774 | | $774 | ||
| $3096 | | $3096 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Hoogwaardige kruisboog.png|left]] | |||
| Hoogwaardige kruisboog | |||
| 120-192 | |||
| 23 | |||
| $800 | |||
| $1600 | |||
| $6400 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Roestig musket.png|left]] | | [[Bestand:Roestig musket.png|left]] | ||
Regel 72: | Regel 88: | ||
| $1070 | | $1070 | ||
| $4280 | | $4280 | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Roestige voorlader.png|left]] | | [[Bestand:Roestige voorlader.png|left]] | ||
Regel 88: | Regel 96: | ||
| $1480 | | $1480 | ||
| $5920 | | $5920 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Hoogwaardige haakbuks.png|left]] | |||
| Hoogwaardige haakbuks | |||
| 112-232 | |||
| 33 | |||
| $1222 | |||
| $2444 | |||
| $9776 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Buks.png|left]] | | [[Bestand:Buks.png|left]] | ||
Regel 104: | Regel 120: | ||
| $1350 | | $1350 | ||
| $5400 | | $5400 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Hoogwaardige buks.png|left]] | |||
| Hoogwaardige buks | |||
| 1-360 | |||
| 38 | |||
| $1475 | |||
| $2950 | |||
| $11800 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Musket.png|left]] | | [[Bestand:Musket.png|left]] | ||
Regel 121: | Regel 145: | ||
| $6400 | | $6400 | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand: | | [[Bestand:Hoogwaardig musket.png|left]] | ||
| | | Hoogwaardig musket | ||
| | | 126-266 | ||
| | | 43 | ||
| $ | | $1925 | ||
| $ | | $3850 | ||
| $ | | $15400 | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Roestig slaggeweer.png|left]] | | [[Bestand:Roestig slaggeweer.png|left]] | ||
Regel 136: | Regel 160: | ||
| $2000 | | $2000 | ||
| $8000 | | $8000 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Beer.png|left]] | |||
| Beer | |||
| 0-1 | |||
| 45 | |||
| $1300 | |||
| $2600 | |||
| $10400 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Jachtbuks.png|left]] | | [[Bestand:Jachtbuks.png|left]] | ||
Regel 145: | Regel 177: | ||
| $9760 | | $9760 | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand: | | [[Bestand:Hoogwaardig jachtgeweer.png|left]] | ||
| | | Hoogwaardig jachtgeweer | ||
| | | 168-268 | ||
| | | 53 | ||
| $ | | $3150 | ||
| $ | | $6300 | ||
| $ | | $25200 | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Hagelgeweer.png|left]] | | [[Bestand:Hagelgeweer.png|left]] | ||
Regel 184: | Regel 200: | ||
| $3150 | | $3150 | ||
| $12600 | | $12600 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Hoogwaardig schrootpistool.png|left]] | |||
| Hoogwaardig schrootpistool | |||
| 1-444 | |||
| 58 | |||
| $3500 | |||
| $7000 | |||
| $28000 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Slaggeweer.png|left]] | | [[Bestand:Slaggeweer.png|left]] | ||
Regel 192: | Regel 216: | ||
| $3800 | | $3800 | ||
| $15200 | | $15200 | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Roestige Winchester.png|left]] | | [[Bestand:Roestige Winchester.png|left]] | ||
Regel 208: | Regel 224: | ||
| $3900 | | $3900 | ||
| $15600 | | $15600 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Hoogwaardig slaggeweer.png|left]] | |||
| Hoogwaardig slaggeweer | |||
| 172-292 | |||
| 63 | |||
| $4400 | |||
| $8800 | |||
| $35200 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Achterlader.png|left]] | | [[Bestand:Achterlader.png|left]] | ||
Regel 217: | Regel 241: | ||
| $24000 | | $24000 | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand: | | [[Bestand:Hoogwaardige achterlader.png|left]] | ||
| | | Hoogwaardige achterlader | ||
| | | 200-296 | ||
| | | 73 | ||
| $6300 | | $6300 | ||
| $ | | $12600 | ||
| $50400 | |||
| $ | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Winchester.png|left]] | | [[Bestand:Winchester.png|left]] | ||
Regel 240: | Regel 256: | ||
| $7600 | | $7600 | ||
| $30400 | | $30400 | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Hoogwaardige Winchester.png|left]] | | [[Bestand:Hoogwaardige Winchester.png|left]] | ||
Regel 266: | Regel 266: | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
== Opmerkingen == | == Opmerkingen == | ||
'''De beer is een deel van een van de [[kledingsets]] en is samen met de roestige voorlader het enige fortwapen dat je moet vinden en dus niet in de winkel kan kopen.''' | '''De beer is een deel van een van de [[kledingsets]] en is samen met de roestige voorlader het enige fortwapen dat je moet vinden en dus niet in de winkel kan kopen.'''<br><br> |
Versie van 19 jun 2010 16:06
Opmerkingen
De beer is een deel van een van de kledingsets en is samen met de roestige voorlader het enige fortwapen dat je moet vinden en dus niet in de winkel kan kopen.
Afbeelding: | naam: | schade: | level: | verkoop waarde: | inkoop waarde: | inkoop waarde extern: |
---|---|---|---|---|---|---|
Vermolmde boog | 50-130 | 5 | $200 | $400 | $1600 | |
Vermolmde kruisboog | 75-129 | 10 | $260 | $520 | $2080 | |
Boog | 70-150 | 10 | $325 | $650 | $2600 | |
Hoogwaardige boog | 100-188 | 13 | $637 | $1274 | $5096 | |
Roestige haakbuks | 80-160 | 18 | $342 | $684 | $2736 | |
Kruisboog | 90-150 | 20 | $377 | $754 | $3016 | |
Roestige buks | 1-256 | 20 | $387 | $774 | $3096 | |
Hoogwaardige kruisboog | 120-192 | 23 | $800 | $1600 | $6400 | |
Roestig musket | 83-193 | 25 | $460 | $920 | $3680 | |
Haakbuks | 90-190 | 30 | $535 | $1070 | $4280 | |
Roestige voorlader | 145-155 | 30 | $740 | $1480 | $5920 | |
Hoogwaardige haakbuks | 112-232 | 33 | $1222 | $2444 | $9776 | |
Buks | 1-300 | 35 | $650 | $1300 | $5200 | |
Roestig jachtgeweer | 120-192 | 35 | $675 | $1350 | $5400 | |
Hoogwaardige buks | 1-360 | 38 | $1475 | $2950 | $11800 | |
Musket | 100-220 | 40 | $790 | $1580 | $6320 | |
Roestig schrootpistool | 1-242 | 40 | $800 | $1600 | $6400 | |
Hoogwaardig musket | 126-266 | 43 | $1925 | $3850 | $15400 | |
Roestig slaggeweer | 126-226 | 45 | $1000 | $2000 | $8000 | |
Beer | 0-1 | 45 | $1300 | $2600 | $10400 | |
Jachtbuks | 135-225 | 50 | $1220 | $2440 | $9760 | |
Hoogwaardig jachtgeweer | 168-268 | 53 | $3150 | $6300 | $25200 | |
Hagelgeweer | 1-380 | 55 | $1500 | $3000 | $12000 | |
Roestige achterlader | 160-232 | 55 | $1575 | $3150 | $12600 | |
Hoogwaardig schrootpistool | 1-444 | 58 | $3500 | $7000 | $28000 | |
Slaggeweer | 150-250 | 60 | $1900 | $3800 | $15200 | |
Roestige Winchester | 160-252 | 60 | $1950 | $3900 | $15600 | |
Hoogwaardig slaggeweer | 172-292 | 63 | $4400 | $8800 | $35200 | |
Achterlader | 190-250 | 70 | $3000 | $6000 | $24000 | |
Hoogwaardige achterlader | 200-296 | 73 | $6300 | $12600 | $50400 | |
Winchester | 180-280 | 75 | $3800 | $7600 | $30400 | |
Hoogwaardige Winchester | 200-312 | 78 | $7700 | $15400 | $61600 |