Fortwapens: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 16: | Regel 16: | ||
| $400 | | $400 | ||
| $1600 | | $1600 | ||
|- | |-align="center" | ||
| [[Bestand:vermolde kruisboog.PNG|left]] | |||
| vermolde kruisboog | |||
| 75-129 | |||
| 10 | |||
| $260 | |||
| $520 | |||
| $2080 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:boog.PNG|left]] | | [[Bestand:boog.PNG|left]] | ||
| Boog | | Boog | ||
Regel 24: | Regel 32: | ||
| $650 | | $650 | ||
| $2600 | | $2600 | ||