Fortwapens: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 7: | Regel 7: | ||
! verkoop waarde: | ! verkoop waarde: | ||
! inkoop waarde: | ! inkoop waarde: | ||
! inkoop waarde extern | ! inkoop waarde extern: | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| [[Bestand:vermolde boog.PNG|left]] | | [[Bestand:vermolde boog.PNG|left]] | ||
Regel 56: | Regel 56: | ||
| $774 | | $774 | ||
| $3096 | | $3096 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:zorg ik later wel voor :P.PNG|left]] | |||
| Roestig musket | |||
| 83-193 | |||
| 25 | |||
| $460 | |||
| $920 | |||
| $3680 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:zorg ik later wel voor :P.PNG|left]] | |||
| Haakbuks | |||
| 90-190 | |||
| 30 | |||
| $535 | |||
| $1070 | |||
| $4280 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:hoogwaardige boog.PNG|left]] | | [[Bestand:hoogwaardige boog.PNG|left]] | ||
Regel 64: | Regel 80: | ||
| $1274 | | $1274 | ||
| $5096 | | $5096 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:zorg ik later wel voor :P.PNG|left]] | |||
| Roestige voorlader | |||
| 145-155 | |||
| 30 | |||
| $740 | |||
| $1480 | |||
| $5920 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:zorg ik later wel voor :P.PNG|left]] | |||
| Buks | |||
| 1-300 | |||
| 35 | |||
| $650 | |||
| $1300 | |||
| $5200 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:zorg ik later wel voor :P.PNG|left]] | |||
| Roestig jachtgeweer | |||
| 120-192 | |||
| 35 | |||
| $675 | |||
| $1350 | |||
| $5400 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:hoogwaardige kruisboog.PNG|left]] | | [[Bestand:hoogwaardige kruisboog.PNG|left]] | ||
Regel 71: | Regel 111: | ||
| $800 | | $800 | ||
| $1600 | | $1600 | ||
| $6400 | | $6400 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:zorg ik later wel voor :P.PNG|left]] | |||
| Hoogwaardige haakbuks | |||
| 112-232 | |||
| 33 | |||
| $1222 | |||
| $2444 | |||
| $9776 |
Versie van 18 jun 2010 18:33
Afbeelding: | naam: | schade: | level: | verkoop waarde: | inkoop waarde: | inkoop waarde extern: |
---|---|---|---|---|---|---|
Vermolmde boog | 50-130 | 5 | $200 | $400 | $1600 | |
Vermolmde kruisboog | 75-129 | 10 | $260 | $520 | $2080 | |
Boog | 70-150 | 10 | $325 | $650 | $2600 | |
Roestige haakbuks | 80-160 | 18 | $342 | $684 | $2736 | |
Kruisboog | 90-150 | 20 | $377 | $754 | $3016 | |
roestige buks | 1-256 | 20 | $387 | $774 | $3096 | |
Roestig musket | 83-193 | 25 | $460 | $920 | $3680 | |
Haakbuks | 90-190 | 30 | $535 | $1070 | $4280 | |
Hoogwaardige boog | 100-188 | 13 | $637 | $1274 | $5096 | |
Roestige voorlader | 145-155 | 30 | $740 | $1480 | $5920 | |
Buks | 1-300 | 35 | $650 | $1300 | $5200 | |
Roestig jachtgeweer | 120-192 | 35 | $675 | $1350 | $5400 | |
Hoogwaardige kruisboog | 120-192 | 23 | $800 | $1600 | $6400 | |
Hoogwaardige haakbuks | 112-232 | 33 | $1222 | $2444 | $9776 |