Halloween: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
kGeen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 6: | Regel 6: | ||
! Vereiste | ! Vereiste | ||
! Beloning | ! Beloning | ||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Henry.png|Henry]] | |||
| Angst | |||
| Tussen 30-10 en 5-11 | |||
| 10 ervaring | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Spookstad2.png|Spookstad]] | |||
| Het einde van een stad | |||
| Geen | |||
| [[Bestand:Rapport_van_de_sheriff.png|Rapport van de Sheriff]] | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Henry.png|Henry]] | |||
| De verschrikkelijke waarheid | |||
| [[Bestand:Rapport_van_de_sheriff.png|Rapport van de Sheriff]] | |||
| 20 ervaring | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:john.png|Sheriff]] | |||
| Geruchten | |||
| Geen | |||
| 10 ervaring | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:oude_vrouw.png|Oude vrouw]] | |||
| ??? | |||
| Geen | |||
| 10 ervaring | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:oude_vrouw.png|Oude vrouw]] | |||
| ??? | |||
| [[Bestand:kristallen_bol.png|Kristallen bol]] | |||
[[Bestand:paddenbloed.png|Paddenbloed]] | |||
[[Bestand:coyotehart.png|Coyotehart]] | |||
| 100 ervaring | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:john.png|Sheriff]] | |||
| ??? | |||
| Geen | |||
| 10 ervaring | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:john.png|Sheriff]] | |||
| ??? | |||
| Win duel tegen de Slechte Tweeling | |||
| 10 ervaring | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:henry.png|Henry]] | |||
| ??? | |||
| Win duel tegen de Grim Reaper | |||
| [[Bestand:doods_zeis.png|Doods zeis]] | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| [[Bestand:Henry.png|Henry]] | | [[Bestand:Henry.png|Henry]] |
Versie van 29 okt 2010 22:10
Opmerking
Deze opdracht verschijnt alleen maar rond Halloween
Opmerking Je kan 1 opdracht bij Maria doen, en 1 opdracht bij Henry. Ook kan je niet allebei iets zuurs geven, dus je eindigt altijd met +1 beweeglijkheid en +1 charisma.
Opmerking De Stinkende vis wordt verkregen door met een krant in je inventaris te gaan kranten verkopen. De Gekonfijte sinaasappel wordt verkregen door met een sinaasappel in je inventaris te gaan suikerriet hakken.