Kledij: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Regel 21: | Regel 21: | ||
! inkoop waarde extern: | ! inkoop waarde extern: | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| [[Bestand:Rode vodden.png| | | [[Bestand:Grijze vodden.png|Grijze vodden]] | ||
| Grijze vodden | |||
| | |||
+1 Vallen opzetten | |||
| 1 | |||
| $1 | |||
| $2 | |||
| $8 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Rode vodden.png|Rode vodden]] | |||
| Rode vodden | | Rode vodden | ||
| | | | ||
Regel 31: | Regel 40: | ||
| $48 | | $48 | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| [[Bestand:Gele vodden.png| | | [[Bestand:Gele vodden.png|Gele vodden]] | ||
| Gele vodden | | Gele vodden | ||
| | | | ||
Regel 41: | Regel 50: | ||
| $48 | | $48 | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| [[Bestand:Groene vodden.png| | | [[Bestand:Groene vodden.png|Groene vodden]] | ||
| Groene vodden | | Groene vodden | ||
| | | | ||
Regel 51: | Regel 60: | ||
| $48 | | $48 | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| [[Bestand:Blauwe vodden.png|Blauwe | | [[Bestand:Blauwe vodden.png|Blauwe vodden]] | ||
| Blauwe vodden | | Blauwe vodden | ||
| | | | ||
Regel 60: | Regel 69: | ||
| $48 | | $48 | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| [[Bestand:Zwarte vodden.png| | | [[Bestand:Zwarte vodden.png|Zwarte vodden]] | ||
| Zwarte vodden | | Zwarte vodden | ||
| | | | ||
Regel 70: | Regel 79: | ||
| $152 | | $152 | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| [[Bestand:Bruine vodden.png| | | [[Bestand:Bruine vodden.png|Bruine vodden]] | ||
| Bruine vodden | | Bruine vodden | ||
| | | |
Versie van 20 jun 2010 09:07
Kledij kan je bij de kleermaker kopen. Ook zijn er kledingstukken die niet te koop zijn en alleen verkrijgbaar zijn via opdrachten of te vinden bij arbeiden. Kledij kan bonussen geven op vaardigheden en attributen.
Sommige kledingstukken zijn onderdeel van kledingsetjes
Hieronder vind je alle Kledingstukken gesorteerd op het level waarin ze in de kleermaker verschijnen. Daaronder staan de speciale kledingstukken.