Leermeester: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
(Nieuwe pagina aangemaakt met '__TOC__ Deze opdracht is afhankelijk van welk beroep je hebt gekozen bij de eerste opdracht. De tweede opdracht is voor elk beroep hetzelfde, maar de derde opdrach...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 58: | Regel 58: | ||
| 50 xp | | 50 xp | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| [[Bestand:Meester veldkok.png|Meester veldkok|90 px]] | |||
| Veldkok training 4 | |||
| Niets | |||
| [[Bestand:Een stuk taart.png|Een stuk taart|70 px]] | |||
| [[Bestand:Steen.png|Steen|70 px]] | |||
50 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Meester veldkok.png|Meester veldkok|90 px]] | |||
| Veldkok training 5 | |||
| Niets | |||
| [[Bestand:Houtskool.png|Houtskool|70 px]] | |||
| 50 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Meester veldkok.png|Meester veldkok|90 px]] | |||
| Veldkok training 6 | |||
| Niets | |||
| [[Bestand:Tomatenpuree.png|Tomatenpuree|70 px]] | |||
| 50 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Meester veldkok.png|Meester veldkok|90 px]] | |||
| Veldkok training 7 | |||
| Niets | |||
| [[Bestand:Witte bonen.png|Witte bonen|70 px]] | |||
| 50 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Meester veldkok.png|Meester veldkok|90 px]] | |||
| Veldkok training 8 | |||
| Niets | |||
| Ga naar Meester veldkok | |||
| [[Bestand:Recept veldkok.png|Recept: Bonen met spek|70 px]] | |||
|} |
Versie van 16 nov 2013 18:09
Deze opdracht is afhankelijk van welk beroep je hebt gekozen bij de eerste opdracht. De tweede opdracht is voor elk beroep hetzelfde, maar de derde opdracht is afhankelijk van je beroepskeuze.
Werkgever | Titel | Toegang | Vereiste | Beloning |
---|---|---|---|---|
Beroepskeuze |
|
Kies een Beroep | 10 xp | |
Dagelijkse doelen | Niets | Venster: Dagelijkse taken geopend | 10 xp |