Leermeester: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
(Nieuwe pagina aangemaakt met '__TOC__ Deze opdracht is afhankelijk van welk beroep je hebt gekozen bij de eerste opdracht. De tweede opdracht is voor elk beroep hetzelfde, maar de derde opdrach...') |
(→Smid) |
||
(2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 44: | Regel 44: | ||
| Niets | | Niets | ||
| Ga naar Meester veldkok | | Ga naar Meester veldkok | ||
Telegraafmasten opstellen | Telegraafmasten opstellen | ||
(1 uur) | |||
| 50 xp | | 50 xp | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
Regel 58: | Regel 60: | ||
| 50 xp | | 50 xp | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| [[Bestand:Meester veldkok.png|Meester veldkok|90 px]] | |||
| Veldkok training 4 | |||
| Niets | |||
| [[Bestand:Een stuk taart.png|Een stuk taart|70 px]] | |||
| 50 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Meester veldkok.png|Meester veldkok|90 px]] | |||
| Veldkok training 5 | |||
| Niets | |||
| [[Bestand:Houtskool.png|Houtskool|70 px]] | |||
| 50 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Meester veldkok.png|Meester veldkok|90 px]] | |||
| Veldkok training 6 | |||
| Niets | |||
| [[Bestand:Tomatenpuree.png|Tomatenpuree|70 px]] | |||
| 50 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Meester veldkok.png|Meester veldkok|90 px]] | |||
| Veldkok training 7 | |||
| Niets | |||
| [[Bestand:Witte bonen.png|Witte bonen|70 px]] | |||
| 50 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Meester veldkok.png|Meester veldkok|90 px]] | |||
| Veldkok training 8 | |||
| Niets | |||
| Ga naar Meester veldkok | |||
| [[Bestand:Recept veldkok.png|Recept: Bonen met spek|70 px]] | |||
|} | |||
= Kwakzalver = | |||
{| style="width: 100%; height: 100%" border="1" background-color:#CD853F;" cellpadding="10" cellspacing="0" | |||
|- align="center" | |||
! Werkgever | |||
! Titel | |||
! Toegang | |||
! Vereiste | |||
! Beloning | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Henry.png|Henry|90 px]] | |||
| Kwakzalver training 1 | |||
| Niets | |||
| Sluit de opdracht ''Kwakzalver training 2'' af | |||
| 50 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Meester kwakzalver.png|Meester kwakzalver|90 px]] | |||
| kwakzalver training 2 | |||
| Niets | |||
| Ga naar Meester veldkok | |||
Graven delven | |||
(1 uur) | |||
| 50 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Meester kwakzalver.png|Meester kwakzalver|90 px]] | |||
| Kwakzalver training 3 | |||
| Niets | |||
| [[Bestand:Tabaksbladen.png|Tabaksbladen|70 px]] | |||
[[Bestand:Plakkaat.png|Plakkaat|70 px]] | |||
[[Bestand:Kolen.png|Kolen|70 px]] | |||
| 50 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Meester kwakzalver.png|Meester kwakzalver|90 px]] | |||
| Kwakzalver training 4 | |||
| Niets | |||
| [[Bestand:Sigaretten.png|Sigaret|70 px]] | |||
| 50 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Meester kwakzalver.png|Meester kwakzalver|90 px]] | |||
| Kwakzalver training 5 | |||
| Niets | |||
| [[Bestand:Tondeldoos.png|Tondeldoos|70 px]] | |||
| 50 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Meester kwakzalver.png|Meester kwakzalver|90 px]] | |||
| Kwakzalver training 6 | |||
| Niets | |||
| [[Bestand:Ruwe pyriet.png|Ruwe pyriet|70 px]] | |||
| 50 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Meester kwakzalver.png|Meester kwakzalver|90 px]] | |||
| Kwakzalver training 7 | |||
| Niets | |||
| [[Bestand:Amulet.png|Amulet|70 px]] | |||
| 50 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Meester kwakzalver.png|Meester kwakzalver|90 px]] | |||
| Kwakzalver training 8 | |||
| Niets | |||
| Ga naar Meester kwakzalver | |||
| [[Bestand:Recept kwakzalver.png|Recept: Loopborsteltje maken|70 px]] | |||
|} | |||
= Smid = | |||
{| style="width: 100%; height: 100%" border="1" background-color:#CD853F;" cellpadding="10" cellspacing="0" | |||
|- align="center" | |||
! Werkgever | |||
! Titel | |||
! Toegang | |||
! Vereiste | |||
! Beloning | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Henry.png|Henry|90 px]] | |||
| Smid training 1 | |||
| Niets | |||
| Sluit de opdracht ''Smid training 2'' af | |||
| 50 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Meester smid.png|Meester smid|90 px]] | |||
| Smid training 2 | |||
| Niets | |||
| Ga naar Meester smid | |||
Halfedelstenen zoeken | |||
(1 uur) | |||
| 50 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Meester smid.png|Meester smid|90 px]] | |||
| Smid training 3 | |||
| Niets | |||
| [[Bestand:Steen.png|Steen|70 px]] | |||
2x [[Bestand:Katoen.png|Katoen|70 px]] | |||
| 50 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Meester smid.png|Meester smid|90 px]] | |||
| Smid training 4 | |||
| Niets | |||
| [[Bestand:Geslepen wapen.png|Geslepen wapen|70 px]] | |||
| [[Bestand:IJzeren staaf.png|IJzeren staaf|70 px]] | |||
50 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Meester smid.png|Meester smid|90 px]] | |||
| smid training 5 | |||
| Niets | |||
| [[Bestand:Pan.png|Pan|70 px]] | |||
| 50 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Meester smid.png|Meester smid|90 px]] | |||
| Smid training 6 | |||
| Niets | |||
| [[Bestand:Grafiet.png|Grafiet|70 px]] | |||
| 50 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Meester smid.png|Meester smid|90 px]] | |||
| Smid training 7 | |||
| Niets | |||
| [[Bestand:Grafiet smeermiddel.png|Grafiet smeermiddel|70 px]] | |||
| 50 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Meester smid.png|Meester smid|90 px]] | |||
| Smid training 8 | |||
| Niets | |||
| Ga naar Meester smid | |||
| [[Bestand:Recept smid.png|Recept: Bajonet maken|70 px]] | |||
|} | |||
= Zadelmeester = | |||
{| style="width: 100%; height: 100%" border="1" background-color:#CD853F;" cellpadding="10" cellspacing="0" | |||
|- align="center" | |||
! Werkgever | |||
! Titel | |||
! Toegang | |||
! Vereiste | |||
! Beloning | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Henry.png|Henry|90 px]] | |||
| Zadelmeester training 1 | |||
| Niets | |||
| Sluit de opdracht ''Zadelmeester training 2'' af | |||
| 50 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Meester zadelmeester.png|Meester zadelmeester|90 px]] | |||
| Zadelmeester training 2 | |||
| Niets | |||
| Ga naar Meester zadelmeester | |||
Paarden temmen | |||
(1 uur) | |||
| 50 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Meester zadelmeester.png|Meester zadelmeester|90 px]] | |||
| Zadelmeester training 3 | |||
| Niets | |||
| [[Bestand:Katoen.png|Katoen|70 px]] | |||
2x [[Bestand:Wol.png|Wol|70 px]] | |||
| 50 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Meester zadelmeester.png|Meester zadelmeester|90 px]] | |||
| Zadelmeester training 4 | |||
| Niets | |||
| [[Bestand:Rugzak4.png|Rugzak4|70 px]] | |||
| 50 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Meester zadelmeester.png|Meester zadelmeester|90 px]] | |||
| zadelmeester training 5 | |||
| Niets | |||
| [[Bestand:Veldfles.png|Veldfles|70 px]] | |||
| 50 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Meester zadelmeester.png|Meester zadelmeester|90 px]] | |||
| Zadelmeester training 6 | |||
| Niets | |||
| [[Bestand:Bewerkt leer.png|Bewerkt leer|70 px]] | |||
| 50 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Meester zadelmeester.png|Meester zadelmeester|90 px]] | |||
| Zadelmeester training 7 | |||
| Niets | |||
| [[Bestand:Voedingszak.png|Voedingszak|70 px]] | |||
| 50 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Meester zadelmeester.png|Meester zadelmeester|90 px]] | |||
| Zadelmeester training 8 | |||
| Niets | |||
| Ga naar Meester zadelmeester | |||
| [[Bestand:Recept zadelmeester.png|Recept: Hoef beslaan|70 px]] | |||
|} |
Huidige versie van 16 nov 2013 om 18:54
Deze opdracht is afhankelijk van welk beroep je hebt gekozen bij de eerste opdracht. De tweede opdracht is voor elk beroep hetzelfde, maar de derde opdracht is afhankelijk van je beroepskeuze.
Werkgever | Titel | Toegang | Vereiste | Beloning |
---|---|---|---|---|
Beroepskeuze |
|
Kies een Beroep | 10 xp | |
Dagelijkse doelen | Niets | Venster: Dagelijkse taken geopend | 10 xp |
Veldkok
Kwakzalver
Smid