Leermeester: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
(→Smid) |
||
Regel 225: | Regel 225: | ||
| Ga naar Meester smid | | Ga naar Meester smid | ||
| [[Bestand:Recept smid.png|Recept: Bajonet maken|70 px]] | | [[Bestand:Recept smid.png|Recept: Bajonet maken|70 px]] | ||
|} | |||
= Zadelmeester = | |||
{| style="width: 100%; height: 100%" border="1" background-color:#CD853F;" cellpadding="10" cellspacing="0" | |||
|- align="center" | |||
! Werkgever | |||
! Titel | |||
! Toegang | |||
! Vereiste | |||
! Beloning | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Henry.png|Henry|90 px]] | |||
| Zadelmeester training 1 | |||
| Niets | |||
| Sluit de opdracht ''Zadelmeester training 2'' af | |||
| 50 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Meester zadelmeester.png|Meester zadelmeester|90 px]] | |||
| Zadelmeester training 2 | |||
| Niets | |||
| Ga naar Meester zadelmeester | |||
Paarden temmen | |||
(1 uur) | |||
| 50 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Meester zadelmeester.png|Meester zadelmeester|90 px]] | |||
| Zadelmeester training 3 | |||
| Niets | |||
| [[Bestand:Katoen.png|Katoen|70 px]] | |||
2x [[Bestand:Wol.png|Wol|70 px]] | |||
| 50 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Meester zadelmeester.png|Meester zadelmeester|90 px]] | |||
| Zadelmeester training 4 | |||
| Niets | |||
| [[Bestand:Rugzak4.png|Rugzak4|70 px]] | |||
| 50 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Meester zadelmeester.png|Meester zadelmeester|90 px]] | |||
| zadelmeester training 5 | |||
| Niets | |||
| [[Bestand:Veldfles.png|Veldfles|70 px]] | |||
| 50 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Meester zadelmeester.png|Meester zadelmeester|90 px]] | |||
| Zadelmeester training 6 | |||
| Niets | |||
| [[Bestand:Bewerkt leer.png|Bewerkt leer|70 px]] | |||
| 50 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Meester zadelmeester.png|Meester zadelmeester|90 px]] | |||
| Zadelmeester training 7 | |||
| Niets | |||
| [[Bestand:Voedingszak.png|Voedingszak|70 px]] | |||
| 50 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Meester zadelmeester.png|Meester zadelmeester|90 px]] | |||
| Zadelmeester training 8 | |||
| Niets | |||
| Ga naar Meester zadelmeester | |||
| [[Bestand:Recept zadelmeester.png|Recept: Hoef beslaan|70 px]] | |||
|} | |} |
Huidige versie van 16 nov 2013 om 18:54
Deze opdracht is afhankelijk van welk beroep je hebt gekozen bij de eerste opdracht. De tweede opdracht is voor elk beroep hetzelfde, maar de derde opdracht is afhankelijk van je beroepskeuze.
Werkgever | Titel | Toegang | Vereiste | Beloning |
---|---|---|---|---|
Beroepskeuze |
|
Kies een Beroep | 10 xp | |
Dagelijkse doelen | Niets | Venster: Dagelijkse taken geopend | 10 xp |
Veldkok
Kwakzalver
Smid