Lijst van alle arbeiden: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
k (Leones heeft pagina Lijst van alle arbeiden (nieuw) naar Lijst van alle arbeiden hernoemd) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 256: | Regel 256: | ||
|96||[[Bestand:Als marshall werken.png]]||Als marshall werken||700||[[Bestand:Paardrijden.png|60px]][[Bestand:Schieten.png|60px]][[Bestand:Schieten.png|60px]][[Bestand:Vallen_opzetten.png|60px]][[Bestand:Imago.png|60px]]||[[Bestand:Doodvonnis.png]] | |96||[[Bestand:Als marshall werken.png]]||Als marshall werken||700||[[Bestand:Paardrijden.png|60px]][[Bestand:Schieten.png|60px]][[Bestand:Schieten.png|60px]][[Bestand:Vallen_opzetten.png|60px]][[Bestand:Imago.png|60px]]||[[Bestand:Doodvonnis.png]] | ||
|- | |- | ||
|97||[[Bestand:Bende uit elkaar drijven.png]]||Bende uit elkaar | |97||[[Bestand:Bende uit elkaar drijven.png]]||Bende uit elkaar drijven||725||[[Bestand:Weerstand.png|60px]][[Bestand:Stamina.png|60px]][[Bestand:Verschuilen.png|60px]][[Bestand:Leiderschap.png|60px]][[Bestand:Tactiek.png|60px]]||[[Bestand:Unknown.png]] | ||
|- | |- | ||
|98||[[Bestand:Bank overvallen.png]]||Bank overvallen||740||[[Bestand:Verschuilen.png|60px]][[Bestand:Verschuilen.png|60px]][[Bestand:Vallen_opzetten.png|60px]][[Bestand:Leiderschap.png|60px]][[Bestand:Trade.png|60px]]||[[Bestand:Drukplaat.png]] | |98||[[Bestand:Bank overvallen.png]]||Bank overvallen||740||[[Bestand:Verschuilen.png|60px]][[Bestand:Verschuilen.png|60px]][[Bestand:Vallen_opzetten.png|60px]][[Bestand:Leiderschap.png|60px]][[Bestand:Trade.png|60px]]||[[Bestand:Drukplaat.png]] | ||
Regel 264: | Regel 264: | ||
|100||[[Bestand:Bij Buffalo Bill optreden.png]]||Bij Buffalo Bill optreden||800||[[Bestand:Paardrijden.png|60px]][[Bestand:Schieten.png|60px]][[Bestand:Dierlijk_instinct.png|60px]][[Bestand:Imago.png|60px]][[Bestand:Imago.png|60px]]||[[Bestand:Roos.png]] | |100||[[Bestand:Bij Buffalo Bill optreden.png]]||Bij Buffalo Bill optreden||800||[[Bestand:Paardrijden.png|60px]][[Bestand:Schieten.png|60px]][[Bestand:Dierlijk_instinct.png|60px]][[Bestand:Imago.png|60px]][[Bestand:Imago.png|60px]]||[[Bestand:Roos.png]] | ||
|- | |- | ||
|101||[[Bestand:Trapper.png]]||Als Fallensteller arbeiten||810||[[Bestand:Zwemmen.png|60px]][[Bestand:Zwemmen.png|60px]][[Bestand:Vallen_opzetten.png|60px]][[Bestand:Met_dieren_omgaan.png|60px]][[Bestand:Met_dieren_omgaan.png|60px]]||[[Bestand:Pocket knife.png]] | |||
|- | |||
|102||[[Bestand:Play piano.png]]||Als Pianist arbeiten||820||[[Bestand:Weerstand.png|60px]][[Bestand:Handvaardigheid.png|60px]][[Bestand:Handvaardigheid.png|60px]][[Bestand:Tactiek.png|60px]][[Bestand:Imago.png|60px]]||[[Bestand:Music sheet.png]] | |||
|- | |||
|103||[[Bestand:guide_greenhorns.png]]||Hilf den Greenhorns||830||[[Bestand:Slagkracht.png|60px]][[Bestand:Paardrijden.png|60px]][[Bestand:Vallen_opzetten.png|60px]][[Bestand:Leiderschap.png|60px]][[Bestand:Met_dieren_omgaan.png|60px]]||[[Bestand:milk.png]] | |||
|- | |||
|104||[[Bestand:construct_lazarett.png]]||Lazarett errichten||840||[[Bestand:Bouwen.png|60px]][[Bestand:Bouwen.png|60px]][[Bestand:Stamina.png|60px]][[Bestand:Repareren.png|60px]][[Bestand:Tactiek.png|60px]]||[[Bestand:bandages.png]] | |||
|- | |||
|105||[[Bestand:Translator.png]]||Als Übersetzer arbeiten||850||[[Bestand:Weerstand.png|60px]][[Bestand:Reflex.png|60px]][[Bestand:Leiderschap.png|60px]][[Bestand:Tactiek.png|60px]][[Bestand:Imago.png|60px]]||[[Bestand:Dictionary.png]] | |||
|- | |||
|106||[[Bestand:Arm wrestling.png]]||Zum Armdrücken antreten||860||[[Bestand:Weerstand.png|60px]][[Bestand:Stamina.png|60px]][[Bestand:Stamina.png|60px]][[Bestand:Reflex.png|60px]][[Bestand:Handvaardigheid.png|60px]]||[[Bestand:Egg jar.png]] | |||
|- | |||
|107||[[Bestand:Harvest pepper.png]]||Chilischoten ernten||870||[[Bestand:Slagkracht.png|60px]][[Bestand:Weerstand.png|60px]][[Bestand:Weerstand.png|60px]][[Bestand:Handvaardigheid.png|60px]][[Bestand:Tactiek.png|60px]]||[[Bestand:Green peppers.png]] | |||
|- | |||
|108||[[Bestand:grave_digger.png]]||Als Totengräber arbeiten||880||[[Bestand:Bouwen.png|60px]][[Bestand:Slagkracht.png|60px]][[Bestand:Stamina.png|60px]][[Bestand:Repareren.png|60px]][[Bestand:Repareren.png|60px]]||[[Bestand:skull.png]] | |||
|- | |||
|109||[[Bestand:Bodyguard.png]]||Als Personenschützer arbeiten||890||[[Bestand:Slagkracht.png|60px]][[Bestand:Verschuilen.png|60px]][[Bestand:Schieten.png|60px]][[Bestand:Leiderschap.png|60px]][[Bestand:Imago.png|60px]]||[[Bestand:Perforated hat.png]] | |||
|- | |||
|110||[[Bestand:melting_bullets.png]]||Kugeln einschmelzen||900||[[Bestand:Reflex.png|60px]][[Bestand:Reflex.png|60px]][[Bestand:Handvaardigheid.png|60px]][[Bestand:Repareren.png|60px]][[Bestand:Tactiek.png|60px]]||[[Bestand:large_caliber_bullets.png]] | |||
|- | |||
|111||[[Bestand:Track big game.png]]||Großwild jagen||910||[[Bestand:Paardrijden.png|60px]][[Bestand:Verschuilen.png|60px]][[Bestand:Verschuilen.png|60px]][[Bestand:Met_dieren_omgaan.png|60px]][[Bestand:Met_dieren_omgaan.png|60px]]||[[Bestand:Antlers.png]] | |||
|- | |||
|112||[[Bestand:Embassador.png]]||Als Botschafter arbeiten||920||[[Bestand:Vallen_opzetten.png|60px]][[Bestand:Vallen_opzetten.png|60px]][[Bestand:Trade.png|60px]][[Bestand:Trade.png|60px]][[Bestand:Imago.png|60px]]||[[Bestand:Public documents.png]] | |||
|- | |||
|113||[[Bestand:plan_reservat.png]]||Ein Reservat planen||930||[[Bestand:Bouwen.png|60px]][[Bestand:Bouwen.png|60px]][[Bestand:Paardrijden.png|60px]][[Bestand:Leiderschap.png|60px]][[Bestand:Trade.png|60px]]||[[Bestand:ceremonial_staff.png]] | |||
|- | |||
|114||[[Bestand:colonialize_areas.png]]||Neues Land kolonisieren||940||[[Bestand:Bouwen.png|60px]][[Bestand:Bouwen.png|60px]][[Bestand:Zwemmen.png|60px]][[Bestand:Zwemmen.png|60px]][[Bestand:Vallen_opzetten.png|60px]]||[[Bestand:border_stone.png]] | |||
|- | |||
|115||[[Bestand:Gunslinger.png]]||Als Revolverheld arbeiten||950||[[Bestand:Paardrijden.png|60px]][[Bestand:Verschuilen.png|60px]][[Bestand:Schieten.png|60px]][[Bestand:Schieten.png|60px]][[Bestand:Imago.png|60px]]||[[Bestand:Bullet casings.png]] | |||
|- | |||
|116||[[Bestand:Loge.png]]||Für eine Loge arbeiten||960||[[Bestand:Paardrijden.png|60px]][[Bestand:Verschuilen.png|60px]][[Bestand:Vallen_opzetten.png|60px]][[Bestand:Tactiek.png|60px]][[Bestand:Trade.png|60px]]||[[Bestand:Signet ring.png]] | |||
|- | |||
|117||[[Bestand:Stage performer.png]]||Auf der Bühne arbeiten||970||[[Bestand:Reflex.png|60px]][[Bestand:Verschuilen.png|60px]][[Bestand:Schieten.png|60px]][[Bestand:Leiderschap.png|60px]][[Bestand:Imago.png|60px]]||[[Bestand:Big panties.png]] | |||
|- | |||
|118||[[Bestand:peace_officer.png]]||Gesetzeshüter||980||[[Bestand:Slagkracht.png|60px]][[Bestand:Paardrijden.png|60px]][[Bestand:Schieten.png|60px]][[Bestand:Tactiek.png|60px]][[Bestand:Imago.png|60px]]||[[Bestand:white_gloves.png]] | |||
|- | |||
|119||[[Bestand:preacher.png]]||Als Prediger arbeiten||990||[[Bestand:Weerstand.png|60px]][[Bestand:Stamina.png|60px]][[Bestand:Verschuilen.png|60px]][[Bestand:Leiderschap.png|60px]][[Bestand:Trade.png|60px]]||[[Bestand:dogma.png]] | |||
|- | |||
|120||[[Bestand:build_settlement.png]]||Eine Siedlung errichten||1000||[[Bestand:Bouwen.png|60px]][[Bestand:Bouwen.png|60px]][[Bestand:Handvaardigheid.png|60px]][[Bestand:Repareren.png|60px]][[Bestand:Repareren.png|60px]]||[[Bestand:tongs.png]] | |||
|- | |||
|121||[[Bestand:Recruit_soldiers.png]]||Soldaten rekrutieren||1010||[[Bestand:Weerstand.png|60px]][[Bestand:Stamina.png|60px]][[Bestand:Paardrijden.png|60px]][[Bestand:Leiderschap.png|60px]][[Bestand:Tactiek.png|60px]]||[[Bestand:Emblem.png]] | |||
|- | |||
|122||[[Bestand:order_troops.png]]||Truppen befehligen||1020||[[Bestand:Reflex.png|60px]][[Bestand:Vallen_opzetten.png|60px]][[Bestand:Vallen_opzetten.png|60px]][[Bestand:Leiderschap.png|60px]][[Bestand:Trade.png|60px]]||[[Bestand:Drill_trumpet.png]] | |||
|- | |||
|123||[[Bestand:Hunt aligators.png]]||Alligatoren jagen||1030||[[Bestand:Verschuilen.png|60px]][[Bestand:Zwemmen.png|60px]][[Bestand:Zwemmen.png|60px]][[Bestand:Zwemmen.png|60px]][[Bestand:Met_dieren_omgaan.png|60px]]||[[Bestand:Crocodile skin.png]] | |||
|- | |||
|124||[[Bestand:Destille alkohol.png]]||Alkohol destillieren||1040||[[Bestand:Reflex.png|60px]][[Bestand:Handvaardigheid.png|60px]][[Bestand:Repareren.png|60px]][[Bestand:Tactiek.png|60px]][[Bestand:Trade.png|60px]]||[[Bestand:Vodka.png]] | |||
|- | |||
|125||[[Bestand:trading_office.png]]||Ein Handelsbüro leiten||1050||[[Bestand:Stamina.png|60px]][[Bestand:Schieten.png|60px]][[Bestand:Trade.png|60px]][[Bestand:Trade.png|60px]][[Bestand:Trade.png|60px]]||[[Bestand:Travelbag.png]] | |||
|- | |||
|126||[[Bestand:Craft dynamite.png]]||Dynamit herstellen||1060||[[Bestand:Reflex.png|60px]][[Bestand:Reflex.png|60px]][[Bestand:Verschuilen.png|60px]][[Bestand:Handvaardigheid.png|60px]][[Bestand:Handvaardigheid.png|60px]]||[[Bestand:Blasting machine.png]] | |||
|- | |||
|127||[[Bestand:lead_expedition.png]]||Eine Expedition anführen||1070||[[Bestand:Weerstand.png|60px]][[Bestand:Paardrijden.png|60px]][[Bestand:Zwemmen.png|60px]][[Bestand:Zwemmen.png|60px]][[Bestand:Met_dieren_omgaan.png|60px]]||[[Bestand:record.png]] | |||
|- | |||
|128||[[Bestand:work_wells_fargo.png]]||Für Wells Fargo arbeiten||1080||[[Bestand:Paardrijden.png|60px]][[Bestand:Zwemmen.png|60px]][[Bestand:Repareren.png|60px]][[Bestand:Met_dieren_omgaan.png|60px]][[Bestand:Met_dieren_omgaan.png|60px]]||[[Bestand:horse_reins.png]] | |||
|- | |||
|129||[[Bestand:Work pinkerton agent.png]]||Als Pinkerton-Agent arbeiten||1090||[[Bestand:Slagkracht.png|60px]][[Bestand:Slagkracht.png|60px]][[Bestand:Verschuilen.png|60px]][[Bestand:Schieten.png|60px]][[Bestand:Imago.png|60px]]||[[Bestand:Pinkerton emblem.png]] | |||
|- | |||
|130||[[Bestand:explore_west.png]]||Den Westen erkunden||1100||[[Bestand:Stamina.png|60px]][[Bestand:Zwemmen.png|60px]][[Bestand:Vallen_opzetten.png|60px]][[Bestand:Trade.png|60px]][[Bestand:Met_dieren_omgaan.png|60px]]||[[Bestand:sextant.png]] | |||
|- | |||
|} |