Pasen: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
(Nieuwe pagina aangemaakt met ''''Onder constructie''' Gelieve hier van af te blijven Categorie:Opdrachten Categorie:Duels Categorie:Kledij Categorie:Arbeiden {| style="width: 100%; …') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 71: | Regel 71: | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| [[Bestand:Henry.png|Henry]] | | [[Bestand:Henry.png|Henry]] | ||
| T-bone steak | |||
| 5x [[Bestand:Biefstuk.png|Biefstuk]] | |||
| 50 xp | |||
$50 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Waupee.png|Waupee]] | |||
| Paasvuur | |||
| 15x [[Bestand:Houtplank.png|Houtplank]] | |||
| 100 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:John.png|John]] | |||
| De paashaas | |||
| Op verkenning gaan (4 uur) | |||
| 200 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:John.png|John]] | |||
| Zalig paasfeest | |||
| Geen | |||
| [[Bestand:Rotte eieren.png|Rotte eieren]] | |||
|} | |} | ||
'''Opmerking''' | |||
Deze opdracht verschijnt alleen maar rond de tijd van Pasen. |
Versie van 10 jul 2010 17:20
Onder constructie Gelieve hier van af te blijven
Opmerking Deze opdracht verschijnt alleen maar rond de tijd van Pasen.