Producten: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Regel 898: | Regel 898: | ||
| $50 | | $50 | ||
| $100 | | $100 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Akte van de boerderij.png|Akte van de boerderij|70 px]] | |||
| Akte van de boerderij | |||
| $15 | |||
| $30 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:As.png|As]] | | [[Bestand:As.png|As]] | ||
Regel 1.114: | Regel 1.119: | ||
| $50 | | $50 | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| [[Bestand:Gin.png|Gin|70 px]] | |||
| Gin | |||
| $3 | |||
| $7 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Glazen knikker.png|Glazen knikker]] | | [[Bestand:Glazen knikker.png|Glazen knikker]] | ||
| Glazen knikker | | Glazen knikker | ||
Regel 1.298: | Regel 1.308: | ||
| $50 | | $50 | ||
| $100 | | $100 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Mest.png|Mest|710 px]] | |||
| Mest | |||
| $24 | |||
| $49 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Modderig stuk metaal.png|Een modderig stuk metaal]] | | [[Bestand:Modderig stuk metaal.png|Een modderig stuk metaal]] | ||
Regel 1.338: | Regel 1.353: | ||
| $50 | | $50 | ||
| $100 | | $100 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Oude brieven.png|Oude brieven|70 px]] | |||
| Oude brieven | |||
| $0 | |||
| $1 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Oude foto.png|Oude foto]] | | [[Bestand:Oude foto.png|Oude foto]] | ||
Regel 1.668: | Regel 1.688: | ||
| $175 | | $175 | ||
| $350 | | $350 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Zout.png|Zout|70 px]] | |||
| Zout | |||
| $27 | |||
| $55 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Zwavel.png|Zwavel|70 px]] | | [[Bestand:Zwavel.png|Zwavel|70 px]] |
Versie van 31 okt 2011 11:23
Producten kan je bij arbeiden vinden. Ook zijn er porducten die niet te vinden zijn en alleen verkrijgbaar zijn via opdrachten.
Producten heb je vaak nodig om opdracht mee af te sluiten.
Sommige producten zijn onderdeel van kledingsetjes. Er staat dan achter de naam het woord kledingset.
Hieronder vind je alle producten gesorteerd op alfabetische volgorde. Daaronder staan de Speciale producten.
Normale producten
Speciale producten
Opdracht producten (1)
Dit zijn producten die te verkrijgen zijn bij opdrachten en geen bonus hebben.
Opdracht producten (2)
Dit zijn producten met een bonus die te verkrijgen zijn bij opdrachten.