Producten: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
(34 tussenliggende versies door een andere gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
Producten kan je bij arbeiden vinden. Ook zijn er porducten die niet te vinden zijn en alleen verkrijgbaar zijn via opdrachten. | Producten kan je bij arbeiden vinden. Ook zijn er porducten die niet te vinden zijn en alleen verkrijgbaar zijn via opdrachten. | ||
Producten heb je vaak nodig om opdracht mee af te sluiten. | Producten heb je vaak nodig om opdracht mee af te sluiten. | ||
Regel 873: | Regel 869: | ||
|} | |} | ||
= Speciale | = Speciale voorwerpen= | ||
== Opdracht | == Opdracht voorwerpen(1) == | ||
Dit zijn | Dit zijn voorwerpen die te verkrijgen zijn bij opdrachten en '''geen bonus''' hebben. | ||
{| style="width: 100%; height: 100%" border="1" | {| style="width: 100%; height: 100%" border="1" | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
Regel 883: | Regel 879: | ||
! Verkoop waarde: | ! Verkoop waarde: | ||
! Inkoop waarde: | ! Inkoop waarde: | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Aambeeld.png|Aambeeld|70 px]] | |||
| Aambeeld | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Adventkalender.png|Adventkalender]] | | [[Bestand:Adventkalender.png|Adventkalender]] | ||
Regel 888: | Regel 889: | ||
| $5 | | $5 | ||
| $10 | | $10 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Afgesleten zadel.png|Afgesleten zadel|70 px]] | |||
| Afgesleten zadel | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Akte van de boerderij.png|Akte van de boerderij|70 px]] | |||
| Akte van de boerderij | |||
| $15 | |||
| $30 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:As.png|As]] | | [[Bestand:As.png|As]] | ||
Regel 893: | Regel 904: | ||
| $0 | | $0 | ||
| $1 | | $1 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Batterij.png|Batterij|70 px]] | |||
| Batterij | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Bebloede doek.png|Bebloede doek]] | | [[Bestand:Bebloede doek.png|Bebloede doek]] | ||
Regel 908: | Regel 924: | ||
| $0 | | $0 | ||
| $1 | | $1 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Blusemmer.png|Blusemmer]] | |||
| Blusemmer | |||
| $12 | |||
| $25 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Boodschappenlijst.png|Boodschappenlijst]] | | [[Bestand:Boodschappenlijst.png|Boodschappenlijst]] | ||
Regel 913: | Regel 934: | ||
| $0 | | $0 | ||
| $1 | | $1 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Boog.png|Boog|70 px]] | |||
| Boog | |||
| $25 | |||
| $50 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Brandijzer.png|Brandijzer|70 px]] | |||
| Brandijzer | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Brief.png|Brief]] | | [[Bestand:Brief.png|Brief]] | ||
Regel 924: | Regel 955: | ||
| $100 | | $100 | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand: | | [[Bestand:Brij2.png|Brij|70 px]] | ||
| | | Brij | ||
| $50 | | $50 | ||
| $100 | | $100 | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Composietschets.png|Compositietekening]] | | [[Bestand:Buffelvlees.png|Buffelvlees|70 px]] | ||
| Compositietekening | | Buffelvlees | ||
| $5 | | $10 | ||
| $20 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Cake.png|Cake|70 px]] | |||
| Cake | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Composietschets.png|Compositietekening]] | |||
| Compositietekening | |||
| $5 | |||
| $10 | | $10 | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
Regel 973: | Regel 1.014: | ||
| $3.750 | | $3.750 | ||
| $7.500 | | $7.500 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Destilleren.png|Destilleren|70 px]] | |||
| Destilleren | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Dobbelstenen.png|Dobbelstenen]] | | [[Bestand:Dobbelstenen.png|Dobbelstenen]] | ||
Regel 1.013: | Regel 1.059: | ||
| $0 | | $0 | ||
| $1 | | $1 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Focuswater.png|Focuswater|70 px]] | |||
| Focuswater | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Geboorteakte.png|geboorteakte]] | | [[Bestand:Geboorteakte.png|geboorteakte]] | ||
Regel 1.028: | Regel 1.079: | ||
| $50 | | $50 | ||
| $100 | | $100 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Gedroogd vlees.png|Gedroogd vlees|70 px]] | |||
| Gedroogd vlees | |||
| $41 | |||
| $83 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Gefilterd water.png|Gefilterd water|70 px]] | |||
| Gefilterd water | |||
| $0 | |||
| $1 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Gehakt.png|Gehakt|70 px]] | | [[Bestand:Gehakt.png|Gehakt|70 px]] | ||
Regel 1.038: | Regel 1.099: | ||
| $5 | | $5 | ||
| $10 | | $10 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Geldbeugel.png|Geldbeugel|70 px]] | |||
| Geldbeugel | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Gelijmde spade.png|Gelijmde spade|70 px]] | |||
| Gelijmde spade | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Gemarineerde biefstuk.png|Gemarineerde biefstuk|70 px]] | | [[Bestand:Gemarineerde biefstuk.png|Gemarineerde biefstuk|70 px]] | ||
Regel 1.043: | Regel 1.114: | ||
| $50 | | $50 | ||
| $100 | | $100 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Gepolijst glas.png|Gepolijst glas|70 px]] | |||
| Gepolijst glas | |||
| $0 | |||
| $1 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Gesmolten glas.png|Gesmolten glas|70 px]] | |||
| Gesmolten glas | |||
| $0 | |||
| $1 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Gesmolten ijzer.png|Gesmolten ijzer|70 px]] | |||
| Gesmolten ijzer | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Gesmolten lood.png|Gesmolten lood|70 px]] | |||
| Gesmolten lood | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Geweer.png|Geweer|70 px]] | |||
| Geweer | |||
| $25 | |||
| $50 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Gin.png|Gin|70 px]] | |||
| Gin | |||
| $3 | |||
| $7 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Glazen knikker.png|Glazen knikker]] | | [[Bestand:Glazen knikker.png|Glazen knikker]] | ||
Regel 1.068: | Regel 1.169: | ||
| $25 | | $25 | ||
| $50 | | $50 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Handvat.png|Handvat|70 px]] | |||
| Handvat | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Hars.png|Hars|70 px]] | |||
| Hars | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Henrys_pakket.png|Henrys pakket]] | | [[Bestand:Henrys_pakket.png|Henrys pakket]] | ||
Regel 1.103: | Regel 1.214: | ||
| $13000 | | $13000 | ||
| $26000 | | $26000 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:inkt.png|Inkt|70 px]] | |||
| Inkt | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Kan met water.png|Kan met water|70 px]] | | [[Bestand:Kan met water.png|Kan met water|70 px]] | ||
Regel 1.134: | Regel 1.250: | ||
| $35 | | $35 | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Konijn.png|Konijn|70 px]] | | [[Bestand:Klinknagels.png|Klinknagels|70 px]] | ||
| Klinknagels | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Koetsonderdeel.png|Koetsonderdeel|70 px]] | |||
| Koetsonderdeel | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Konijn.png|Konijn|70 px]] | |||
| Konijn | | Konijn | ||
| $37 | | $37 | ||
Regel 1.143: | Regel 1.269: | ||
| $5.000 | | $5.000 | ||
| $10.000 | | $10.000 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Kruidenlikeur.png|Kruidenlikeur|70 px]] | |||
| Kruidenlikeur | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Lamp.png|Lamp]] | | [[Bestand:Lamp.png|Lamp]] | ||
Regel 1.148: | Regel 1.279: | ||
| $40 | | $40 | ||
| $80 | | $80 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Lederen band.png|Lederen band|70 px]] | |||
| Lederen band | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Lederen bedekking.png|Lederen bedekking|70 px]] | |||
| Lederen bedekking | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Leeuw.png|Leeuw|70 px]] | | [[Bestand:Leeuw.png|Leeuw|70 px]] | ||
Regel 1.158: | Regel 1.299: | ||
| $1 | | $1 | ||
| $2 | | $2 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Lege wateremmer.png|Lege wateremmer]] | |||
| Lege wateremmer | |||
| $10 | |||
| $20 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Lepel.png|Lepel]] | | [[Bestand:Lepel.png|Lepel]] | ||
Regel 1.163: | Regel 1.309: | ||
| $7 | | $7 | ||
| $15 | | $15 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Loden figuurtje.png|Loden figuurtje|70 px]] | |||
| Loden figuurtje | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Lucifers.png|Lucifers]] | | [[Bestand:Lucifers.png|Lucifers]] | ||
Regel 1.178: | Regel 1.329: | ||
| $50 | | $50 | ||
| $100 | | $100 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Mest.png|Mest|70 px]] | |||
| Mest | |||
| $24 | |||
| $49 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Metalen ring.png|Metalen ring|70 px]] | |||
| Metalen ring | |||
| $0 | |||
| $1 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Modderig stuk metaal.png|Een modderig stuk metaal]] | | [[Bestand:Modderig stuk metaal.png|Een modderig stuk metaal]] | ||
Regel 1.204: | Regel 1.365: | ||
| $75 | | $75 | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Oude foto.png|Oude foto]] | | [[Bestand:Ongeopende geode.png|Ongeopende geode|70 px]] | ||
| Ongeopende geode | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Ongepolijst glas.png|Ongepolijst glas|70 px]] | |||
| Ongepolijst glas | |||
| $0 | |||
| $1 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Ongericht kompas.png|Ongericht kompas|70 px]] | |||
| Ongericht kompas | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Ornament.png|Ornament|70 px]] | |||
| Ornament | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Oude brieven.png|Oude brieven|70 px]] | |||
| Oude brieven | |||
| $0 | |||
| $1 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Oude foto.png|Oude foto]] | |||
| Oude foto | | Oude foto | ||
| $0 | |||
| $1 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Oude krant.png|Oude krant|70 px]] | |||
| Oude krant | |||
| $0 | | $0 | ||
| $1 | | $1 | ||
Regel 1.213: | Regel 1.404: | ||
| $8 | | $8 | ||
| $16 | | $16 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Paardendeken.png|Paardendeken|70 px]] | |||
| Paardendeken | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Paasei.png|Paasei]] | | [[Bestand:Paasei.png|Paasei]] | ||
Regel 1.229: | Regel 1.425: | ||
| $100 | | $100 | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Poema.png|Poema|70 px]] | | [[Bestand:Papier.png|Papier|70 px]] | ||
| Poema | | Papier | ||
| $125 | | $50 | ||
| $250 | | $100 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Passer.png|Passer|70 px]] | |||
| Passer | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Petroleum.png|Petroleum|70 px]] | |||
| Petroleum | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Poema.png|Poema|70 px]] | |||
| Poema | |||
| $125 | |||
| $250 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Pot.png|Pot]] | | [[Bestand:Pot.png|Pot]] | ||
Regel 1.248: | Regel 1.459: | ||
| $5 | | $5 | ||
| $10 | | $10 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Het rapport van een arts.png|Rapport van een arts]] | |||
| Rapport van een arts | |||
| $0 | |||
| $1 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Revolvergietvorm.png|Revolvergietvorm|70 px]] | |||
| Revolvergietvorm | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Robijn.png|Robijn]] | | [[Bestand:Robijn.png|Robijn]] | ||
Regel 1.253: | Regel 1.474: | ||
| $33 | | $33 | ||
| $66 | | $66 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Roestvrije bouten.png|Roestvrije bouten|70 px]] | |||
| Roestvrije bouten | |||
| $141 | |||
| $282 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Roodgloeiend graniet.png|Roodgloeiend graniet|70 px]] | |||
| Roodgloeiend graniet | |||
| $0 | |||
| $1 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Ruwe diamant.png|Ruwe diamant|70 px]] | | [[Bestand:Ruwe diamant.png|Ruwe diamant|70 px]] | ||
Regel 1.278: | Regel 1.509: | ||
| $50 | | $50 | ||
| $100 | | $100 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Schapenvlees.png|Schapenvlees|70 px]] | |||
| Schapenvlees | |||
| $12 | |||
| $25 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Schatkaart.png|Schatkaart]] | | [[Bestand:Schatkaart.png|Schatkaart]] | ||
Regel 1.303: | Regel 1.539: | ||
| $50 | | $50 | ||
| $100 | | $100 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Sheriffster.png|Sheriffster]] | |||
| Sheriffster | |||
| $0 | |||
| $1 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Slang.png|Slang|70 px]] | | [[Bestand:Slang.png|Slang|70 px]] | ||
Regel 1.308: | Regel 1.549: | ||
| $5 | | $5 | ||
| $10 | | $10 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Slangenolie.png|Slangenolie|70 px]] | |||
| Slangenolie | |||
| $95 | |||
| $191 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Sneetje brood.png|Sneetje brood|70 px]] | |||
| Sneetje brood | |||
| $4 | |||
| $8 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Snijplank.png|Snijplank|70 px]] | | [[Bestand:Snijplank.png|Snijplank|70 px]] | ||
Regel 1.313: | Regel 1.564: | ||
| $50 | | $50 | ||
| $100 | | $100 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Staal.png|Staal|70 px]] | |||
| Staal | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Stalen lemmet.png|Stalen lemmet|70 px]] | |||
| Stalen lemmet | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Stapel contracten.png|Stapel contracten|70 px]] | |||
| Stapel contracten | |||
| $10.000 | |||
| $20.000 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Sterkedrank.png|Sterkedrank|70 px]] | | [[Bestand:Sterkedrank.png|Sterkedrank|70 px]] | ||
| Sterkedrank | | Sterkedrank | ||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Stijgbeugel.png|Stijgbeugel|70 px]] | |||
| Stijgbeugel | |||
| $50 | | $50 | ||
| $100 | | $100 | ||
Regel 1.349: | Regel 1.620: | ||
| $100 | | $100 | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Totem van de adelaars.png|Totem van de adelaars|70 px]] | |||
| Totem van de adelaars | |||
| $5 | |||
| $10 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Totem van de beren.png|Totem van de beren|70 px]] | |||
| Totem van de beren | |||
| $5 | |||
| $10 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Totem van de poema's.png|Totem van de poema's|70 px]] | |||
| Totem van de poema's | |||
| $5 | |||
| $10 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Totem van de slangen.png|Totem van de slangen|70 px]] | |||
| Totem van de slangen | |||
| $5 | |||
| $10 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Tweede deel van de kaart.png|Tweede deel van de kaart]] | | [[Bestand:Tweede deel van de kaart.png|Tweede deel van de kaart]] | ||
| Tweede deel van de kaart | | Tweede deel van de kaart | ||
Regel 1.379: | Regel 1.670: | ||
| $1 | | $1 | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Verlovingsring.png|Verlovingsring]] | | [[Bestand:Vergrootglas.png|Vergrootglas|70 px]] | ||
| Verlovingsring | | Vergrootglas | ||
| $0 | |||
| $1 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Verlovingsring.png|Verlovingsring]] | |||
| Verlovingsring | |||
| $0 | | $0 | ||
| $1 | | $1 | ||
Regel 1.398: | Regel 1.694: | ||
| $33 | | $33 | ||
| $66 | | $66 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Blusemmer.png|Blusemmer]] | |||
| Volle wateremmer | |||
| $10 | |||
| $21 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:De volledige kaart.png|De volledige kaart]] | | [[Bestand:De volledige kaart.png|De volledige kaart]] | ||
Regel 1.403: | Regel 1.704: | ||
| $0 | | $0 | ||
| $1 | | $1 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Voodoo pop.png|Voodoo pop|70 px]] | |||
| Voodoo pop | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Voorwerplijst.png|Voorwerplijst]] | | [[Bestand:Voorwerplijst.png|Voorwerplijst]] | ||
Regel 1.413: | Regel 1.719: | ||
| $0 | | $0 | ||
| $1 | | $1 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Vulling.png|Vulling|70 px]] | |||
| Vulling | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Vuurwater.png|Vuurwater|70 px]] | |||
| Vuurwater | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Wagonwiel.png|Wagonwiel|70 px]] | |||
| Wagonwiel | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Wierook.png|Wierook|70 px]] | | [[Bestand:Wierook.png|Wierook|70 px]] | ||
Regel 1.428: | Regel 1.749: | ||
| $4 | | $4 | ||
| $8 | | $8 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Zachte marmer.png|Zachte marmer|70 px]] | |||
| Zachte marmer | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Zeeadelaar.png|Zeeadelaar|70 px]] | | [[Bestand:Zeeadelaar.png|Zeeadelaar|70 px]] | ||
Regel 1.433: | Regel 1.759: | ||
| $175 | | $175 | ||
| $350 | | $350 | ||
|} | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Zout.png|Zout|70 px]] | |||
== Opdracht | | Zout | ||
Dit zijn | | $27 | ||
| $55 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Zuiver ledervet.png|Zuiver ledervet|70 px]] | |||
| Zuiver ledervet | |||
| $92 | |||
| $185 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Zuiver zand.png|Zuiver zand|70 px]] | |||
| Zuiver zand | |||
| $0 | |||
| $1 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Zwavel.png|Zwavel|70 px]] | |||
| Zwavel | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Zwavelhoudend zuur.png|Zwavelhoudend zuur|70 px]] | |||
| Zwavelhoudend zuur | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|} | |||
== Opdracht voorwerpen (2) == | |||
Dit zijn voorwerpen '''met een bonus''' die te verkrijgen zijn bij opdrachten. | |||
{| style="width: 100%; height: 100%" border="1" | {| style="width: 100%; height: 100%" border="1" | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
Regel 1.444: | Regel 1.795: | ||
! Verkoop waarde: | ! Verkoop waarde: | ||
! Inkoop waarde: | ! Inkoop waarde: | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Whiskey.png|12-jaar oude whiskey|70 px]] | |||
| 12-jaar oude whiskey | |||
| +20% energie | |||
| $31 | |||
| $62 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Afkoellapje.png|Afkoellapje|70 px]] | |||
| Afkoellapje | |||
| +3 fortgevecht aanvalbonus | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Bajonet.png|Bajonet|70 px]] | |||
| Bajonet | |||
| +25-75 schade (fortwapen) | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Ballanssteen.png|Ballanssteen|70 px]] | |||
| Ballanssteen | |||
| +15-25 schade | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Beslagen hoeven.png|Beslagen hoeven|70 px]] | |||
| Beslagen hoeven | |||
| +15% wachttijdverkorting | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Bonen met spek.png|Bonen met spek|70 px]] | | [[Bestand:Bonen met spek.png|Bonen met spek|70 px]] | ||
Regel 1.450: | Regel 1.831: | ||
+15 uitwijken | +15 uitwijken | ||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Buffalo Bills zadeltas.png|Buffalo Bills zadeltas|70 px]] | |||
| Buffalo Bills zadeltas | |||
| Bevat een voorwerp | |||
| $19 | |||
| $39 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Buikmedicijn.png|Buikmedicijn|70 px]] | |||
| Buikmedicijn | |||
| +10 levenspunten | |||
| $50 | | $50 | ||
| $100 | | $100 | ||
Regel 1.464: | Regel 1.857: | ||
| $14 | | $14 | ||
| $29 | | $29 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Concentraat.png|Concentraat|70 px]] | |||
| Concentraat | |||
| +25% snelheid | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Dokterstas.png|Dokterstas|70 px]] | |||
| Dokterstas | |||
| +40% actiepunten | |||
+25% levenspunten | |||
| $295 | |||
| $590 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Het drankje van de adelaar.png|Drankje van een nieuwe start|70 px]] | |||
| Drankje van een nieuwe start | |||
| Reset je vaardigheids- en attribuutspunten | |||
| $5 | |||
| $10 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Drop.png|Drop]] | | [[Bestand:Drop.png|Drop]] | ||
Regel 1.477: | Regel 1.890: | ||
| $39 | | $39 | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| [[Bestand:Feestdagengebraad.png|Feestdagengebraad|70 px]] | |||
| Feestdagengebraad | |||
| 100% Energiebonus | |||
100% Arbeidsmotivatie | |||
| $0 | |||
| $1 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Fruitlikeur.png|Fruitlikeur|70 px]] | |||
| Fruitlikeur | |||
| +10% actiepunten | |||
+15% levenspunten | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Gebraden kalkoen.png|Gebraden kalkoen|70 px]] | | [[Bestand:Gebraden kalkoen.png|Gebraden kalkoen|70 px]] | ||
| Gebraden kalkoen | | Gebraden kalkoen | ||
Regel 1.498: | Regel 1.927: | ||
| $50 | | $50 | ||
| $100 | | $100 | ||
| [[Bestand:Haver.png|Haver]] | |-align="center" | ||
| Haver | | [[Bestand:Geslepen wapen.png|Geslepen wapen|70 px]] | ||
| +25% wachttijdverkorting | | Geslepen wapen | ||
| $16 | | +10-20 schade | ||
| $32 | | $50 | ||
| $100 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Vredespijp.png|Goed gevulde vredespijp|70 px]] | |||
| Goed gevulde vredespijp | |||
| +100% Energie | |||
| $49 | |||
| $99 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Goulash.png|Goulash|70 px]] | |||
| Goulash | |||
| +5% Arbeidsmotivatie | |||
+3 Kracht | |||
+20 Weerstand | |||
| $139 | |||
| $278 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Haargroeimiddel.png|Haargroeimiddel|70 px]] | |||
| Haargroeimiddel | |||
| +20% arbeidsmotivatie | |||
+3 Charisma | |||
+20 Imago | |||
| $315 | |||
| $630 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Haver.png|Haver]] | |||
| Haver | |||
| +25% wachttijdverkorting | |||
| $16 | |||
| $32 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Heft.png|Heft|70 px]] | |||
| Heft | |||
| +20-30 schade | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Houten kistje.png|Houten kistje|70 px]] | |||
| Houten kistje | |||
| Krijgt een voorwerp | |||
| $602 | |||
| $1204 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Heft.png|Heft|70 px]] | |||
| Heft | |||
| +20-30 schade | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Jam.png|Jam|70 px]] | | [[Bestand:Jam.png|Jam|70 px]] | ||
Regel 1.512: | Regel 1.992: | ||
| $100 | | $100 | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Knalbonbon.png|Knalbonbon]] | | [[Bestand:Kauwtabak.png|Kauwtabak|70 px]] | ||
| Knalbonbon | | Kauwtabak | ||
| 25% arbeidsmotivatie | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Kersentaart.png|Kersentaart|70 px]] | |||
| Kersentaart | |||
| +20% energie | |||
| $19 | |||
| $39 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Knalbonbon.png|Knalbonbon]] | |||
| Knalbonbon | |||
| +15% duelmotivatie | | +15% duelmotivatie | ||
| $13 | | $13 | ||
| $27 | | $27 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Knapzak.png|Knapzak|70 px]] | |||
| Knapzak | |||
| Iets om uit te pakken | |||
| $46 | |||
| $93 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Knikkerzak.png|70 px|Knikkerzak]] | | [[Bestand:Knikkerzak.png|70 px|Knikkerzak]] | ||
Regel 1.529: | Regel 2.027: | ||
| $190 | | $190 | ||
| $380 | | $380 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:lederen buidel.png|Lederen buidel|70 px]] | |||
| Lederen buidel | |||
| Iets om uit te pakken | |||
| $46 | |||
| $93 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Lederen zak.png|Lederen zak|70 px]] | |||
| Lederen zak | |||
| Iets om uit te pakken | |||
| $19 | |||
| $39 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Het drankje van de beer.png|Levenselixer|70 px]] | |||
| Levenselixer | |||
| +50% levenspunten | |||
| $3 | |||
| $7 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Loopborsteltje.png|Loopborsteltje|70 px]] | |||
| Loopborsteltje | |||
| +10% duelmotivatie | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Marsepeinen aardappel.png|Marsepeinen aardappel]] | | [[Bestand:Marsepeinen aardappel.png|Marsepeinen aardappel]] | ||
Regel 1.537: | Regel 2.059: | ||
| $19 | | $19 | ||
| $39 | | $39 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Met ijzer beslagen kistje.png|Met ijzer beslagen kistje|70 px]] | |||
| Met ijzer beslagen kistje | |||
| Krijgt een voorwerp | |||
| $3292 | |||
| $6584 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Met staal versterkt kistje.png|Met staal versterkt kistje|70 px]] | |||
| Met staal versterkt kistje | |||
| Krijgt een voorwerp | |||
| $5745 | |||
| $11490 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Modern harnas.png|Modern harnas|70 px]] | |||
| Modern harnas | |||
| +4 fortverdediging | |||
+10% Levenspuntenbonus | |||
| $218 | |||
| $436 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Heft.png|Heft|70 px]] | |||
| Heft | |||
| +20-30 schade | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Een mooi cadeau.png|Een mooi cadeau]] | | [[Bestand:Een mooi cadeau.png|Een mooi cadeau]] | ||
Regel 1.546: | Regel 2.094: | ||
| [[Bestand:Peperkoek.png|Peperkoek]] | | [[Bestand:Peperkoek.png|Peperkoek]] | ||
| Peperkoek | | Peperkoek | ||
| +15% | | +15% actiepunten | ||
| $15 | | $15 | ||
| $31 | | $31 | ||
Regel 1.557: | Regel 2.105: | ||
| $50 | | $50 | ||
| $10 | | $10 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Polijststeen.png|Polijststeen|70 px]] | |||
| Polijststeen | |||
| +30-50 schade | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Rugzak4.png|Rugzak|70 px]] | |||
| Rugzak | |||
| +5% actiepunten | |||
+10% wachttijdverkorting | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Rozenwater.png|Rozenwater|70 px]] | |||
| Rozenwater | |||
| +15% actiepunten | |||
+25% levenspunten | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Sigaretten.png|Sigaret|70 px]] | |||
| Sigaret | |||
| +7% duelmotivatie | |||
+7% arbeidsmotivatie | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Slaapzak.png|Slaapzak|70 px]] | |||
| Slaapzak | |||
| +15% actiepuntenbonus | |||
+15% arbeidsmotivatie | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Spareribs.png|Spareribs|70 px]] | |||
| Spareribs | |||
| +3 Handigheid | |||
+10 Handvaardigheid | |||
+10 Tactiek | |||
| $208 | |||
| $416 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Sporen.png|Sporen|70 px]] | |||
| Sporen | |||
| +20% wachttijdverkorting | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Stevig holster.png|Stevig holster|70 px]] | |||
| Stevig holster | |||
| +10% Duelmotivatie | |||
+20 Handel drijven | |||
| $103 | |||
| $207 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Stevige teugels.png|Stevige teugels|70 px]] | |||
| Stevige teugels | |||
| +125% Snelheid | |||
| $335 | |||
| $671 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Stuk cake.png|Stuk cake|70 px]] | |||
| Stuk cake | |||
| +15 arbeidspunten | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Thee.png|Thee|70 px]] | |||
| Thee | |||
| +20% actiepunten | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Tinnen bakje.png|Tinnen bakje|70 px]] | |||
| Tinnen bakje | |||
| Iets om uit te pakken | |||
| $55 | |||
| $110 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Teugel.png|Teugel|70 px]] | |||
| Teugel | |||
| +50% snelheid | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Verzilverde heupfles.png|Verzilverde heupfles|70 px]] | |||
| Verzilverde heupfles | |||
| +40 schade | |||
| $309 | |||
| $618 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Vissensoep.png|Vissensoep|70 px]] | | [[Bestand:Vissensoep.png|Vissensoep|70 px]] | ||
Regel 1.565: | Regel 2.211: | ||
| $50 | | $50 | ||
| $100 | | $100 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Voortreffelijke likeur.png|Voortreffelijke likeur|70 px]] | |||
| Voortreffelijke likeur | |||
| +15% Duelmotivatie | |||
+10% Energie | |||
| $140 | |||
| $281 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
|[[Bestand:Vuurwerkraket.png|Vuurwerkraket]] | |[[Bestand:Vuurwerkraket.png|Vuurwerkraket]] | ||
|Vuurwerkraket | | Vuurwerkraket | ||
[[Kledingsets|Kledingset]] | [[Kledingsets|Kledingset]] | ||
| +2 kracht | | +2 kracht | ||
Regel 1.578: | Regel 2.232: | ||
| $1350 | | $1350 | ||
| $2700 | | $2700 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Wapenketting.png|Wapenketting|70 px]] | |||
| Wapenketting | |||
| +3 fortgevecht verdedigingsbonus | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Wolf met de dikke buik.png|Wolf met een dikke buik|70 px]] | | [[Bestand:Wolf met de dikke buik.png|Wolf met een dikke buik|70 px]] | ||
Regel 1.584: | Regel 2.244: | ||
| $1 | | $1 | ||
| $3 | | $3 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Zadelboog.png|Zadelboog|70 px]] | |||
| Zadelboog | |||
| +100% snelheid | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|} | |} | ||
== Speciale te vinden | == Speciale te vinden voorwerpen== | ||
{| style="width: 100%; height: 100%" border="1" | {| style="width: 100%; height: 100%" border="1" | ||
|- align="center" | |- align="center" |
Huidige versie van 31 jan 2013 om 18:01
Producten kan je bij arbeiden vinden. Ook zijn er porducten die niet te vinden zijn en alleen verkrijgbaar zijn via opdrachten. Producten heb je vaak nodig om opdracht mee af te sluiten.
Sommige producten zijn onderdeel van kledingsetjes. Er staat dan achter de naam het woord kledingset.
Hieronder vind je alle producten gesorteerd op alfabetische volgorde. Daaronder staan de Speciale producten.
Normale producten
Speciale voorwerpen
Opdracht voorwerpen(1)
Dit zijn voorwerpen die te verkrijgen zijn bij opdrachten en geen bonus hebben.
Opdracht voorwerpen (2)
Dit zijn voorwerpen met een bonus die te verkrijgen zijn bij opdrachten.