Producten: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
(8 tussenliggende versies door een andere gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
Producten kan je bij arbeiden vinden. Ook zijn er porducten die niet te vinden zijn en alleen verkrijgbaar zijn via opdrachten. | Producten kan je bij arbeiden vinden. Ook zijn er porducten die niet te vinden zijn en alleen verkrijgbaar zijn via opdrachten. | ||
Producten heb je vaak nodig om opdracht mee af te sluiten. | Producten heb je vaak nodig om opdracht mee af te sluiten. | ||
Regel 873: | Regel 869: | ||
|} | |} | ||
= Speciale | = Speciale voorwerpen= | ||
== Opdracht | == Opdracht voorwerpen(1) == | ||
Dit zijn | Dit zijn voorwerpen die te verkrijgen zijn bij opdrachten en '''geen bonus''' hebben. | ||
{| style="width: 100%; height: 100%" border="1" | {| style="width: 100%; height: 100%" border="1" | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
Regel 963: | Regel 959: | ||
| $50 | | $50 | ||
| $100 | | $100 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Buffelvlees.png|Buffelvlees|70 px]] | |||
| Buffelvlees | |||
| $10 | |||
| $20 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Cake.png|Cake|70 px]] | | [[Bestand:Cake.png|Cake|70 px]] | ||
Regel 1.078: | Regel 1.079: | ||
| $50 | | $50 | ||
| $100 | | $100 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Gedroogd vlees.png|Gedroogd vlees|70 px]] | |||
| Gedroogd vlees | |||
| $41 | |||
| $83 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Gefilterd water.png|Gefilterd water|70 px]] | |||
| Gefilterd water | |||
| $0 | |||
| $1 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Gehakt.png|Gehakt|70 px]] | | [[Bestand:Gehakt.png|Gehakt|70 px]] | ||
Regel 1.103: | Regel 1.114: | ||
| $50 | | $50 | ||
| $100 | | $100 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Gepolijst glas.png|Gepolijst glas|70 px]] | |||
| Gepolijst glas | |||
| $0 | |||
| $1 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Gesmolten glas.png|Gesmolten glas|70 px]] | |||
| Gesmolten glas | |||
| $0 | |||
| $1 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Gesmolten ijzer.png|Gesmolten ijzer|70 px]] | | [[Bestand:Gesmolten ijzer.png|Gesmolten ijzer|70 px]] | ||
Regel 1.309: | Regel 1.330: | ||
| $100 | | $100 | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Mest.png|Mest| | | [[Bestand:Mest.png|Mest|70 px]] | ||
| Mest | | Mest | ||
| $24 | | $24 | ||
| $49 | | $49 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Metalen ring.png|Metalen ring|70 px]] | |||
| Metalen ring | |||
| $0 | |||
| $1 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Modderig stuk metaal.png|Een modderig stuk metaal]] | | [[Bestand:Modderig stuk metaal.png|Een modderig stuk metaal]] | ||
Regel 1.343: | Regel 1.369: | ||
| $50 | | $50 | ||
| $100 | | $100 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Ongepolijst glas.png|Ongepolijst glas|70 px]] | |||
| Ongepolijst glas | |||
| $0 | |||
| $1 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Ongericht kompas.png|Ongericht kompas|70 px]] | | [[Bestand:Ongericht kompas.png|Ongericht kompas|70 px]] | ||
Regel 1.361: | Regel 1.392: | ||
| [[Bestand:Oude foto.png|Oude foto]] | | [[Bestand:Oude foto.png|Oude foto]] | ||
| Oude foto | | Oude foto | ||
| $0 | |||
| $1 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Oude krant.png|Oude krant|70 px]] | |||
| Oude krant | |||
| $0 | | $0 | ||
| $1 | | $1 | ||
Regel 1.438: | Regel 1.474: | ||
| $33 | | $33 | ||
| $66 | | $66 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Roestvrije bouten.png|Roestvrije bouten|70 px]] | |||
| Roestvrije bouten | |||
| $141 | |||
| $282 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Roodgloeiend graniet.png|Roodgloeiend graniet|70 px]] | |||
| Roodgloeiend graniet | |||
| $0 | |||
| $1 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Ruwe diamant.png|Ruwe diamant|70 px]] | | [[Bestand:Ruwe diamant.png|Ruwe diamant|70 px]] | ||
Regel 1.463: | Regel 1.509: | ||
| $50 | | $50 | ||
| $100 | | $100 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Schapenvlees.png|Schapenvlees|70 px]] | |||
| Schapenvlees | |||
| $12 | |||
| $25 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Schatkaart.png|Schatkaart]] | | [[Bestand:Schatkaart.png|Schatkaart]] | ||
Regel 1.498: | Regel 1.549: | ||
| $5 | | $5 | ||
| $10 | | $10 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Slangenolie.png|Slangenolie|70 px]] | |||
| Slangenolie | |||
| $95 | |||
| $191 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Sneetje brood.png|Sneetje brood|70 px]] | |||
| Sneetje brood | |||
| $4 | |||
| $8 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Snijplank.png|Snijplank|70 px]] | | [[Bestand:Snijplank.png|Snijplank|70 px]] | ||
Regel 1.513: | Regel 1.574: | ||
| $50 | | $50 | ||
| $100 | | $100 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Stapel contracten.png|Stapel contracten|70 px]] | |||
| Stapel contracten | |||
| $10.000 | |||
| $20.000 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Sterkedrank.png|Sterkedrank|70 px]] | | [[Bestand:Sterkedrank.png|Sterkedrank|70 px]] | ||
Regel 1.601: | Regel 1.667: | ||
| [[Bestand:Een verbogen brandijzer.png|Een verbogen brandijzer]] | | [[Bestand:Een verbogen brandijzer.png|Een verbogen brandijzer]] | ||
| Verbogen brandijzer | | Verbogen brandijzer | ||
| $0 | |||
| $1 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Vergrootglas.png|Vergrootglas|70 px]] | |||
| Vergrootglas | |||
| $0 | | $0 | ||
| $1 | | $1 | ||
Regel 1.693: | Regel 1.764: | ||
| $27 | | $27 | ||
| $55 | | $55 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Zuiver ledervet.png|Zuiver ledervet|70 px]] | |||
| Zuiver ledervet | |||
| $92 | |||
| $185 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Zuiver zand.png|Zuiver zand|70 px]] | |||
| Zuiver zand | |||
| $0 | |||
| $1 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Zwavel.png|Zwavel|70 px]] | | [[Bestand:Zwavel.png|Zwavel|70 px]] | ||
Regel 1.705: | Regel 1.786: | ||
|} | |} | ||
== Opdracht | == Opdracht voorwerpen (2) == | ||
Dit zijn | Dit zijn voorwerpen '''met een bonus''' die te verkrijgen zijn bij opdrachten. | ||
{| style="width: 100%; height: 100%" border="1" | {| style="width: 100%; height: 100%" border="1" | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
Regel 1.752: | Regel 1.833: | ||
| $50 | | $50 | ||
| $100 | | $100 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Buffalo Bills zadeltas.png|Buffalo Bills zadeltas|70 px]] | |||
| Buffalo Bills zadeltas | |||
| Bevat een voorwerp | |||
| $19 | |||
| $39 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Buikmedicijn.png|Buikmedicijn|70 px]] | | [[Bestand:Buikmedicijn.png|Buikmedicijn|70 px]] | ||
Regel 1.784: | Regel 1.871: | ||
| $295 | | $295 | ||
| $590 | | $590 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Het drankje van de adelaar.png|Drankje van een nieuwe start|70 px]] | |||
| Drankje van een nieuwe start | |||
| Reset je vaardigheids- en attribuutspunten | |||
| $5 | |||
| $10 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Drop.png|Drop]] | | [[Bestand:Drop.png|Drop]] | ||
Regel 1.797: | Regel 1.890: | ||
| $39 | | $39 | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| [[Bestand:Feestdagengebraad.png|Feestdagengebraad|70 px]] | |||
| Feestdagengebraad | |||
| 100% Energiebonus | |||
100% Arbeidsmotivatie | |||
| $0 | |||
| $1 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Fruitlikeur.png|Fruitlikeur|70 px]] | | [[Bestand:Fruitlikeur.png|Fruitlikeur|70 px]] | ||
| Fruitlikeur | | Fruitlikeur | ||
Regel 1.832: | Regel 1.933: | ||
| $50 | | $50 | ||
| $100 | | $100 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Vredespijp.png|Goed gevulde vredespijp|70 px]] | |||
| Goed gevulde vredespijp | |||
| +100% Energie | |||
| $49 | |||
| $99 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Goulash.png|Goulash|70 px]] | |||
| Goulash | |||
| +5% Arbeidsmotivatie | |||
+3 Kracht | |||
+20 Weerstand | |||
| $139 | |||
| $278 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Haargroeimiddel.png|Haargroeimiddel|70 px]] | |||
| Haargroeimiddel | |||
| +20% arbeidsmotivatie | |||
+3 Charisma | |||
+20 Imago | |||
| $315 | |||
| $630 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Haver.png|Haver]] | | [[Bestand:Haver.png|Haver]] | ||
Regel 1.912: | Regel 2.039: | ||
| $19 | | $19 | ||
| $39 | | $39 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Het drankje van de beer.png|Levenselixer|70 px]] | |||
| Levenselixer | |||
| +50% levenspunten | |||
| $3 | |||
| $7 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Loopborsteltje.png|Loopborsteltje|70 px]] | | [[Bestand:Loopborsteltje.png|Loopborsteltje|70 px]] | ||
Regel 1.938: | Regel 2.071: | ||
| $5745 | | $5745 | ||
| $11490 | | $11490 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Modern harnas.png|Modern harnas|70 px]] | |||
| Modern harnas | |||
| +4 fortverdediging | |||
+10% Levenspuntenbonus | |||
| $218 | |||
| $436 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Heft.png|Heft|70 px]] | | [[Bestand:Heft.png|Heft|70 px]] | ||
Regel 2.002: | Regel 2.143: | ||
| $50 | | $50 | ||
| $100 | | $100 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Spareribs.png|Spareribs|70 px]] | |||
| Spareribs | |||
| +3 Handigheid | |||
+10 Handvaardigheid | |||
+10 Tactiek | |||
| $208 | |||
| $416 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Sporen.png|Sporen|70 px]] | | [[Bestand:Sporen.png|Sporen|70 px]] | ||
Regel 2.008: | Regel 2.159: | ||
| $50 | | $50 | ||
| $100 | | $100 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Stevig holster.png|Stevig holster|70 px]] | |||
| Stevig holster | |||
| +10% Duelmotivatie | |||
+20 Handel drijven | |||
| $103 | |||
| $207 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Stevige teugels.png|Stevige teugels|70 px]] | |||
| Stevige teugels | |||
| +125% Snelheid | |||
| $335 | |||
| $671 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Stuk cake.png|Stuk cake|70 px]] | | [[Bestand:Stuk cake.png|Stuk cake|70 px]] | ||
Regel 2.032: | Regel 2.197: | ||
| $50 | | $50 | ||
| $100 | | $100 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Verzilverde heupfles.png|Verzilverde heupfles|70 px]] | |||
| Verzilverde heupfles | |||
| +40 schade | |||
| $309 | |||
| $618 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Vissensoep.png|Vissensoep|70 px]] | | [[Bestand:Vissensoep.png|Vissensoep|70 px]] | ||
Regel 2.040: | Regel 2.211: | ||
| $50 | | $50 | ||
| $100 | | $100 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Voortreffelijke likeur.png|Voortreffelijke likeur|70 px]] | |||
| Voortreffelijke likeur | |||
| +15% Duelmotivatie | |||
+10% Energie | |||
| $140 | |||
| $281 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
|[[Bestand:Vuurwerkraket.png|Vuurwerkraket]] | |[[Bestand:Vuurwerkraket.png|Vuurwerkraket]] | ||
|Vuurwerkraket | | Vuurwerkraket | ||
[[Kledingsets|Kledingset]] | [[Kledingsets|Kledingset]] | ||
| +2 kracht | | +2 kracht | ||
Regel 2.073: | Regel 2.252: | ||
|} | |} | ||
== Speciale te vinden | == Speciale te vinden voorwerpen== | ||
{| style="width: 100%; height: 100%" border="1" | {| style="width: 100%; height: 100%" border="1" | ||
|- align="center" | |- align="center" |
Huidige versie van 31 jan 2013 om 18:01
Producten kan je bij arbeiden vinden. Ook zijn er porducten die niet te vinden zijn en alleen verkrijgbaar zijn via opdrachten. Producten heb je vaak nodig om opdracht mee af te sluiten.
Sommige producten zijn onderdeel van kledingsetjes. Er staat dan achter de naam het woord kledingset.
Hieronder vind je alle producten gesorteerd op alfabetische volgorde. Daaronder staan de Speciale producten.
Normale producten
Speciale voorwerpen
Opdracht voorwerpen(1)
Dit zijn voorwerpen die te verkrijgen zijn bij opdrachten en geen bonus hebben.
Opdracht voorwerpen (2)
Dit zijn voorwerpen met een bonus die te verkrijgen zijn bij opdrachten.