Producten: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Regel 804: | Regel 804: | ||
| $1350 | | $1350 | ||
| $2700 | | $2700 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Oude foto.png|Oude foto]] | |||
| Oude foto | |||
| $0 | |||
| $1 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Bebloede doek.png|Bebloede doek]] | |||
| Bebloede doek | |||
| $0 | |||
| $1 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Duistere plannen.png|Duistere plannen]] | |||
| Duistere plannen | |||
| $0 | |||
| $1 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Een verbogen brandijzer.png|Een verbogen brandijzer]] | |||
| Een verbogen brandijzer | |||
| $0 | |||
| $1 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Testament.png|Testament]] | |||
| Testament | |||
| $0 | |||
| $1 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Verlovingsring.png|Verlovingsring]] | |||
| Verlovingsring | |||
| $0 | |||
| $1 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Geboorteakte.png|geboorteakte]] | |||
| Geboorteakte | |||
| $0 | |||
| $1 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Vreemde klomp modder1.png|Een vreemde klomp modder]] | |||
| Een vreemde klomp modder | |||
| $0 | |||
| $1 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Vreemde klomp modder.png|Een modderig voorwerp]] | |||
| Een modderig voorwerp | |||
| $5 | |||
| $10 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Stoffige revolver.png|Een stoffige revolver]] | |||
| Een stoffige revolver | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Gouden revolver.png|Gouden revolver]] | |||
| Een gouden revolver | |||
| $50 | |||
| $100 | |||
|} | |} | ||
Versie van 30 sep 2010 10:40
Producten kan je bij arbeiden vinden. Ook zijn er porducten die niet te vinden zijn en alleen verkrijgbaar zijn via opdrachten.
Producten heb je vaak nodig om opdracht mee af te sluiten.
Sommige producten zijn onderdeel van kledingsetjes. Er staat dan achter de naam het woord kledingset.
Hieronder vind je alle producten gesorteerd op alfabetische volgorde. Daaronder staan de Speciale producten.
Normale producten
Speciale producten
Opdracht producten
Speciale te vinden producten
Afbeelding: | Naam: | Verkoop waarde: | Inkoop waarde: |
---|---|---|---|
Kuierstok | $1400 | $2800 | |
Nachtemmer | $375 | $750 | |
Kudrams parasol | $1400 | $2800 |