Producten: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
k (krijgt-->krijt) |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 320: | Regel 320: | ||
| $2 | | $2 | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand: | | [[Bestand:IJzeren staaf.png|IJzeren staaf]] | ||
| IJzeren staaf | | IJzeren staaf | ||
| [[Bestand:IJzer_delven.png|IJzer delven]] | | [[Bestand:IJzer_delven.png|IJzer delven]] | ||
Regel 326: | Regel 326: | ||
| $18 | | $18 | ||
| $36 | | $36 | ||
|-align="center" | |||
| [[Bestand:Indigo.png|Indigo | |||
| Indigo | |||
| [[Bestand:Indigo verzamelen.png|Indigo verzamelen]] | |||
| 6% | |||
| $32 | |||
| $65 | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| [[Bestand:Kalkoen.png|Kalkoen]] | | [[Bestand:Kalkoen.png|Kalkoen]] |
Versie van 5 jun 2011 08:27
Producten kan je bij arbeiden vinden. Ook zijn er porducten die niet te vinden zijn en alleen verkrijgbaar zijn via opdrachten.
Producten heb je vaak nodig om opdracht mee af te sluiten.
Sommige producten zijn onderdeel van kledingsetjes. Er staat dan achter de naam het woord kledingset.
Hieronder vind je alle producten gesorteerd op alfabetische volgorde. Daaronder staan de Speciale producten.