Red de saloon, deel 2: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'Categorie:Opdrachten Categorie:Kledij {| style="width: 100%; height: 100%" border="1" background-color:#CD853F;" cellpadding="10" cellspacing="0" |- align=...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 54: | Regel 54: | ||
100 xp | 100 xp | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| [[Bestand:John.png|John]] | |||
| Handel drijven | |||
| Niets | |||
| '''Verkopen:''' Stofdoek | |||
| 100 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:John.png|John]] | |||
| Paard | |||
| Niets | |||
| $200 | |||
| [[Bestand:Jonge hengst.png|Jonge hengst|70 px]] | |||
30 xp | |||
|} | |} |
Versie van 29 sep 2013 09:55
Werkgever | Titel | Toegang | Vereiste | Beloning |
---|---|---|---|---|
Nieuwe bandieten |
|
Overwin Bad McQueen's handlanger | 30 xp | |
Uitrusten | Niets | Sporen aanbrengen
(4 keer) |
30 xp | |
Uitrusten | Niets |
Katoen plukken (1 keer) |
30 xp | |
Uitrusten | Niets | Geen |
100 xp | |
Uitrusten | Niets | Geen |
100 xp | |
Handel drijven | Niets | Verkopen: Stofdoek | 100 xp | |
Paard | Niets | $200 |
30 xp |