Red de saloon, deel 2: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 65: | Regel 65: | ||
| $200 | | $200 | ||
| [[Bestand:Jonge hengst.png|Jonge hengst|70 px]] | | [[Bestand:Jonge hengst.png|Jonge hengst|70 px]] | ||
30 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Waupee.png|Waupee]] | |||
| Uitrusten | |||
| Niets | |||
| [[Bestand:Tabaksbladen.png|Tabaksbladeren|70 px]] | |||
| 100 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Waupee.png|Waupee]] | |||
| De zwaardmeester | |||
| Niets | |||
| Sluit de opdracht ''De zwaardmeester'' af | |||
| 30 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Kleine adelaar.png|Kleine adelaar|90 px]] | |||
| De zwaardmeester | |||
| Niets | |||
| 2x[[Bestand:Houtplank.png|Houtplank|70 px]] | |||
Ga naar Kleine adelaar | |||
| 30 xp | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Kleine adelaar.png|Kleine adelaar|90 px]] | |||
| De zwaardmeester | |||
| Niets | |||
| Leerlooien (4 keer) | |||
Ga naar Kleine adelaar | |||
| [[Bestand:Starter riem.png|Starter riem|70 px]] | |||
30 xp | 30 xp | ||
|} | |} |
Versie van 9 nov 2013 15:34
Werkgever | Titel | Toegang | Vereiste | Beloning |
---|---|---|---|---|
Nieuwe bandieten |
|
Overwin Bad McQueen's handlanger | 30 xp | |
Uitrusten | Niets | Sporen aanbrengen
(4 keer) |
30 xp | |
Uitrusten | Niets |
Katoen plukken (1 keer) |
30 xp | |
Uitrusten | Niets | Geen |
100 xp | |
Uitrusten | Niets | Geen |
100 xp | |
Handel drijven | Niets | Verkopen: Stofdoek | 100 xp | |
Paard | Niets | $200 |
30 xp | |
Uitrusten | Niets | 100 xp | ||
De zwaardmeester | Niets | Sluit de opdracht De zwaardmeester af | 30 xp | |
De zwaardmeester | Niets | 2x
Ga naar Kleine adelaar |
30 xp | |
De zwaardmeester | Niets | Leerlooien (4 keer)
Ga naar Kleine adelaar |
30 xp |