Red de saloon, deel 2: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 49: | Regel 49: | ||
| Katoen plukken | | Katoen plukken | ||
| [[Bestand:Katoenplukken.png|Katoenplukken|70 px]] | | [[Bestand:Katoenplukken.png|Katoenplukken|70 px]] | ||
|- align="center" | |||
| Niets | |||
| Niets | |||
| Sporen aanbregen | |||
| [[Bestand:Naald en draad.png|70 px|Naald en draad]] | |||
|} | |} | ||
{| style="width: 100%; height: 100%" border="1" background-color:#CD853F;" cellpadding="10" cellspacing="0" | {| style="width: 100%; height: 100%" border="1" background-color:#CD853F;" cellpadding="10" cellspacing="0" |
Versie van 13 nov 2013 19:52
Werkgever | Titel | Toegang | Vereiste | Beloning |
---|---|---|---|---|
Nieuwe bandieten |
|
Overwin Bad McQueen's handlanger | 30 xp | |
Uitrusten | Niets | Sporen aanbrengen
(4 keer) |
30 xp | |
Uitrusten | Niets |
Katoen plukken (1 keer) |
30 xp |
Draagt | Andere benodigdheden | Arbeid | Beloning |
---|---|---|---|
Niets | Niets | Katoen plukken | |
Niets | Niets | Sporen aanbregen |