Riemen: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'Categorie:Kledij Categorie:Duels Categorie:Opdrachten '''Riemen kan je bij de handelaar kopen. Ook zijn er riemen die niet te koop zijn en alleen verkrijgb...') |
|||
Regel 10: | Regel 10: | ||
= Normale Riemen = | = Normale Riemen = | ||
== | == Handelaar level 1 == | ||
{| style="width: 100%; height: 100%" border="1" background-color:#CD853F;" cellpadding="10" cellspacing="0" | {| style="width: 100%; height: 100%" border="1" background-color:#CD853F;" cellpadding="10" cellspacing="0" | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
Regel 21: | Regel 21: | ||
! Inkoop waarde extern: | ! Inkoop waarde extern: | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| [[Bestand: | | [[Bestand:Grijze_wollen_riem.png|Grijze wollen riem|70 px]] | ||
| | | Grijze wollen riem | ||
| +1 | | +1 stamina | ||
| | | 1 | ||
| $ | | $5 | ||
| $ | | $10 | ||
| $ | | $40 | ||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Gele_wollen_riem.png|Gele wollen riem|70 px]] | |||
| Gele wollen riem | |||
| +1 zwemmen | |||
+1 vallen opzetten | |||
| 2 | |||
| $17 | |||
| $34 | |||
| $136 | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| [[Bestand:Blauwe_wollen_riem.png|Blauwe wollen riem]] | | [[Bestand:Blauwe_wollen_riem.png|Blauwe wollen riem|70 px]] | ||
| Blauwe wollen riem | | Blauwe wollen riem | ||
| +1 slagkracht | | +1 slagkracht | ||
Regel 41: | Regel 51: | ||
| $176 | | $176 | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| [[Bestand:Groene_wollen_riem.png|Groene wollen riem|70 px]] | |||
| [[Bestand:Groene_wollen_riem.png|Groene wollen riem]] | |||
| Groene wollen riem | | Groene wollen riem | ||
| +1 bouwen | | +1 bouwen | ||
Regel 61: | Regel 63: | ||
| $176 | | $176 | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| [[Bestand: | | [[Bestand:Zwarte_wollen_riem.png|Zwarte wollen riem|70 px]] | ||
| | | Zwarte wollen riem | ||
| +1 | | +1 handigheid | ||
| 1 | | 4 | ||
| $ | | $30 | ||
| $ | | $60 | ||
| $ | | $240 | ||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Bruine_wollen_riem.png|Bruine wollen riem|70 px]] | |||
| Bruine wollen riem | |||
| +1 beweeglijkheid | |||
| 4 | |||
| $30 | |||
| $60 | |||
| $240 | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| [[Bestand: | | [[Bestand:Edele wollen riem.png|Edele wollen riem|70 px]] | ||
| | | Edele wollen riem | ||
| +1 | | +1 charisma | ||
+2 uitwijken | |||
+1 mikken | |||
+1 | +1 imago | ||
| | | 5 | ||
| $ | | $125 | ||
| $ | | $250 | ||
| $ | | $1000 | ||
|} | |} |
Versie van 12 jan 2011 15:45
Riemen kan je bij de handelaar kopen. Ook zijn er riemen die niet te koop zijn en alleen verkrijgbaar zijn via arbeiden of fortgevechten. Riemen kunnen bonussen geven op vaardigheden en attributen.
Hieronder vind je alle riemen gesorteerd op het level waarin ze in de handelaar verschijnen. Daaronder staan de speciale riemen.