Riemen: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
(23 tussenliggende versies door 5 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Categorie:Kledij]] | [[Categorie:Kledij]] | ||
'''Riemen kan je bij de handelaar kopen. Ook zijn er riemen die niet te koop zijn en alleen verkrijgbaar zijn via arbeiden of fortgevechten. Riemen kunnen bonussen geven op vaardigheden en attributen.''' | '''Riemen kan je bij de handelaar kopen. Ook zijn er riemen die niet te koop zijn en alleen verkrijgbaar zijn via arbeiden of fortgevechten. Riemen kunnen bonussen geven op vaardigheden en attributen.''' | ||
Regel 23: | Regel 21: | ||
| [[Bestand:Grijze_wollen_riem.png|Grijze wollen riem|70 px]] | | [[Bestand:Grijze_wollen_riem.png|Grijze wollen riem|70 px]] | ||
| Grijze wollen riem | | Grijze wollen riem | ||
| +1 | | +1 Stamina | ||
| 1 | | 1 | ||
| $5 | | $5 | ||
Regel 31: | Regel 29: | ||
| [[Bestand:Gele_wollen_riem.png|Gele wollen riem|70 px]] | | [[Bestand:Gele_wollen_riem.png|Gele wollen riem|70 px]] | ||
| Gele wollen riem | | Gele wollen riem | ||
| +1 | | +1 Zwemmen<br />+1 Vallen opzetten | ||
+1 | |||
| 2 | | 2 | ||
| $17 | | $17 | ||
Regel 41: | Regel 37: | ||
| [[Bestand:Blauwe_wollen_riem.png|Blauwe wollen riem|70 px]] | | [[Bestand:Blauwe_wollen_riem.png|Blauwe wollen riem|70 px]] | ||
| Blauwe wollen riem | | Blauwe wollen riem | ||
| +1 | | +1 Slagkracht<br />+1 Paardrijden<br />+1 Reflex | ||
+1 | |||
+1 | |||
| 3 | | 3 | ||
| $22 | | $22 | ||
Regel 53: | Regel 45: | ||
| [[Bestand:Groene_wollen_riem.png|Groene wollen riem|70 px]] | | [[Bestand:Groene_wollen_riem.png|Groene wollen riem|70 px]] | ||
| Groene wollen riem | | Groene wollen riem | ||
| +1 | | +1 Bouwen<br />+1 Weerstand<br />+1 Repareren | ||
+1 | |||
+1 | |||
| 3 | | 3 | ||
| $22 | | $22 | ||
Regel 65: | Regel 53: | ||
| [[Bestand:Zwarte_wollen_riem.png|Zwarte wollen riem|70 px]] | | [[Bestand:Zwarte_wollen_riem.png|Zwarte wollen riem|70 px]] | ||
| Zwarte wollen riem | | Zwarte wollen riem | ||
| +1 | | +1 Handigheid | ||
| 4 | | 4 | ||
| $30 | | $30 | ||
Regel 73: | Regel 61: | ||
| [[Bestand:Bruine_wollen_riem.png|Bruine wollen riem|70 px]] | | [[Bestand:Bruine_wollen_riem.png|Bruine wollen riem|70 px]] | ||
| Bruine wollen riem | | Bruine wollen riem | ||
| +1 | | +1 Beweeglijkheid | ||
| 4 | | 4 | ||
| $30 | | $30 | ||
| $60 | | $60 | ||
| $240 | | $240 | ||
|} | |} | ||
Regel 107: | Regel 81: | ||
| [[Bestand:Grijze geruite riem.png|Grijze geruite riem]] | | [[Bestand:Grijze geruite riem.png|Grijze geruite riem]] | ||
| Grijze geruite riem | | Grijze geruite riem | ||
| +1 | | +1 Handigheid<br />+1 Levenspunten<br />+1 Schieten | ||
+1 | |||
+1 | |||
| 7 | | 7 | ||
| $71 | | $71 | ||
Regel 119: | Regel 89: | ||
| [[Bestand:Gele geruite riem.png|Gele geruite riem]] | | [[Bestand:Gele geruite riem.png|Gele geruite riem]] | ||
| Gele geruite riem | | Gele geruite riem | ||
| +1 | | +1 Charisma<br />+1 Reflex<br />+1 Verschuilen<br />+3 Handvaardigheid | ||
| 8 | |||
| $145 | |||
| $290 | |||
| $1160 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Blauwe geruite riem.png|Blauwe geruite riem]] | |||
| Blauwe geruite riem | |||
| +3 Paardrijden<br />+1 Zwemmen<br />+1 Met dieren omgaan | |||
| 9 | |||
| $155 | |||
| $310 | |||
| $1240 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Groene geruite riem.png|Groene geruite riem]] | |||
| Groene geruite riem | |||
| +1 Charisma<br />+4 Handel drijven<br />+3 Imago | |||
| 10 | |||
| $185 | |||
| $370 | |||
| $1480 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Bruine geruite riem.png|Bruine geruite riem]] | |||
| Bruine geruite riem | |||
| +6 Leiderschap<br />+5 Tactiek | |||
| 11 | |||
| $195 | |||
| $390 | |||
| $1560 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Zwarte geruite riem.png|Zwarte geruite riem]] | |||
| Zwarte geruite riem | |||
| +5 Verschuilen<br />+1 Vallen opzetten | |||
| 11 | |||
| $195 | |||
| $390 | |||
| $1560 | |||
|} | |||
== Handelaar level 3 == | |||
{| style="width: 100%; height: 100%" border="1" background-color:#CD853F;" cellpadding="10" cellspacing="0" | |||
|- align="center" | |||
! Afbeelding: | |||
! Naam: | |||
! Bonussen: | |||
! Level: | |||
! Verkoop waarde: | |||
! Inkoop waarde: | |||
! Inkoop waarde extern: | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Chique grijze riem.png|Chique grijze riem]] | |||
| Chique grijze riem | |||
| +7 Weerstand | |||
| 12 | |||
| $105 | |||
| $210 | |||
| $840 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Chique blauwe riem.png|Chique blauwe riem]] | |||
| Chique blauwe riem | |||
| +1 Handigheid<br />+4 Reflex<br />+5 Uitwijken | |||
| 14 | |||
| $220 | |||
| $440 | |||
| $1760 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Chique gele riem.png|Chique gele riem]] | |||
| Chique gele riem | |||
| +6 Stamina<br />+5 Levenspunten<br />+3 Zwemmen | |||
| 14 | |||
| $225 | |||
| $450 | |||
| $1800 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Chique groene riem.png|Chique groene riem]] | |||
| Chique groene riem | |||
| +1 Charisma<br />+4 Leiderschap<br />+6 Handel drijven | |||
| 15 | |||
| $240 | |||
| $480 | |||
| $1920 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Chique bruine riem.png|Chique bruine riem]] | |||
| Chique bruine riem | |||
| +1 Kracht<br />+6 Schieten<br />+4 Handvaardigheid | |||
| 15 | |||
| $240 | |||
| $480 | |||
| $1920 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Chique zwarte riem.png|Chique zwarte riem]] | |||
| Chique zwarte riem | |||
| +6 Paardrijden<br />+6 Tactiek<br />+6 Met dieren omgaan | |||
| 17 | |||
| $270 | |||
| $540 | |||
| $2160 | |||
|} | |||
== Handelaar level 4 == | |||
{| style="width: 100%; height: 100%" border="1" background-color:#CD853F;" cellpadding="10" cellspacing="0" | |||
|- align="center" | |||
! Afbeelding: | |||
! Naam: | |||
! Bonussen: | |||
! Level: | |||
! Verkoop waarde: | |||
! Inkoop waarde: | |||
! Inkoop waarde extern: | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Grijze riem met gesp.png|Grijze riem met gesp]] | |||
| Grijze riem met gesp | |||
| +2 Beweeglijkheid<br />+2 Handigheid | |||
| 18 | |||
| $210 | |||
| $420 | |||
| $1680 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Blauwe riem met gesp.png|Blauwe riem met gesp]] | |||
| Blauwe riem met gesp | |||
| +7 Tactiek<br />+9 Imago | |||
| 20 | |||
| $570 | |||
| $1140 | |||
| $4560 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Gele riem met gesp.png|Gele riem met gesp]] | |||
| Gele riem met gesp | |||
| +1 Kracht<br />+6 Stamina<br />+7 Repareren | |||
| 20 | |||
| $580 | |||
| $1160 | |||
| $4640 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Groene riem met gesp.png|Groene riem met gesp]] | |||
| Groene riem met gesp | |||
| +10 Uitwijken<br />+9 Schieten | |||
| 22 | |||
| $670 | |||
| $1340 | |||
| $5360 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Bruine riem met gesp.png|Bruine riem met gesp]] | |||
| Bruine riem met gesp | |||
| +10 Slagkracht<br />+9 Mikken | |||
| 22 | |||
| $670 | |||
| $1340 | |||
| $5360 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Zwarte riem met gesp.png|Zwarte riem met gesp]] | |||
| Zwarte riem met gesp | |||
| +2 Beweeglijkheid<br />+10 Handvaardigheid<br />+4 Repareren | |||
| 24 | |||
| $760 | |||
| $1520 | |||
| $6080 | |||
|} | |||
== Handelaar level 5 == | |||
{| style="width: 100%; height: 100%" border="1" background-color:#CD853F;" cellpadding="10" cellspacing="0" | |||
|- align="center" | |||
! Afbeelding: | |||
! Naam: | |||
! Bonussen: | |||
! Level: | |||
! Verkoop waarde: | |||
! Inkoop waarde: | |||
! Inkoop waarde extern: | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Grijze buffelriem.png|Grijze buffelriem]] | |||
| Grijze buffelriem | |||
| +7 Stamina<br />+7 Verschuilen | |||
| 23 | |||
| $245 | |||
| $490 | |||
| $1960 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Blauwe buffelriem.png|Blauwe buffelriem]] | |||
| Blauwe buffelriem | |||
| +15 Bouwen<br />+2 Paardrijden | |||
| 24 | |||
| $660 | |||
| $1320 | |||
| $5280 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Gele buffelriem.png|Gele buffelriem]] | |||
| Gele buffelriem | |||
| +1 Kracht<br />+14 Vallen opzetten | |||
| 24 | |||
| $680 | |||
| $1360 | |||
| $5440 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Groene buffelriem.png|Groene buffelriem]] | |||
| Groene buffelriem | |||
| +8 Repareren<br />+8 Met dieren omgaan<br />+7 Imago | |||
| 26 | |||
| $700 | |||
| $140 | |||
| $5600 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Bruine buffelriem.png|Bruine buffelriem]] | |||
| Bruine buffelriem | |||
| +10 Weerstand<br />+7 Levenspunten<br />+7 Leiderschap | |||
| 27 | |||
| $750 | |||
| $1500 | |||
| $6000 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Zwarte buffelriem.png|Zwarte buffelriem]] | |||
| Zwarte buffelriem | |||
| +2 Beweeglijkheid<br />+8 Schieten<br />+7 Tactiek | |||
| 27 | |||
| $770 | |||
| $1540 | |||
| $6160 | |||
|} | |||
== Handelaar level 6 == | |||
{| style="width: 100%; height: 100%" border="1" background-color:#CD853F;" cellpadding="10" cellspacing="0" | |||
|- align="center" | |||
! Afbeelding: | |||
! Naam: | |||
! Bonussen: | |||
! Level: | |||
! Verkoop waarde: | |||
! Inkoop waarde: | |||
! Inkoop waarde extern: | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Grijze spijkerriem.png|Grijze spijkerriem]] | |||
| Grijze spijker- | |||
riem | |||
| +10 Levenspunten<br />+4 Reflex | |||
| 27 | |||
| $390 | |||
| $780 | |||
| $3120 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Blauwe spijkerriem.png|Blauwe spijkerriem]] | |||
| Blauwe spijker- | |||
riem | |||
| +1 Beweeglijkheid<br />+1 Handigheid<br />+7 Uitwijken<br />+7 mikken | |||
| 28 | |||
| $1050 | |||
| $2100 | |||
| $8400 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Gele spijkerriem.png|Gele spijkerriem]] | |||
| Gele spijker- | |||
riem | |||
| +10 Zwemmen<br />+11 Handvaardigheid | |||
| 28 | |||
| $1110 | |||
| $2220 | |||
| $8880 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Groene spijkerriem.png|Groene spijkerriem]] | |||
| Groene spijker- | |||
riem | |||
| +19 Stamina | |||
| 30 | |||
| $1140 | |||
| $2280 | |||
| $9120 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Bruine spijkerriem.png|Bruine spijkerriem]] | |||
| Bruine spijker- | |||
riem | |||
| +12 Slagkracht<br />+10 Weerstand | |||
| 30 | |||
| $1170 | |||
| $2340 | |||
| $9360 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Zwarte spijkerriem.png|Zwarte spijkerriem]] | |||
| Zwarte spijker- | |||
riem | |||
| +11 Paardrijden<br />+12 Reflex | |||
| 31 | |||
| $1215 | |||
| $2430 | |||
| $9720 | |||
|} | |||
== Handelaar level 7 == | |||
{| style="width: 100%; height: 100%" border="1" background-color:#CD853F;" cellpadding="10" cellspacing="0" | |||
|- align="center" | |||
! Afbeelding: | |||
! Naam: | |||
! Bonussen: | |||
! Level: | |||
! Verkoop waarde: | |||
! Inkoop waarde: | |||
! Inkoop waarde extern: | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Grijze paardenriem.png|Grijze paardenriem]] | |||
| Grijze paarden- | |||
riem | |||
| +2 Handigheid<br />+8 Uitwijken | |||
| 31 | |||
| $420 | |||
| $840 | |||
| $3360 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Blauwe paardenriem.png|Blauwe paardenriem]] | |||
| Blauwe paarden- | |||
riem | |||
| +3 Beweeglijkheid<br />+3 Charisma<br />+4 Zwemmen | |||
| 33 | |||
| $1185 | |||
| $2370 | |||
| $9480 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Gele paardenriem.png|Gele paardenriem]] | |||
| Gele paarden- | |||
riem | |||
| +3 Kracht<br />+2 Beweeglijkheid<br />+3 Handigheid<br /> | |||
+2 Charisma | |||
| 33 | |||
| $1215 | |||
| $2430 | |||
| $9720 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Groene paardenriem.png|Groene paardenriem]] | |||
| Groene paarden- | |||
riem | |||
| +2 Charisma<br />+8 Levenspunten<br />+9 Handvaardigheid | |||
| 35 | |||
| $1260 | |||
| $2520 | |||
| $10080 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Bruine paardenriem.png|Bruine paardenriem]] | |||
| Bruine paarden- | |||
riem | |||
| +3 Kracht<br />+1 Beweeglijkheid<br />+6 Verschuilen<br />+5 Vallen opzetten | |||
| 35 | |||
| $1260 | |||
| $2520 | |||
| $10080 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Zwarte paardenriem.png|Zwarte paardenriem]] | |||
| Zwarte paarden- | |||
riem | |||
| +1 Kracht<br />+1 Beweeglijkheid<br />+9 Zwemmen<br />+10 Repareren | |||
| 36 | |||
| $1320 | |||
| $2640 | |||
| $10560 | |||
|} | |||
+1 | == Handelaar level 8 == | ||
{| style="width: 100%; height: 100%" border="1" background-color:#CD853F;" cellpadding="10" cellspacing="0" | |||
|- align="center" | |||
! Afbeelding: | |||
! Naam: | |||
! Bonussen: | |||
! Level: | |||
! Verkoop waarde: | |||
! Inkoop waarde: | |||
! Inkoop waarde extern: | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Grijze adelaarsriem.png|Grijze adelaarsriem]] | |||
| Grijze adelaars- | |||
riem | |||
| +7 Bouwen<br />+7 Vallen opzetten<br />+5 Met dieren omgaan | |||
| 37 | |||
| $1260 | |||
| $2520 | |||
| $10080 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Gele adelaarsriem.png|Gele adelaarsriem]] | |||
| Gele adelaars- | |||
riem | |||
| +11 Stamina<br />+11 Verschuilen | |||
| 38 | |||
| $1155 | |||
| $2310 | |||
| $9240 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Blauwe adelaarsriem.png|Blauwe adelaarsriem]] | |||
| Blauwe adelaars- | |||
riem | |||
| +13 Handvaardigheid<br />+10 Tactiek | |||
| 38 | |||
| $1230 | |||
| $2460 | |||
| $9840 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Groene adelaarsriem.png|Groene adelaarsriem]] | |||
| Groene adelaars- | |||
riem | |||
| +1 Beweeglijkheid<br />+1 Charisma<br />+10 Repareren<br />+10 Leiderschap | |||
| 42 | |||
| $1365 | |||
| $2730 | |||
| $10920 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Bruine adelaarsriem.png|Bruine adelaarsriem]] | |||
| Bruine adelaars- | |||
riem | |||
| +1 Beweeglijkheid<br />+1 Charisma<br />+10 Zwemmen<br />+10 Met dieren omgaan | |||
| 42 | |||
| $1365 | |||
| $2730 | |||
| $10920 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Grijze patroonriem.png|Grijze patroonriem]] | |||
| Grijze patroon- | |||
riem | |||
| +1 Kracht<br />+1 Handigheid<br />+11 Slagkracht | |||
| 44 | |||
| $650 | |||
| $1300 | |||
| $5200 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Zwarte adelaarsriem.png|Zwarte adelaarsriem]] | |||
| Zwarte adelaars- | |||
riem | |||
| +5 Bouwen<br />+12 Handel drijven<br />+13 Imago | |||
| 45 | |||
| $1470 | |||
| $2940 | |||
| $11760 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Blauwe patroonriem.png|Blauwe patroonriem]] | |||
| Blauwe patroon- | |||
riem | |||
| +10 Stamina<br />+10 Handvaardigheid<br />+10 Leiderschap | |||
| 47 | |||
| $1800 | |||
| $3600 | |||
| $14400 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Gele patroonriem.png|Gele patroonriem]] | |||
| Gele patroon- | |||
riem | |||
| +10 Bouwen<br />+10 Weerstand<br />+10 Repareren | |||
| 47 | |||
| $1800 | |||
| $3600 | |||
| $14400 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Groene patroonriem.png|Groene patroonriem]] | |||
| Groene patroon- | |||
riem | |||
| +10 Tactiek<br />+10 Handel drijven<br />+10 Met dieren omgaan | |||
| 48 | |||
| $1800 | |||
| $3600 | |||
| $14400 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Bruine patroonriem.png|Bruine patroonriem]] | |||
| Bruine patroon- | |||
riem | |||
| +10 Reflex<br />+10 Verschuilen<br />+10 Schieten<br />+10 Imago | |||
| 49 | |||
| $2000 | |||
| $4000 | |||
| $16000 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Zwarte patroonriem.png|Zwarte patroonriem]] | |||
| Zwarte patroon- | |||
riem | |||
| +2 Kracht<br />+1 Handigheid<br />+10 Levenspunten<br />+10 Zwemmen | |||
| 49 | |||
| $2060 | |||
| $4120 | |||
| $16480 | |||
|} | |||
+1 | == Handelaar level 9 == | ||
{| style="width: 100%; height: 100%" border="1" background-color:#CD853F;" cellpadding="10" cellspacing="0" | |||
|- align="center" | |||
! Afbeelding: | |||
! Naam: | |||
! Bonussen: | |||
! Level: | |||
! Verkoop waarde: | |||
! Inkoop waarde: | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Grijze doodshoofdriem.png|Grijze doodshoofdriem]] | |||
| Grijze doodshoofdriem | |||
| +15 Bouwen<br />+5 Slagkracht | |||
| 57 | |||
| $2437 | |||
| $4874 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Blauwe doodshoofdriem.png|Blauwe doodshoofdriem]] | |||
| Blauwe doodshoofdriem | |||
| +15 Stamina<br />+15 Vallen opzetten | |||
| 60 | |||
| $2100 | |||
| $4200 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Gele doodshoofdriem.png|Gele doodshoofdriem]] | |||
| Gele doodshoofdriem | |||
| +15 Weerstand<br />+15 Repareren | |||
| 60 | |||
| $3412 | |||
| $6824 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Groene doodshoofdriem.png|Groene doodshoofdriem]] | |||
| Groene doodshoofdriem | |||
| +1 Beweeglijkheid<br />+15 Handvaardigheid<br />+15 Tactiek | |||
| 65 | |||
| $3510 | |||
| $7020 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Bruine doodshoofdriem.png|Bruine doodshoofdriem]] | |||
| Bruine doodshoofdriem | |||
| +1 Handigheid<br />+15 Levenspunten<br />+15 Met dieren omgaan | |||
| 65 | |||
| $3510 | |||
| $7020 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Zwarte doodshoofdriem.png|Zwarte doodshoofdriem]] | |||
| Zwarte doodshoofdriem | |||
| +1 Kracht<br />+1 Charisma<br />+15 Handel drijven<br />+15 Imago | |||
| 70 | |||
| $3780 | |||
| $7560 | |||
|} | |||
+ | == Handelaar level 10 == | ||
| | {| style="width: 100%; height: 100%" border="1" background-color:#CD853F;" cellpadding="10" cellspacing="0" | ||
| $ | |- align="center" | ||
| $ | ! Afbeelding: | ||
! Naam: | |||
! Bonussen: | |||
! Level: | |||
! Verkoop waarde: | |||
! Inkoop waarde: | |||
! Inkoop waarde extern: | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Grijze pistolenriem.png|Grijze pistolenriem]] | |||
| Grijze pistolen- | |||
riem | |||
| +15 Reflex<br />+15 Zwemmen | |||
| 75 | |||
| $3675 | |||
| $7350 | |||
| $29400 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Gele pistolenriem.png|Gele pistolenriem]] | |||
| Gele pistolen- | |||
riem | |||
| +5 Kracht<br />+4 Beweeglijkheid<br />+5 Handigheid<br />+4 Charisma | |||
| 85 | |||
| $4935 | |||
| $9870 | |||
| $39480 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Blauwe pistolenriem.png|Blauwe pistolenriem]] | |||
| Blauwe pistolen- | |||
riem | |||
| +25 Uitwijken<br />+15 Verschuilen | |||
| 90 | |||
| $3987 | |||
| $7974 | |||
| $31896 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Groene pistolenriem.png|Groene pistolenriem]] | |||
| Groene pistolen- | |||
riem | |||
| +5 Kracht<br />+6 Beweeglijkheid<br />+5 Handigheid<br />+6 Charisma | |||
| 95 | |||
| $5557 | |||
| $11114 | |||
| $44456 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Bruine pistolenriem.png|Bruine pistolenriem]] | |||
| Bruine pistolen- | |||
riem | |||
| +2 Kracht<br />+2 Beweeglijkheid<br />+2 Handigheid<br />+2 Charisma<br />+15 Handvaardigheid<br />+15 Repareren | |||
| 100 | |||
| $5362 | |||
| $10724 | |||
| $42896 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Zwarte pistolenriem.png|Zwarte pistolenriem]] | |||
| Zwarte pistolen- | |||
riem | |||
| +1 Kracht<br />+1 Beweeglijkheid<br />+1 Handigheid<br />+1 Charisma<br />+15 Slagkracht<br />+15 Reflex<br />+15 Schieten<br />+15 Imago | |||
| 105 | |||
| $5850 | |||
| $11700 | |||
| $46800 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Edele wollen riem.png|Edele wollen riem|70 px]] | |||
| Edele wollen riem | |||
| +1 Charisma<br />+2 Uitwijken<br />+1 Mikken<br />+1 Imago | |||
| 5 | |||
| $125 | |||
| $250 | |||
| $1000 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Edele geruite riem.png|Edele geruite riem]] | |||
| Edele geruite riem | |||
| +1 Kracht<br />+7 Slagkracht<br />+6 Mikken | |||
| 12 | |||
| $580 | |||
| $1160 | | $1160 | ||
| $4640 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Chique edele riem.png|Chique edele riem]] | |||
| Chique edele riem | |||
| +8 Slagkracht<br />+7 Leiderschap<br />+6 Imago | |||
| 17 | |||
| $650 | |||
| $1300 | |||
| $5200 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Edele riem met gesp.png|Edele riem met gesp]] | |||
| Edele riem met gesp | |||
| +10 Reflex<br />+10 Tactiek<br />+10 Handel drijven | |||
| 25 | |||
| $1350 | |||
| $2700 | |||
| $10800 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Edele buffelriem.png|Edele buffelriem]] | |||
| Edele buffelriem | |||
| +2 Handigheid<br />+2 Charisma<br />+8 Handel drijven<br />+8 Imago | |||
| 28 | |||
| $1470 | |||
| $2940 | |||
| $11760 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Edele spijkerriem.png|Edele spijkerriem]] | |||
| Edele spijker- | |||
riem | |||
| +10 Verschuilen<br />+12 Vallen opzetten<br />+12 Met dieren omgaan | |||
| 32 | |||
| $1820 | |||
| $3640 | |||
| $14560 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Edele paardenriem.png|Edele paardenriem]] | |||
| Edele paarden- | |||
riem | |||
| +1 Kracht<br />+1 Charisma<br />+12 Weerstand<br />+6 Leiderschap<br />+5 Tactiek | |||
| 37 | |||
| $1697 | |||
| $3394 | |||
| $13576 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Edele adelaarsriem.png|Edele adelaarsriem]] | |||
| Edele adelaars- | |||
riem | |||
| +1 Kracht<br />+1 Beweeglijkheid<br />+1 Handigheid<br />+1 Charisma<br />+10 Reflex<br />+10 Uitwijken<br />+10 Mikken | |||
| 45 | |||
| $2100 | |||
| $4200 | |||
| $16800 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Edele patroonriem.png|Edele patroonriem]] | |||
| Edele patroon- | |||
riem | |||
| +3 Beweeglijkheid<br />+1 Handigheid<br />+3 Charisma<br />+15 Mikken | |||
| 52 | |||
| $2902 | |||
| $5805 | |||
| $23220 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Edele doodshoofdriem.png|Edele doodshoofdriem]] | |||
| Edele doodshoofdriem | |||
| +1 Kracht<br />+1 Beweeglijkheid<br />+1 Handigheid<br />+1 Charisma<br />+15 Paardrijden<br />+15 Schieten<br />+15 Leiderschap | |||
| 70 | |||
| $4950 | |||
| $9900 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Edele pistolenriem.png|Edele pistolenriem]] | |||
| Edele pistolen- | |||
riem | |||
| +3 Kracht<br />+3 Beweeglijkheid<br />+3 Handigheid<br />+3 Charisma<br />+15 Bouwen<br />+15 Stamina<br />+15 Leiderschap<br />+15 Tactiek | |||
| 110 | |||
| $7800 | |||
| $15600 | |||
| $62400 | |||
|} | |||
= Speciale riemen = | |||
== Vindbare riemen == | |||
{| style="width: 100%; height: 100%" border="1" background-color:#CD853F;" cellpadding="10" cellspacing="0" | |||
|- align="center" | |||
! Afbeelding: | |||
! Naam: | |||
! Bonussen: | |||
! Level: | |||
! Verkoop waarde: | |||
! Inkoop waarde: | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:John Butterfields wollen riem.png|John Butterfields wollen riem|70 px]] | |||
| John Butterfields wollen riem | |||
| +1 Charisma<br />+2 Uitwijken<br />+1 Mikken<br />+1 Imago | |||
| 5 | |||
| $125 | |||
| $250 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Ned Buntlines geruite riem.png|ned Buntlines geruite riem|70 px]] | |||
| Ned Buntlines geruite riem | |||
| +1 Handigheid<br />+6 Mikken<br />+7 Schieten<br />+3 Imago | |||
| 15 | |||
| $640 | |||
| $1280 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Thomas Hart Bentons chique riem.png|Thomas Hart Bentons chique riem|70 px]] | |||
| Thomas Hart Bentons chique riem | |||
| +1 Kracht<br />+1 Handigheid<br />+9 Bouwen<br />+8 Repareren | |||
| 20 | |||
| $810 | |||
| $1620 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Charles Goodnights riem met gesp.png|Charles Goodnights riem met gesp|70 px]] | |||
| Charles Goodnights riem met gesp | |||
| +10 Bouwen<br />+10 Weerstand<br />+10 Leiderschap<br />+10 Handel drijven | |||
| 27 | |||
| $1500 | |||
| $3000 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Bill Hickoks buffelriem.png|Bill Hickoks buffelriem|70 px]] | |||
| Bill Hickoks buffelriem | |||
| +1 Kracht<br />+10 Paardrijden<br />+10 Verschuilen<br />+10 Zwemmen<br />+5 Met dieren omgaan | |||
| 30 | |||
| $1605 | |||
| $3210 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Sam Houstons spijkerriem.png|Sam Houstons spijkerriem|70 px]] | |||
| Sam Houstons spijkerriem | |||
| +11 Slagkracht<br />+12 Paardrijden<br />+11 Mikken<br />+11 Schieten | |||
| 35 | |||
| $1995 | |||
| $3990 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Seth Bullocks paardenriem.png|Seth Bullocks paardenriem|70 px]] | |||
| Seth Bullocks paardenriem | |||
| +2 Kracht<br />+2 Handigheid<br />+9 Levenspunten<br />+8 Reflex<br />+8 Uitwijken | |||
| 40 | |||
| $2065 | |||
| $4130 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Al Swearengens adelaarsriem.png|Al Swearengens adelaarsriem|70 px]] | |||
| Al Swearengens adelaarsriem | |||
| +15 Paardrijden<br />+8 Schieten<br />+15 Vallen opzetten | |||
| 48 | |||
| $2117 | |||
| $4234 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Calamity Janes patroonriem.png|Calamity Janes patroonriem|70 px]] | |||
| Calamity Janes patroonriem | |||
| +2 Kracht<br />+2 Beweeglijkheid<br />+2 Handigheid<br />+2 Charisma<br />+10 Slagkracht<br />+10 Levenspunten<br />+10 Mikken | |||
| 57 | |||
| $3375 | |||
| $6750 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Billy the Kids doodshoofdriem.png|Billy the Kids doodshoofdriem|70 px]] | |||
| Billy the Kids doodshoofdriem | |||
| +6 Kracht<br />+6 Beweeglijkheid<br />+6 Handigheid<br />+6 Charisma | |||
| 80 | |||
| $5400 | |||
| $10800 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:William Tilghmans pistolenriem.png|William Tilghmans pistolenriem|70 px]] | |||
| William Tilghmans pistolenriem | |||
| +4 Kracht<br />+4 Beweeglijkheid<br />+4 Handigheid<br />+4 Charisma<br />+15 Weerstand<br />+15 Levenspunten<br />+15 Paardrijden<br />+15 Uitwijken | |||
| 115 | |||
| $8775 | |||
| $17550 | |||
|- align="center" | |||
|[[Bestand:Adah Isaacs Menkens riem.png|Adah Isaacs Menkens riem|70 px]] | |||
|Adah Isaacs Menkens riem | |||
| +8 Zwemmen<br />+15 Handel drijven<br />+15 Met dieren omgaan | |||
|48 | |||
|$2117 | |||
|$4235 | |||
|} | |||
== Opdracht riemen == | |||
{| style="width: 100%; height: 100%" border="1" background-color:#CD853F;" cellpadding="10" cellspacing="0" | |||
|- align="center" | |||
! Afbeelding: | |||
! Naam: | |||
! Bonussen: | |||
! Level: | |||
! Verkoop waarde: | |||
! Inkoop waarde: | |||
! Inkoop waarde extern: | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Leren_Riem.png|Leren riem]] | |||
| Leren riem | |||
([[Op weg naar een nieuw avontuur]]) | |||
| +3 Bouwen<br />+3 Schieten<br />+2 Leiderschap | |||
| 4 | |||
| $187 | |||
| $374 | |||
| $1496 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Indiaanse riem.png|Indiaanse riem|70 px]] | |||
| Indiaanse riem | |||
([[De schat]]) | |||
| +2 Kracht<br />+2 Beweeglijkheid<br />+2 Handigheid<br />+2 Charisma | |||
| 55 | |||
| $1500 | |||
| $3000 | |||
| $12000 | |||
|- align="center" | |||
| [[Bestand:Exclusieve riem.png|Exclusieve riem|70 px]] | |||
| Exclusieve riem | |||
([[Prestaties]]) | |||
| +2 kracht | |||
+2 beweeglijkheid | |||
+2 handigheid | |||
+2 Charisma | |||
+15 bouwen | |||
+15 mikken | |||
| 100 | |||
| $5.000 | |||
| $10.000 | |||
| $40.000 | |||
|} | |} |
Huidige versie van 31 jan 2013 om 18:02
Riemen kan je bij de handelaar kopen. Ook zijn er riemen die niet te koop zijn en alleen verkrijgbaar zijn via arbeiden of fortgevechten. Riemen kunnen bonussen geven op vaardigheden en attributen.
Hieronder vind je alle riemen gesorteerd op het level waarin ze in de handelaar verschijnen. Daaronder staan de speciale riemen.
Normale Riemen
Handelaar level 1
Handelaar level 2
Handelaar level 3
Handelaar level 4
Handelaar level 5
Handelaar level 6
Handelaar level 7
Handelaar level 8
Handelaar level 9
Handelaar level 10
Speciale riemen
Vindbare riemen
Opdracht riemen
Afbeelding: | Naam: | Bonussen: | Level: | Verkoop waarde: | Inkoop waarde: | Inkoop waarde extern: |
---|---|---|---|---|---|---|
Leren riem | +3 Bouwen +3 Schieten +2 Leiderschap |
4 | $187 | $374 | $1496 | |
Indiaanse riem
(De schat) |
+2 Kracht +2 Beweeglijkheid +2 Handigheid +2 Charisma |
55 | $1500 | $3000 | $12000 | |
Exclusieve riem | +2 kracht
+2 beweeglijkheid +2 handigheid +2 Charisma +15 bouwen +15 mikken |
100 | $5.000 | $10.000 | $40.000 |